Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Tak to chapem kaprik :-) tiez som rada,ked si ludia vsimnu,ze uz som zadana :-D ,ale u mna si vsimnu aj pri pisani,kedze som lavacka.
Odpovedať
Csikike,zabka..ono je to asi jedno,hlavne,aby sme sa dobre citili.. :-) :-)
Odpovedať
Ze som si to este nikdy nevsimla.
Odpovedať
kaprik, vidis to ma nenapadlo, ze si hned vsimnu moje okruzkovanie :-D no intrak mame zaplatny dodones ale musime to este predlzit, podla mna o dva tyzdne urcite, do svadby sa nepohneme a aj potom to pojde asi pomaly :-|
Odpovedať
a tetka sa uz rozhybala so stahovanim veci?
Odpovedať
Hej, svadba sa vam uz blizi.
Odpovedať
zabka a preco ste este na intraku?
Odpovedať
neviem, nebola som z drahym, ale vraj uz sa bavili o klucoch, ze da da a nakoniec zabudla :-S a drahemu bolo blbe tlacit,a le ja uz na neho tlacim, takto nas intrak bude stat este dobre 3 litre, ale co uz, ma to aj svetlu stranku (zaplatim si este na mesiac net :-D )
Odpovedať
Vidis, aspon tu mozes zavislacit kazdy den az do svadby.
Odpovedať
evatu lebo, este su tam veci, ktore chce teta upratat kaprik ani nehovor, uz mam strasnu depku (nechcem byt stresovana, tak radsej depresivna), bola som si vcera v galante dohovorit skusku, poslednu ... drahemu som kupila aj novu svadobnu kravatu a ja este nechcem mat svadbu, ja chcem este cas na pripravy :-(
Odpovedať
a este aj kusok po :-D
Odpovedať
kaprik to asi nie, chystam sa byt v sali, musime ist aj buduci tyzden, drahy ma skusku obleku, ja hadam konecne skusku makeupu a vlasov a nakoniec skusku siat ... takze kto sa chce v stredu stretnut :-D (je sviatok, tak predpokladam, ze budete so svojimi drahymi) ale zavislacit asi budem, nech sa na chvilu upokojim 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
moj drahy manzel robi aj v stredu, mne vyhovuje cely buduci tyzden (teda, ak sa dnes konecne dozviem ci odchadzame na sluzobku v pondelok- alebo vo stvrtok )
Odpovedať
idete aj ked je kratky tyzden?
Odpovedať
no jo, asi ano, ma sa ozvat dnes chlapik ]-(
Odpovedať
hmm, to potesi, konecne sviatok a ty budes na ceste niekde
Odpovedať
nie, v stredu uz budem doma
Odpovedať
My budeme v stredu asi spolu :-)
Odpovedať
Pravdupovediac ja este neviam aky budeme mat program v stredu. Ak bude pekne, tak by som chcela ist niekam k vode.
Odpovedať
:-D aj my, ale ci sa budeme na seba zalubene pozerat, to asi nie :-D
Odpovedať
zabka,preco? :-)
Odpovedať
Ja vam budem vediet povedat az v utorok.
Odpovedať
tak, uz som spominala, ze som zla posledne dni a on to vzdy schyta =-) , ale asi budeme zdobit pernicky
Odpovedať
kaprik, ja som to len tak nadhodila ;-) , ved uvidime, co bude
Odpovedať
ale mohli by sme sa dohodnut na niecom, nemusi to byt dlho
Odpovedať
Mozno podvecer, ale nic neslubujem.
Odpovedať
A ved musi to byt streda? Ale vecer by som snad aj ja uz mohla..
Odpovedať
no ja jedine v stredu, vtedy prideme a stvrtok uz utekam do ba a tiez myslim, ze by to nemuelo byt nadlho
Odpovedať
No u mna bude zalezat od toho ci sme niekam isli a ked hej kedy sa odtial vratime.
Odpovedať
kaprik, evatu, hlavne si uzite den volna s polovickami, ved mi neutecieme ;-) a najma ak bude pekne pocasie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?