Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • AJ podla mna si daj uces kde mas polorozpustene vlasy, to sa ti hodi.

• kaprik, ty si ma naladila tym nech schovam baculatu tvar 😉

• jaaj bambulky velmi krasne vam dakujem za podporu, velmi sa tesim, ked sa mozem o svadbe s niekym porozpravat, drahy mi sice aj dnes vykrical, ze net chcem len kvoli tejto stranke, ale akosi nevie pochopit, co mi to dava 😵

• Sponzor fóra
  • Ale baculatu mam ja a nie ty. Ale ja to uz na dnes balim, v pondelok mam dovolenky, tak neviem ci tu budem.

• dobre kaprik krasny vikend, ani ja tu nie som v pondelo, budem u svokrovcov a v utorok som bez netu asi 😐 , takze az o druhej z roboty sa ozvem

• zabka, este stale si na tom dobre, pamatas na moju depku, necely tyzden pred svadbou menit saty? hm? 😃

• ahoj kaprik a krasny vikend

• a snad bude aj prijemne pocasie na vylet 😎

• zabka, vraj ani nie, ma byt cca 19 a v nedelu 20

• no ale ak neprsi tak je prijemne, nemam rada, ak sa clovek stazuje, ze je zima, pride leto a vsetci somru, ze je hic! tak nech je tak akurat na potuilky svetom

inak mna napadlo, ze mi v stredu pojdeme asi sondovat ten brectan, priatelka mojho brachanca ma inspirovala, nech si vyzdobiom aj zabradlie, tak pojdeme omrknut, kde to rastie a kde je v lete najmenej ludi nech mozme kosit 😎

• na vahu je toho neurekom, na strane kde je aj bazar (tam kde su aj rodinne domy), kde vyrubali kopec stomov...su tam take vybetonovane cesticky cez les, vsade kde pozries je brectan 😃

• super, to mam aj blizko, ked sa budem vecer zakradat 😃
    kedze vsetky koncite, sadnem si nad fotky a idem vazne rozmyslat, je najvyssi cas

• prajem ti uspesne tvorenie...a potom aj snorenie po brectane 😃

• to bude az v stredu, snad ak do toho nic nepride

• dobre, tak ja padam, krasny vikend vsetkym 😉

• Sponzor fóra
  • ahojte, je tu niekto?

• ahoj ja som tu ako vzdy 😉

• vsimla som si, lebo si pridavala fotky do albumu 🙂

• 😉 no vids, staci ma len ohlasit, som sa prave dohrala, protivnik sa vzdal, tak idem robit daco uzitocnejsie a co ty mas na plane?

• ja som dnes cely den nic nerobila okrem toho, ze som navarila.. a to som planovala, ze budem upratovat a zehlit... ale teraz vecer uz nic... cakam, ci pride kamoska k nam na vinko a ked nie, tak sa budem venovat muzikovi ... prave dopozeral futbal..

• no tak sup sup k nemu! vonku je chladno, treba sa pritulit

• inak fakt, ochladilo sa ... nie je tu teraz... vsak mame cas cely zivot 🙂
    vcera nam dosli oznamka, tak sa tesim ... uz som dnes balila.. potajomky 😃

• supis aj odfotis? ja si nepamatam ake nakoniec mate, sa urcite tesis

• mozem... ale vlastne mam to v maily... je tam sice cez cele napis, ze "vzor", ale to nevadi... na chvilu dam do albumu.. moment

• je tam .. kukni

• dobre

• oki videla som, inak mas taku istu kyticku na auto ako my 😉

• iba take jednoduche ...
    kde si ju kupovala? ja v tom "malokorunovom" obchode pri galanterii v meste

• hej presne, aj my sme chceli na auto, ale budem mat zive kvietky a teraz rozmyslam na co to minut

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov