Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Prave vcera som pozerala inzerat,ze vedla vecierky je nova predajna Vesna.. A je tam galanterka,navlecky,vankuse,deky,zaclony,latky,.......... mozno aj tam by mali.
Odpovedať
No na chvilocku koncim,musim ist na postu :-)
Odpovedať
Aha, to som nevedela. Uvidim co stihnem vybavit pocas pracovnej doby a co nie.
Odpovedať
Aj ja by som mala zacat pracovat. Vcera sme dlho nemali elektrinu, tak som nestihala.
Odpovedať
Dobre,tak zatial pa :-)
Odpovedať
tak vidim ze som vas nestihla, pracujuce zienky :-|
Odpovedať
Ja som teraz tu.
Odpovedať
ahoj ;-) a co si kupila muzikovi?
Odpovedať
ip
Odpovedať
kaprik, tak ak najdes niekde pekne maslicky, daj vediet, aj ja asi kupim, nejak sa mi ich nechce robit a ja ich vela ani nepotrebujem
Odpovedať
No mne sa prave preto ich nechce robit, lebo potrebujem vela a mne sa nechce. Ale kupim len ak jedna bude do 5 Sk, viac nie som ochotna za ne dat (asi).
Odpovedať
teraz uz ale fakt idem, ale urcite sa este ohlasim.
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre, ja som tu urcite 8-)
Odpovedať
Ahojte, uz som tu :-D
Odpovedať
ahoj tak rychlo spat? ja ze az v piatok prides
Odpovedať
:-D , nie, prisli sme vcera ako sardinky vo vlastnej stave :-D
Odpovedať
tusim, mas vela roboty :-N
Odpovedať
nie hram sa 8-)
Odpovedať
a s cim sa hras, ci zase sa odreagujes na dakej bojovej hre?
Odpovedať
hej hej bojujem no co ako bolo na sluzobke? a to si uz dnes v robote?
Odpovedať
ano, uz tu sedim a vychutnavam si ventilator :-D dalo sa prezit, dnes ideme kolegom stahovat kanclu a mne sa nic nechce, optimisticky si myslim, ze dnes stihnem obehnut banku a vybavit si vodicak :-D
Odpovedať
:-D optimizmus je dobra vec ;-) a kedy ides domov? zeby som ti tie pohariky doniesla
Odpovedať
ak sa mi podari, tak by som chcela ist na 15.43 z predmestia :-D , ale to zalezi na sefovcoch :-o
Odpovedať
ja snad dnes stiham rychlik 14.16 a budem sa doma slnit, ak sa nezatiahne
Odpovedať
ale ak ides peso, tak mi ich hod do roboty, zbehnem dole
Odpovedať
no ale su doma pohariky, takze to asi eee ja ti ich len donesiem a urobis ich ked bude cas, neponahla mi to, hlavne sa vytesujte vy s muzikom z bytu ;-)
Odpovedať
:-D , no vytesovanim sa to nazvat neda, roboty jak na jar v zahrade...ale dnes maju prist so sietkami a zaluziami, ale musim kupit aj foliu a obalit okna do toho, nech nie su hned zajespinene...akonahle donesies pohare, tak ti ich spravim, lebo teraz budeme chodit kazdy tyzden do RK, a uz tam zostaneme dlhsie (od pondelka do stredy)
Odpovedať
aha a co tam robite? ja si neviem predstavit, ze by som chodila na sluzobky ...
Odpovedať
nie je to zle, len mi je smsutno bez manzela, ale aj tak mal teraz nocne, takze sme sa striedali, ked som ja prisla, on odisiel a tak... a co robime? Hm, ako to vysvetlit...radsej IP
Odpovedať
;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?