Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Jo som s nim aj tak spokojna. Zobrala som si tam knihu a precitala cca. 80 stran.

Nevravela Zabka, ze tu bude az v utorok?

• kaprik, ano, a ja tu na nu cakam a cakam...sakra, ja hlava pomazana 😃

• Myslim, ze je u "svokrovcoch".

• Sponzor fóra
  • uz sa pamatam 😃 , mi to dnes trva a trva 😃

• csikike 😃 skleroza 😃 😉 stava sa 😃

• hi, to uz ide tym vekom 😃 , tak sa je zajtra ozvem, potrebujem s nou hovorit

• Ha-ha. Ty este nie si stara. 🙂

• na nieco sa potrebujem vyhovorit 😃

• Uz ti dala zabka tie pohare?

• nie, este ani to, ale prave som sa dozvedala, ze zostavam tu, nejdem na sluzobku 😃

• Tak mozno aj stretko sa podari.

• A kedy by dte chceli? Ja v stredu nemozem..a ak ,tak iba na chvilku,lebo aj drahy zrusi svoj volny den v stredu a bude u nas est eaj moj otec na vypomoc 🙂

• Ja by som sa tiez chcela ist v stredu kupat ak bude pekne. Evatu ake to je v sneci na slnecnych. Uz davno sme tam neboli, da sa?

• Teraz neviem,ako sa ochladilo a prsalo..ale pred tyzdnom tam bola voda velmi tepla (ani ma nestrislo,ked som vosla do nej 🙂 ),len na plazach bolo strasne vela ludi.. 😞 ,ale ak vam to nevadi,tak urcite chodte tam..

• ja som mala v plane tento tyzden umyt okna na novom byte, ale trocha ma odradza, ze sa este bude murovat a omietat...ale su take zaspinene, ze mi to hryzie nervy 😶

• Sponzor fóra
  • Neviem, polovicke sa nechce, tak som mu povedala, ze moze vymisliet nieco aj on. Necham sa prekvapit a mozno ze este pojde k bratovi na dom a tak to cele padlo.

• Csikike a uz tam aj byvate?

• nie, este nie, ved je to tam ako v zakope...vsetko rozbombardovane, v kuchyni a na chodbe este kusky tvarnic atak, proste neobyvatelne

• ahojte, tak sa hlasim poslusne 😵
    je tu niekto o tomto case?

• ahoj zabka, ako bolo u svokrovcov?

• ahoj, uz som hore 😵 , bolo dobre ale dlho 😃

• Ahoj csikike! Asi tu bude az neskor.

• zabka, kedy budes v SA?
    Ahoj kaprik...som vedela, ze nevydrzi dlho bez netu 😃

• hej hej nevydrzim, som v ba, este nas ale nastastie nevypli, od zajtra budem v sali az do svadby (aspon predpokladam) a tak o chvilu ideme hladat figurky na tortu a tak pozriet este nieco v ba

• ahoj kaprik

• Tak sa zajtra stretneme, ak budes mat cas...aj mama vravela, ze by ta chcela vidiet aky styl si 😃

• jasne, mozeme, rano robime a ideme na vlak 14.16, takze o tretej sme v sali 😉

• Csikike tvoja mamina jej bude robit kyticu?
    Ahoj zabka!

• evi aky si mala ty vikend? uzili ste si ho?

• zabka, cas este neviem, zavisi od toho kde budeme cez den, ale ozvem sa ti...co planujete robit zajtra?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov