Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Prave vcera som pozerala inzerat,ze vedla vecierky je nova predajna Vesna.. A je tam galanterka,navlecky,vankuse,deky,zaclony,latky,.......... mozno aj tam by mali.

• No na chvilocku koncim,musim ist na postu 🙂

• Aha, to som nevedela. Uvidim co stihnem vybavit pocas pracovnej doby a co nie.

• Sponzor fóra
  • Aj ja by som mala zacat pracovat. Vcera sme dlho nemali elektrinu, tak som nestihala.

• Dobre,tak zatial pa 🙂

• tak vidim ze som vas nestihla, pracujuce zienky 😐

• Ja som teraz tu.

• ahoj 😉 a co si kupila muzikovi?

• ip

• kaprik, tak ak najdes niekde pekne maslicky, daj vediet, aj ja asi kupim, nejak sa mi ich nechce robit a ja ich vela ani nepotrebujem

• No mne sa prave preto ich nechce robit, lebo potrebujem vela a mne sa nechce. Ale kupim len ak jedna bude do 5 Sk, viac nie som ochotna za ne dat (asi).

• teraz uz ale fakt idem, ale urcite sa este ohlasim.

• dobre, ja som tu urcite 😎

• Ahojte, uz som tu 😃

• ahoj tak rychlo spat? ja ze az v piatok prides

• Sponzor fóra
  • 😃 , nie, prisli sme vcera ako sardinky vo vlastnej stave 😃

• tusim, mas vela roboty 😬

• nie hram sa 😎

• a s cim sa hras, ci zase sa odreagujes na dakej bojovej hre?

• hej hej bojujem
    no co ako bolo na sluzobke? a to si uz dnes v robote?

• ano, uz tu sedim a vychutnavam si ventilator 😃
    dalo sa prezit, dnes ideme kolegom stahovat kanclu a mne sa nic nechce, optimisticky si myslim, ze dnes stihnem obehnut banku a vybavit si vodicak 😃

• 😃 optimizmus je dobra vec 😉 a kedy ides domov? zeby som ti tie pohariky doniesla

• ak sa mi podari, tak by som chcela ist na 15.43 z predmestia 😃 , ale to zalezi na sefovcoch 😮

• ja snad dnes stiham rychlik 14.16 a budem sa doma slnit, ak sa nezatiahne

• ale ak ides peso, tak mi ich hod do roboty, zbehnem dole

• no ale su doma pohariky, takze to asi eee
    ja ti ich len donesiem a urobis ich ked bude cas, neponahla mi to, hlavne sa vytesujte vy s muzikom z bytu 😉

• 😃 , no vytesovanim sa to nazvat neda, roboty jak na jar v zahrade...ale dnes maju prist so sietkami a zaluziami, ale musim kupit aj foliu a obalit okna do toho, nech nie su hned zajespinene...akonahle donesies pohare, tak ti ich spravim, lebo teraz budeme chodit kazdy tyzden do RK, a uz tam zostaneme dlhsie (od pondelka do stredy)

• aha a co tam robite? ja si neviem predstavit, ze by som chodila na sluzobky ...

• nie je to zle, len mi je smsutno bez manzela, ale aj tak mal teraz nocne, takze sme sa striedali, ked som ja prisla, on odisiel a tak...
    a co robime? Hm, ako to vysvetlit...radsej IP

• 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov