Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
:-D dakujem csikike, snad, ale vsetky zenske v mojej rodine s atak chystaju a hovoria akoe super maju ibjednane stylistky az sa bojim :-| , aby nevesta bola najkrajsia ozaj emkaa a ake saty si si teda vybrala?
Odpovedať
zabka, jasne, ze budes najkrajsia, ani nepochybuj ;-) , vies, co je zvlastne, ja nie som moc pekna ale v ten den som sa citila tak :-N
Odpovedať
v Angelike nakoniec.. zrazu bola ta pani uplne mila, bola som tam s mamou, tak ta srandovala, ze zase sme tu a urcite ine nevesty tolko nechodia .. a ta pani povedala, ze je to normalne, ale ze niektore chodia kazdy tyzden a to uz je doslova buzeracia... vyskusala som si dvojo, lebo som vedela, ake chcem, obidve boli ok, tak som si zarezervovali oboje ... rozhodnem sa na poslednej skuske, podla toho, ake vysoke budem mat topanky..
Odpovedať
csikike,ved si aj bola krasna nevesta :-) a v skutocnosti si tiez pekna.
Odpovedať
evi :-D :-D :-D
Odpovedať
csikike, ty si bola krasna a usmiatucka, nadherna! emka a neukazes foto? aspon na chvilu?
Odpovedať
Fakt si bola zlata.
Odpovedať
hej, ja som chcela zabku povzbudit :-D
Odpovedať
zabka, nemam ziadne foto, naschval som si nezobrala fotak :-) potom by som to len okukavala kazdu chvilu a zase by som si nebola ista...
Odpovedať
:-( skopda, ja som bola zvedava csikike, dakujem za povzbudenie, ale pomaly prechadzam do depky ako pisal kaprik
Odpovedať
Zabka a ty kedy ides na skusku siat?
Odpovedať
buduci tyzden by som chcela ist v stvrtok, musim ale zavolat najskor, ci niekto nema moje saty na vikend
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabka, ako si dnes doma? Prinesies mi tie pohare na stanicu?
Odpovedať
tak, ak by si to stihla tak budem v SA o 17 tej
Odpovedať
ahoj, nestihla, prepac, mala som rusne poobedie a vsetko sa zomlelo narychlo ...
Odpovedať
Ahojte. Tak uz mame doma obrucky. Moja polovicka ich ale niekam skovala a neviem kam.
Odpovedať
:-D ahoj a co teraz? nemas sa na ne pozerat? moj stale nacviczje s obruckou az ho musim hresit :-D
Odpovedať
kaprik a spokojna si? pacia sa ti?
Odpovedať
Ano spokojna. On, ze aby som si ju nedavala a tak, ze pekne az na svadbe. Ale neviem ci mi bude dobra. Vlastne je mi dobra, ale tak akurat - ale moze byt ze som mala opuchnute prsteky vcera.
Odpovedať
Ahojte, zabka, co si robkala vcera?
Odpovedať
Zabka kedy sa stahujete. Spominala si, ze intak mate len do juna ak sa dopre pamatam.
Odpovedať
x-) jeeej to je krasne od neho, neboj, pridu stresy a este schidnes narychlo! ja mam robenu tiez akurat, ale mam ju robenu na pravu ruku, kde mam hrubsie prsty, takze ak bude zle, dam ju na lavu, ktora je mensia
Odpovedať
Ja to mam tiez tak, ze na lavu uplne v pohode, ale chcela by som ju nosit na pravej.
Odpovedať
no tak vidis, nemusis sa bat ;-) a co brilianty, ake su?
Odpovedať
Ahojte. Kaprik,to je super,ze uz ich mate :-) a hlavne,ze si spokojna. Inak my nosime obrucky na lavej ruke a snubny prstienok nosim na pravej..
Odpovedať
Sme s apytali farara a ten povedal,ze si mame dat na lavu,aj rodicia tak nosia a vravi sa,ze to preto,lebo lava ide od srdca.. :-) ,ale asi je to jedno a u kazdeho inak.
Odpovedať
Len 1 a je pekny. Vies ked sa mi niekto pozrie na obrucku nespozna ze ci to je briliant alebo zirkon, ale hlavne je ze to viem ja. Dostali sme aj certifikat, ze ked ho budeme chcet predat, aby nebol problem.
Odpovedať
ahoj evatu, ano to je mozne, lenze mne na pravej ruke pri pisani prekaza snubak, ked sa mi toci a obrucka je predsa len hladka, tak preto prava
Odpovedať
Neviem a ja ju chem na pravu preto, ze ked budem podavat ruku alebo robit nieco ine, aby kazdy videl. :-)
Odpovedať
my ju teiz nosime na pravej, lebo z lavej nam pada :-D , ale chceli sme na lavej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?