Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • evi, tam smerom na rampy, vedla tej farby laky (to poznas, vsak?)

• to hej..

• sa nikto nevyjadril na zajtrajsie stretko? Ja mozem len na chvilocku, bo manzel ma volno a bude kooooooopec roboty

• Sponzor fóra
  • Ja mozem zajtra,ale tiez nemozem dlho zostat,kaprik oslavuje s drahym meniny a narodky,ty mozes tiez iba na chvilocku a zabka..to neviem 🙂 ,takze to radsej posunme..

• Akosi nam to nevychadza,ze?

• V univerzali v galanterke. Su take drobnulinke, ale pekne. Hnes som kupila aj spendliky a este stuhu na auto.

• Ja skor nie ako ano. Evatu uz pislala preco.

• Dufam,ze nevadi,ze som napisala za teba..

• Nie, ale mozete aj bezomna.

• tak to radsej prelozme na buduci tyzden, snad uz najdeme taky datum, ktory bude vyhovovat vsetkym...len ci zabka nebude mat kopec inych starosti ako sediet a kecat s nami... 😃

• zaneprazdnene zienatka sme 😃

• Ja som dnes v meste, ale len tu hodinku ako som pisala. Ak chcete a stihame jednu zmrzku, tak vas pozyvam.

• ja mozem a zmrzku by som si dala 😉

• a kedy?

• O kolkej?

• Sponzor fóra
  • hmm evka ma fofriky, nech si ona povie kedy

• No ja mozem len od 16-do17. Stihate?

• Ja ano..

• ja tiez

• Tak ja vystupim pri olimpii.

• Tak teraz padam opat, ale ja sa sem este urcite dnes pozriem.

• tak s amaj a teda o 16.00 v cukrarni? ci neskor? csikike bude asi este cestovat, ked ide na 15.23

• A nie o 16h na zastavke pri oplympii? 🙂

• malo tam byt..pri olympii 😃

• mozme aj tak, ja som v tomto prisposobiva

• Tak csikike moze prist na blakansku. Ale ja musim naozaj pred piatou odist. Evatu, prenes nam fotecky.

• aaaaaaano evi prosim fotecky 😵

• no, uz som zase tu, padol nam net 😃 asi som ho pretazila.
    To asi nestihnem, lebo mi volal drahy, ze nemoze prist pre mna, bo bude robit na byte a bla bla bla, takze z vybavovaciek nic nebude, ani do banky nestihnem ist, ani kachlicky...tak reku naco sa budem trepat skor domov z prace 😠 , aspon si nebudem musiet nadrabat

• takze neprides 😞

• asi nie, vyzera to tak, ze to budem este v BA a potom vo vlaku, ak si to manzel nerozmysli 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov