Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • znie to strasne ze?

• vobec, mne sa take paci, aspon teda dufam, ze budem robit nieco takeho charakteru a nie len stereotypne v labaku to iste, pripadne za stolom pisat papiere

• ved pockaj, nikdy nevies kam ta vietor zaveje 😃 , ako sa dohdneme za tie pohare?

• Sponzor fóra
  • donesiem ti ich na stanicu 😉

• ok, okolo 16.30 som na stanici (aspon zatial to tak vyzera) 😃

• to je v pohode, tak ja pridem domov zlozim sa a pojdem sa mestom flakat 😃

• alebo sa mozeme stretnut v meste, aj tak sa pokusim vybavit si vp

• mne je to jedno, ja sa prisposobim 🙂

• aj mne 😃 , a nakedy sa planuje to stretko?

• neplanuje, evka nemoze dnes, takze opat neurcito, alebo zeby zajtra?

• zabka, dokedy budes doma?

• v piatok doobeda idem spat, takze pomerne dlho vzhladom na moje pobyty doma 😃

• a ako pokracujete s bytom?

• nijak, cakame, drahy uz chce dnes zacat nosit veci, ale este nemame kluce a teta ma problemy s chorou sestrou, tak nema cas 😒

• takze, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, preco vam neda kluce, uz je vsetko vystahovane a chcete nosit svoje veci, alebo len odnasat? Dokedy plati najom teta?

• Sponzor fóra
  • no ona este chce odniest stare, to sme jej chceli pomoct, ale nikdy sa nevieme stretnut, vzdy do toho nieco pride a bolo nam blbe pytat kluice este
    od jula si to platime my, teraz este ona

• takze od jula by ste mali mat kluce, ale je to asi divne pytat ked vam to dala len tak... 😞

• no ma svoje zvyky teta a neradi by sme si ju niesim pohnevali, este treba sekat dobrotu a muzik si ich chcel vcera vypytat, ale nestretli sa
    radsej takto a nech to vsetko vyjde!

• len jej skuste povedat, ze by ste jej veeeeeeeeeeeelmi ochotne pomohli co najskor vypratat byt...vela veci tam je?

• 🙂 vidim,ze klebetite.Tak kedy sa stretneme? Nechame to zas az na buduci tyzden?

• ahoj evi, uz mas saty doma?

• Ano,mam..boli sme v bA vo stvrtok.Su pekne 🙂 a Mirka velmi mila.

• tak je dobre, hlavne ze sa ti pacia (aj manzelovi) 😃

• ahoj evi, ja som navrhla zajtrajsok, co ty na to?

• Manzel ich zhodnotil ako velmi zenske,velmi sa mu pacia. 🙂
    Ako pokracujete s bytikom?

• no je tam este co robit, som chcela ist pozriet dnes kachlicky do kupelnoveho studia pri stanici, ak stihnem (ale tam su tiez len do 17 tej) 😶

• Kde pri stanici?

• Uz som tu aj ja. Aspon chvilu. Bola som v meste a kupila som maslicky - take male 1 ks/3 sk.

• Vidis kaprik,aspon nemusis viazat 🙂

• super kaprik a kde presne? ked si pojdem pozriet saty, skocim tam aj ja

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov