Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • to je nic, nebola si na tradicnych remeslach, za maly uplatok tam mal vsetky stanky s jednom ten isty majitel 😃

• csikike ale to aspon prislo a odislo ale toto nam tam zoberie celu tu zelenu plochu 😠 rozmyslam ze napisem Baranovi a do jojky napr 😠

• myslim, ze obycajny smtelnik bez uplatku si v tom meste ani neskrtne... 😐

• Sponzor fóra
  • inak ked som to zbadala v sobotu ako som sla na cintorin skoro som porodila..... 😐 odvtedy mam zvyseny adrenalin...... 😒

• zuz, nic si z toho nerob, radsej chod najblizsie inou cestou. 😮

• csikike, nasi byvaju na vlcanskej 😉 asi zacnem chodit kanalmi 😃 a to ziaden protest koli tomu sa nekona? sakris ved to sa nemoze nechat len tak!!!! to ja rozhodne nedovolim 😃 zahajim tam hladovku 😃

• ako tehotnej ti to pojde asi tazko...v Sa je dost tych paradoxov 😒

• Ahojte,tak vas tu citam a neviem si tam nejaku stavbu predstavit 😞

• ahoj evi, ani mne sa to tam nehodi...neviem si to tam predstavit

• a hlavne,ked to uplne schova tie budovy za tym...

• no baran ma odo mna uz postu 😠

• si mu pisala aj o hladovke?

• csikike, to nepomoze jemu o hladovke to bude dobre do TN na jojke 😃 tehula drzi hladovku 😃

• som zvedava ci ti odpise a co 😮

• evi, a ty si sa ako mala cez vikend?

• Sponzor fóra
  • inak kde su ostatne salanky? dovolenkuju? 😃

• zabka bude za 11 min. a ostatne neviem 😴

• Ahojte, tak ja som bola u zubara a do prace som prisla len o 12-tej. Ja som tiez pocula o tej stavbe len tolko, kolko csikike.

• za 11 min bude tu alebo dovolenkovat? 😃

• zuz11, za 7 min. bude tu, aj tak to nevydrzi nezavislacit 😃
    Ahoj kaprik 😉

• aha 😃
    ahoj kaprik, ku komu chodis? ja som bola v piatok tiez u zubara vecer o 17.00 😃 a je jasne ze v tom case robi iba Kopacik 😃

• heeeej, zabka, kde si? Uz si mala 4 min. robit 😃

• csikike,ty ju teda nahanas... 😃

• csikike,mozme trosku popisat do ip o uveroch?

• jasne, pis

• Tak ja som mala termin, na 9-tu a dostala som sa dnu po 10-tej - takze Kopacik.

• kaprik, tak to je jasne 😉 ja chodim rada az v piatok tak neskor to berie presne ako hodinky 😃

• Ja vien, tiez som uz bola par krat aj tak. Len beriem ohlad aj na ostatnych pacientov, nemozem ist stale vecer len ja.

• tisko zavidim, moja zubarka pracuje len do 14 tej, aj to 4x do tyzdna 😬

• ja na nikoho neberiem ohlad a stale chodim v piatok tak neskor kedze sme v BA len na preventivku musimse prist uz o druhej aby tam bola aj sestricka 😃 inak moja mamina oblubuje chodit k nemu na siedmu rano to tiez necaka alebo na pol siedmu 😮

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov