Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • hej hej, ze si pripadas niekedy velmi staro 😃 , a najma ked pocujem tie ich "starosti" ...

• To pocuvam denne, ked cestujem. Niekedy sa na tom dobre zabavim. Ja nieviem, ale ja som tak nebola.

• ani ja nie, nikdy som nebola typicky teenedzer, nejako mi nesedeli take problemy

emkaa a kde chces robit? v sali?

• Sponzor fóra
  • ja ani neviem, ale to cestovanie ma ubija... robim v Ba hadam 9 rokov... ani presne neviem...
    ale kde v Sali by som nasla dobre platenu robotu? pochybujem, ze niekde...

• zabka, tuto novu fotku mas dobru 🙂 aj uces sa mi paci, podobny chcem mat na svadbe

• To hej, je tazke najst tu na okoli dbru robotu. Ja by som do Ba asi nesla (teraz uz nie) aj ked Ba je urcite lepsie platena.

• dakujem emkaa, vynimocne som zo sebou aspon raz spokojna, pekne fotky mi narobil drahy aj brachanec a vcera prisli aj oficalne a som tam krasnnucka 😵 , som sa bala a takto mam peknu spomienku 😎

• ved prave to, ze som si zvykla na dobry plat a aj dost dobre miesto... asi pojdem na matersku ... 🙂 stale o tom pisem a nic... 😃

• Neboj raz to urcite pride. My by sme babo chceli az o nieco neskor.

• ale inak nemozem povedat, ze sa snazime 🙂 len planujeme ... moj muz povedal, ze podla jeho planov budem rodit na buduce leto 😃

• Tak ja by som rada az na to dalsie.

• prave vcera sme stretli kamosku, kocikala dieta a povedala, ze sa uz velmi tesia (kamaratky - mamicky), ze budeme mat svadbu, lebo sa k nim potom pripojim ... 🙂

• emkaa tak cvicit treba! emi, ja is tiez neviem predstavit, zeby som mala dobry flek v sali, ale co ty vies, nahoda je blbec ...
    kaprik to nie je zase tak daleko ... ja neviem, ja by som uz aj hned ale este nie sme pripraveni na babo

• 🙂 Ja sa k vam zas na chvilku pridam.. Bavite s atu o detickach..,ja by som chcela aj hned 😃

• My sa teraz vytesujeme zo synovca, tak ako tak to vystaci. Ale mam rada deticky.

• Sponzor fóra
  • A my teraz mame okolo seba same male deti, takze som uz "nazhavena" 😃

• no ved prave emi ako pises, aj my drahy je cely mimo zo svojej netere 1,5 rocnej a na ceste je dalsi prcek a mna to teda tiez chytilo, aj ked ja som deti tak skoro nechcela, ale ked vidim tie iskricky v jeho ockach, tak si hovorim, co pre neho nespravit
    evi a ako vam to ide?

• Zabka,pytas sa mna? 🙂
    Zanedbavame to v poslednom case.Je vela púrace a strasne horuco a sme unaveni 😃

• 😃 juuuj,malo tam byt vela prace.. 😃 😃

• Ja som to pochopila.

• heeeej evi tak to naprav, dnes nebude horuci den 😃 , ale niee, mas pravdu, aj my sme taki vycerpani, ze na take veci voebec teraz nemyslim a som rada ked sa dostanem do postele a zavriem oci

• Pozerala som tvoj album zabky, tie podprsenky mame rovnake.

• Ved prave.. 😞 a to by sme si mali uzivat leto,slniecko,vodu,ale namiesto toho sa hromadi praca.No co uz..,aj tak je to stale lepsie ako keby ziadna praca nebola.A to ostatne sa potom dozenie 🙂

• kde ste si kupovali podprsenky? bola som vcera v Admirali a mne take s odnimatelnymi ramienkami nesedia, citila som sa stiesnene ... a teta predavacka povedala, ze s odnimatelnymi ramienkami maju vsetky len taky strih, aby to drzalo... no fuj... 😞

• ty brdo, po xx dnoch (tyzdnoch) mam naozaj co robit, sa vytesujem 😃 , ale mam riadny abstak, prave mi volal manzel, ze nemaju vsetky kachlicky co sme chceli a vcera nam ta babenka povedal, ze ich maju 😠

• Blizko andreashopu, neviem ako sa to vola.

• aha... tam sa chystam dnes, ak sa konecne odtrhnem od pc 😃

• emik zbehni tam, ja som bola spokojna 😉
    kaprik vidis 🙂
    csikike a teda akko vam to vcera mohla povedat?
    evatu neboj vsetko pominie! aj robotka a vydychnete si, kam sa chystate s muzikom na dovolenku?

• zabka, aj ja chvalim celkovy vyzor na fotkach...fotograf nebude mat vela prace ak bude chciet super zabery 😃

• Toto leto asi nikam zabka,aspon zatial nic neplanujeme,ale ktovie.. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov