Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
;-) ahooj, vyuzijem teda, ze si tu, prosim,a ky druh latky si to mala v kostole a kolko toho my treba kolko cca to stalo? :-D to na uvod ...
Odpovedať
napisem ti IP
Odpovedať
dakujem! opat mam nejake tesive obdobie, dnes som zhanala krajatko srdieckove a nic som zatial nenasla :-| , chceli sme cez vikend piect medovniky s drahym
Odpovedať
idete piect menovky?
Odpovedať
nie darceky a aby neboli ako kamen, tak by sa patrilo skor a drahy nenamietal a co vy ako sa mate a vas bytik?
Odpovedať
no vcera nam doniesli aj vanu a uz aj okna su hotove, ale teraz asi do pondelka nepokrocime, manzel ide dnes objednat dvere a zarubne
Odpovedať
aha a co ustretovi susedia 8-)
Odpovedať
okna vymienali potichu takze nebol problem. Zatial...ale su super, sa im vytesujem. A musim pochvalit manzela, dnes ma 3 skusky a v utorok mal 1 a zatial si vedie dobre...este teraz je na fyzike
Odpovedať
:-. coze ten je sikovny! a co uz aj nejake ma dnes spravene? nevolal?
Odpovedať
zatial ma z chemie (dnes), matiku (dnes) a NJ (v utorok)
Odpovedať
tak si nanho urcite hrda, vsak?
Odpovedať
este to nechem zakriknut ale som, uvidim este ako dokope tu fyziku :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
to zvladne, aspon si myslim, ze chlapom je fyzika blizsia pre mna to je dodnes spanielska dedina
Odpovedať
tak to sme 2 :-D , ostatne sa ucil ako tak, ale fyziku vobec, len dnes rano :-D :-N ako dopadol nacvik?
Odpovedať
v pohode, akurat dvihli ceny, za 10 fotiek chcu 550 a za dvd 650 =-) , ale co uz aspon fotky nech mam ale padlo mi kadernictvo, neviem, kde sa dam zajtra ucesat, asi to budem musiet sama zvladnut ;-(
Odpovedať
mne sa zda, ze aj pred 2 rokmi boli take ceny, a z 10 fotiek budes mat 3 fotky inkvizicie :-D , s tym ucesom ti ale moc neporadim... o kolkej vlastne zacinate?
Odpovedať
ja o jedenastej, drahy o jednej nasim som volala, ci pridu skor byt omrknut ale kvoli babka asi nie :-( , ze jej nebude dobre tolko na teple, takze ocino si to neomrkne :-| , no co uz ...
Odpovedať
zabka, ved pride buduci tyzden omrknut :-D , urcite si to nenecha ujst, ak sa mu to podari ;-) , tak ti budem drzat palce a tvojmu muzikovi tiez, a potom to cez vikend riadne oslavte ;-)
Odpovedať
no ale nebude chodit len tak do blavy, najma ked som ho sem roky nedotiahla, lebo vraj benzin je drahy ... :-S a potrebovala som jeho vyjadrenie, co s kupelkou, aby sme sa mohli zacat nejako realizovat
Odpovedať
zabka, myslim, ze ten fakt draheho benzinu si odpusti len aby vam pomohol. za odmenu ho pozves do ikei na mnamky vyprazany syr ;-)
Odpovedať
:-D ikeu nespominaj, som sklamana, nic tam nie je, najlepsi nabytok bol v europa mobel, tam by sme si urcite z drahym vybrali ... a v kike mali uzasnu postel, taku ako chcem a len z akorpu chceli 16 litrov :-S
Odpovedať
zabka, to musela byt velmi krasna postel, my nevieme najst taku ako chceme, len zostavach (ale zatial nehladame intenzivne) na letakoch...ale teraz potrebujeme chechtaky na dolezitejsie veci, spat mozeme aj na roztahovacej pohovke :-D
Odpovedať
no ja hladam taku, co je na zemi s uloznym priestorom, nech sa pod nou nezbiera prach, ale vsade maju teraz vacsiou na nohach, ja nie som taka narocna! ja som povedala, ze najprv kupime postel a spalnovu skrinu, nech si mame veci kam naskladat a dalsie casom, nastastie mi to odsuhlasil, aj ked vcera opat chcel vsetko naraz
Odpovedať
tak to hladame rovnaku, teiz chcem aby bola bez noziciek ale nechcem calunenu, to sa mi nepaci :-N
Odpovedať
jo tak ak najdes, daj vediet ;-) , idem sa slnit, snad ma este trochu opali, papa
Odpovedať
Ahojte! Zabka, budem na vas zajtra mysliet, urcite to bude vsetko v pohode a ty budes ako vzdy krasna. Ja tu zajtra asi nebudem (neviem), mam sa stahovat do inej kancelarie, tak uvidim.
Odpovedať
dobre rano, kde ste? :-)
Odpovedať
Zabka, ty si tu? Nemala by si sa chystat?
Odpovedať
no mala ... prave som prisla od kadernicky :-D , drahy je v sprche, tak s anemozem malovat a saty pridu o pol desiatej :-) vcera mi akosi nedalo moj prispevok som pisala, ze som akcne nabehla do jedneho kadernictva a objednala sa na siedmu :-D , sice nie je to ono, ale vzdy lepsie ako nic a ta kadernicka bola velmi mila
Odpovedať
a ako to doapdlo, si spokojna?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?