Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
krize ma bolia, konecne sa hybem po mesiacoch a tak mi to chrbtica dava najavo, nevydrzim dlho stat, sa tesim na piatkovy hodinovy maratom, sa budem lamat niekde :-D
Odpovedať
rychlo to prejde, neboj
Odpovedať
:-| idem prat tak asi nie, prave som pofotila kravatku x-) , tak o chvilu pridam, sa tesim, aj ked to nie je ta prava :-|
Odpovedať
bude mat dve kravaty? aj koselu si bude prezliekat?
Odpovedať
no zhodli sme sa, ze popolnocne nove nekupujeme, ja mam cervene promocne saty (v albume) a drahy ma bordovu koselu s kravatou ... svadobnu mu chcem mrknut este jednu a tuto mozem v obchode vymenit, v sali mali krasnu za 630, to odmietol zaplatit a teraz booom toto
Odpovedať
tak teraz neviem, ci som dobre pochopila, kupili ste tu za 1100?
Odpovedať
nie nie, kupili sme inu, taku viac ladiacu k mojim satam do marhulkova za 350 ale v dalsom obchode mali taku viac do zlta, co uplne ladila do kosele a ta stala tolko
Odpovedať
tvojho bavi chodit po obchodoch? :-)
Odpovedať
ako kedy, dnes ma prekvapil, presli sme cely polus a teraz vecer avion ... asi si zobral k srdcu, co som mu vcera vycitala
Odpovedať
paci sa mi ta kravata... keby som nakoniec fakt mala kremove saty, tak by sa nam hodila ... ale teraz mam pocit, ze chcem radsej biele som ako aprilove pocasie
Odpovedať
neboj aj ja to mam za sebou a teraz som stastna, aj ked mohli byt krajsie hlavne sa rozhodni podla seba, co sa tebe paci
Odpovedať
budem musiet uz si ani nevystavim tie saty sem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
pre dnesok koncim, tak pekny vecer zabka ahoj
Odpovedať
nebojkaj ked ich stretnes, budes vediet ze su to oni, papa aj tebe pekny vecer
Odpovedať
Ahojte, dnes je take krasne uprsane rano, normalne som sa tomu potesila a aj ked som mala dazdnik tak som si ho vychutnala :-D
Odpovedať
Ahoj, no u nas v Ga opat leje. :-)
Odpovedať
a co dobre ste nakupili vcera?
Odpovedať
Kupila som som spodne pradlo a telove samodrzky.
Odpovedať
tak to sa oplatilo. ;-) , a nenasla si v tedy v TT?
Odpovedať
Pri cakani na vysledky som bola strasne nervozna, takze som ani po obchodoch nechodila. A po skuske som bola stastna a unavena a ponahlala sa domov.
Odpovedať
ahojte :-( , skarede rano
Odpovedať
zabka, ake skarede, krasne, konecne je na vydrzanie, som mala vcera uz depku, som len vrcala na kazdeho
Odpovedať
ano ale ja som este bieeela a do zajtra uz zhnednut nestihnem :-S inak je krsne, to uznavam
Odpovedať
neboj, vynahradis si to na svadbu :-D
Odpovedať
:-| kaprik a kde si si kupila pradlo?
Odpovedať
Tam v tom obchode medzi anrdrea spohom a roki elektronikom.
Odpovedať
tam kde ja ... mne sa tam najviac pacilo
Odpovedať
To bol prvy obchod kde sme sli, a hned som si aj vybrala.
Odpovedať
super, tak co ti este chyba?
Odpovedať
pradlo k popolnocnym a alko a nealko, vy zdoba
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?