Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
super, dakujem vam
Odpovedať
Prajem vam krasny vikend. Dufam, ze bude dobre pocasie.
Odpovedať
aj tebe kaprik, vidim, ze aj na foto si vyletnela ;-)
Odpovedať
Hej. :-)
Odpovedať
Ja uz viem, ze buduci tyzden idem na sluzobku, odchadzame v pondelok po pracovnej dobe a vraciame sa v stredu vecer :-S , takze ak planujete stretko navtedy tak sa nebudem moct zucastnit :-(
Odpovedať
aha, fakt, nove foto :-) odoslala som objednavku, dakujem za pomoc... ficim, lebo ide aj moj muz domov z roboty uz ... tak vam prajem pekny vikend a uzite si ho ahojte
Odpovedať
aj tebe emkaa.
Odpovedať
Ozaj boli ste niktora na tych tradicnych remeslach?
Odpovedať
asi nie...nevadi ja sa tam chystam :-D
Odpovedať
ja som sa bola vcera pozriet .... niektore veci sa mi celkom pacili kupila som si umelu kyticu na vyzdobu auta, takze uz predsa len trochu napredujem :-)
Odpovedať
Este si tu emkaa?
Odpovedať
My sme sa boli vcera tiez pozriet,lebo dnes by sme na to uz nemali cas.Ja som bola aj trosku sklamana,stankov tam bolo malo a inak same saty.Ale pozerali sme koberce a pruteny nabytok a chvilu sme pocuvali aj gladiator :-) potom sme to vzdali a sli domov.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Asi tu uz nie si,tak odchadzam aj ja :-) pekny vikend vam vsetkym..
Odpovedať
ahojte, konecne mam cas sadnut si aj k pc, tak vas len zdravim, pokecame zajtra ;-)
Odpovedať
Ahojte! Tak ako bolo zabka?
Odpovedať
dobre rano mam sa fajn, zrekreovna :-D
Odpovedať
Ahojte.Kde si bola zabka?
Odpovedať
na promociach :-D , pridam aj foto
Odpovedať
Uz som kukla,kde si aj s drahym :-) pekny parik..
Odpovedať
x-) daaakujem krasne a co vy aky ste mali vikend? boli ste na jarmoku, my sme ho tak narychlo v sobotu obehli
Odpovedať
v piatok sme tam boli na chvilocku,v sobotu na navsteve a v nedelu v Senci :-)
Odpovedať
takze taky cestovatelsky vikend? aj ste sa kupali?
Odpovedať
Hej,kupali a bola strasne tepla voda :-)
Odpovedať
takze vykupkana, oddychnuta a sup do roboty :-)
Odpovedať
Naozaj dobra fotka.
Odpovedať
Ahojte, zabka, ake boli torty?
Odpovedať
tak, asi tu nie ste ani jedna, vsak? Ja som bola v sobotu vonku a vytesujem sa, bo som si kupila zaclonu :-)
Odpovedať
Ahoj csikike, teraz som prisla peciem pernicky na svadbu x-)
Odpovedať
a ako sa daria?
Odpovedať
nasla si srdiecko?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?