Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • aha, tak ides tym tradicnym.16.20?

• Ani ja nepridem 😞 ,ale snad sa nam podari dohodnut nejake stretko na buduci tyzden,co poviete?

• Zabka, tak to odlizime aj my? Alebo sa ti chce.Ja by som mala pozriet ten darcek pre toho synovca pri svetelnej.

• Sponzor fóra
  • Dohodnime si radsej normalne stretko pre vsetky a nech to aj dlhsie trva 🙂

• tak to odlozme teda, rada by som ta videla, ale ty budes behat a ja teda asi tiez 😐
    buduci tyzden asi eee, ja budem v ba

• prave mi volal manzel, ze odvolal otca a skocim asi kupit tie kachlicky, vybavit banku a OP, ale to bude urcite trvat dlhsie ako do 17.30, ale som mu musela slubit, ze mu pomozem nastavit odpad

• Dobre! Buduci tyzden nemozem akurat v piatok. Pozeram ze stredu je sviatok, to neviem ci budeme doma alebo sa niekam vyberieme.

• este, ze nas nie je tolko, bo by sme sa nikdy nedohodli 😃

• 😉

• csikike presne 😉 , inak emkaa nam nejako stichla, asi sa ma dobre teraz 😎

• to hej, aj ja by som sa mala dobre kebyze mam dovcu 😎

• 😃 tak si zober ale stravis ju urcite pracovne

• No to aj ja. V pondelok aj mam. Ale idem k lekarovi a tak. Este sa musim dohodnut aj s konzultantom aby mi povedal instrukcie k diplomovke. Cez prazdniny by som si chcela spravit aj prakticku cast, aby som nemusela potom stresovat.

• kaprik a co budes robit v oktobri ak ju celu napises teraz?

• baby ja sa lucim koncim! idem na vlacik

• Sponzor fóra
  • Neviem ci ju napisem, ale rada by som aspon tak zhruba, aby som v oktobri nemusela stresovat. Budem si vychutnavat manzelstvo - napr.

• 😃 kaprik, krasna myslienka 😵

• Aj ja uz koncim...ahojte

• vsetky zmiznete ako 5 korunacka v ciganskom pere 😃

• 😃 😃 😃

• ahoj, tak mozno zajtra.

• tak sa majte krasne, a zajtra zase zavislacime 😃

• ahojte
    tak som prisla neskoro.... ale aj tak som chcela len nakuknut... tak potom zajtra 🙂

• dobre rano zelam!

• ahoj zabka

• ahoj, tak co podarilo sa vam vcera dost povybavovat?

• hej, vcera sme toho stihli dost, aj VP (platila som sice aj pokutu, lebo ho mam rozstrapkany) budem mat za 3 tyzdne. Kachlicky ide dnes kupit manzel. Banka zostala na najblizsie. Ale stihli sme aj zmrzku 😃

• 😃 aj ja som si kupila cestou domov a akej farby kachlicky ste si vybrali?

• do kuchyne, chodby, dalsej chodby a do zachoda na dlazbu take svetlo hnede matnejsie, medzi linku take male kocky tmavsie, bez vzoru. A do kupelne tiez do hneda, ale ved uvidis ked prides pozriet

• jeeej az tak , ja ze len do jednej casti ste kupili a vy takto razom, pekne!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.