Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • no, uvazovat ci dat teraz alebo potom postupne...aspon to budeme mat z krku, ale poviem ti, ze pekna palka to je

• no viem, ja sa chystam, ze aj u nas to zozerie vela penazi

• najhorsie su tie drobnosti, s ktorymi ani neuvazujes, ako vselijake srobiky a take trubky, tehtake ventily, konstrukcia na sadrokarton, lepidlo a tak

• Sponzor fóra
  • 😕 nestras! zacinam sa dost bat, kolko to zozerie, kiez by to uz bolo za nami ... a kedy idete kachlickovat? cez vikend?

• este teraz asi nie, neviem, alebo mozno... 😃 , uvidim co dnes drahy porobi, mal by postavit 1 stenu a obmurovat vanu a sprchovy, prevrtat stenu koli odtoku a tiez koli privodu vody...ale kuchyna a chodba by sa uz dali kachlickovat, ale sa bojim, ze sa bude po tom chodit este

• jeeej ty mas takeho sikovneho chlapa! gratulujem super si si vybrala, ked sa vie aj v tychto veciach obracat ... a on nechodi do roboty? ci po praci maka?

• teraz chodi na 4 (z)smeny a dnes ma volno...takze to robi popri praci 😃 , ale je fakt velmi sikovny...bude robit aj kuchynsku linku 🙂

• aha, zabudla som, ze su aj smenari, aj linku? 😕 ja ze je to tazke

• Tak mas doma naozaj sikovneho chlapa.

• no vlastne spravime len korpus a dvierka sa uz objednavaju z katalogu, je to ovela lacnejsie oproti tomu ak by sme si dali robit na mieru

• ahoj kaprik 😉
    ja som chcela ist dnes v sali omrknut nabytok, snad sa mi nieco zapaci

• Ahojte,vidim,ze dnes sa tu rozobera zariadovanie 🙂

• no, v SA je celkom dobry vyber: vo Veci je Halasz, v SA v kocke je Forro a je tam este aj Kings (ale tie ceny su nehorazne, aj ked by mali mat zastupenie aj v letakoch sa uvadza (teraz neviem s ktorym nabytkom) ale to maju len na objednavku a potom je este nedaleko Pemy...v tomto ohlade je asi GA lepsia
    Jeeej, ahoj kaprik
    zabka, dnes sa asi nebudes slnit 😎

• pisal mi prave drahy ze v ba prsi, u nas zatial je pekne 😎 , no tak budem behat po sali 😒
    ehoj evatu

• Aj tu v GA sa strasne mraci. Csikike nemas niekdy rozpis alkoholo. Potrebovala by som vediet kolko sa vam asi minulo.
    Bude nam stacit cca na 100 ludi:
    50 l x biele vino
    20 l x cervene vino
    12 flias x konak
    12 flias x vodka
    6 flias x gin
    6 flias x fernet
    6 flias x nieco sladke
    capovane pivo

• Sponzor fóra
  • papa babulky, idem robit poriadky doma, pekne klaboste, ja sa pridam neskor (ak bude lejak, tak urcite som tu) 😃

• kaprik, my sme mali 50 litrov bieleho 50 cerveneho (len nasa strana- ale to uz aj s vysluzkami) 12 litrov konaku, 7 flias sladkeho, 12 flias biele alko (hruska, ceresna, barack) a svokrovci neviem...nam zostalo cca 10 litrov bieleho, 5 cerveneho, ostatne tiez zostalo, ale neviem kolko coho, skusim sa spytat nasich a zajtra ti dam vediet

• Ahoj evi, co robis v tomto lejaku?

• Ja som pisala zo obe strany, ale bez vysluziek. To budeme mat akostne flaskove.

• V akom lejaku?

• kaprik, mama to mala na starosti, ja vobec neviem co bolo, len si pamatam na cinzano ako pripitok, lebo ten som vyberala s manzelom ja (nechcela som biele) 😃

• v SA neprsi? Tu v BA je riadna burka 🙂

• Tu zatial nie 🙂

• sa aj tesim, ze nie je az tak pripecene ako doteraz, tak by som sa isla trocha postavit na dazd a len tak moknut 🤔 , ale to ma asi pocka ked pojdem na vlak domov 😃

• Teraz som molala do zlatnictva. Mame hotove obrucky. Tesim sa. Neviem ci po ne stihneme ist dnes alebo az v sobotu.

• kaprik, nezabudni ich nafotit

• Uz prsi aj v Ga.

• to nie som poslala 😬

• kaprik super, tesime sa 😵
    baby, toto bude zabity den 😐 , uz som umyla riad a asi pojdem hned do mesta,, lebo ak bude prsat cely den ...

poradite mi, kde by som mala hladat potravinarske farbiva? a celofan? kde kupim najskor celofan?

• Nie, uz sa dobru chvilu mracilo. Ja len dufam, ze do tretej prestane. Mam 3/4 nohavice, tricko na ramienka a slapky. A jasne, ze dazdnik doma. Ale mozno pre mna drahy pride a pojdeme do NR, aj ked sa mu tu nepaci. Necham sa prekvapit.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov