Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • a hlavne si zapis, komu si uz poslala, u nas nakoniec vznikli take zmatky, ze nie som si ista, ci dostali vsetci a ci nie niekto 2 x ...

• To si budem pekne znacit.

• aj ja som si myslela 😎 , ale co uz, nemoze byt vsetko podla mna
    ja dnes chcem ist zhanat postavicky na tortu, ty budes mat, ci iba kvietky?

• Sponzor fóra
  • No ja budem mat postavicky, ale len zapozicane z cukrarne. To znamena, ze po svadbe im ich vratime.

• aha to som nevedela, ze sa daju aj pozicat

• Nam to tam v tesedokove navrhli. Mozno preto sme sa lahsie dohovorili, ze tam mame znamu (vzdialenu rodinu). ja by som tento tyzden chcela skocit do solarka. Ale uz teraz mam skoro na kazdy den program, tak neviem co z toho bude.

• a co obycajne slniecko? nemas cas cez vikend sa slnit? podla mna je aj o stvrtej este hic a mohla by si zhnednut ...

• No nechcem sa opalit podla plaviek a na vahu by som sa nemala odvahu vyzliect. Urcite pojdem aj na slniecko, len to chcem skombinovat, aby som bola tak rovnomerne vsade opalena.

• nie, to sa prave nema kombinovat! min tri dni po solarku nie na slniecko, aspon mna tak ucili baby

• Tak utorok solarko a v sobotu slnko. Moze to tak byt?

• no asi tak, neriskuj zbytocne mas dost casu

• Ved hej, este sa urcite poradim aj v solarku.

• len aby tam bola fundovana osoba 😉 a kam pojdes do solarka?

• Este sa mi vybavuje tu v Ga zadarmo, len neviem ci sa to podari a ked nie tak na Vecu.

• ak to mas super, ak by sa to podarilo! ja som rada, ze solarkove casy su za nami

• Sponzor fóra
  • za mnou, ma sefka domotala

• ahojte....
    ako vidim, nikto tu nie je..

• ja som tento tyzden doma, tak sa venujem domacim cinnostiam 🙂
    chcela som ist na Vah, ale vsetci su v robote... idem dokoncit upratovanie ...
    pekny den

• Dobre rano 😵
    Emkaa ty sa mas, tyzden dovolenky! Ja chcem ist dnes dom, nech aj ja trochu povegetim 😃

• Ahoj zabka,co tak skoro? 🙂

• Tak asi to stretko dnes nebude. Ja budem v meste, ale len od 16-tej do 17-tej. Potom idem k drahemu do prace a beriem ho domov. Isiel na aute, ale zajtra ma dovolenku tak v praci oslavuje dnes a nechce soferovat ak si da aj len trocha vina.

• Ahoj kaprik 🙂

• Ahoj a ty co tak skoro?

• Ja som tento tyzden vzdy tak skoro hore.V lete sa mi akosi lahsie vstava 🙂

• Co budes robit v meste?

• Asi pozriem ci nemaju maslicky a asi kupim Petovemu synovcovi dar.

• A pre Peta si uz nasla?

• Nie, ale z toho si velku hlavu nerobim. Kupila som mu nieco o com vie a ak nic ine nezozeniem aj to bude stacit. Este mu urobim tortu, chlebicky a tak.

• Torta by tiez mala spravit radost 🙂
    Tie maslicky pojdes pozriet do salonu?

• Neviem ci do salonu alebo ci do galanterky. Salon sa mi zda byt daleko od mesta. A malemu chcem pozriet v tom hrackarstve pri svetelnej. Mozno maslicky pozriem tu v Ga ak budem mat cas cez obed.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov