Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • oki, kuknem na pohare a potom sa dohodneme 😉 , uz hodny cas nam tu lezie na nervy zbijacka, mi ide z nej hlava prasknut, vrrrr.

• juuj to nie je dobre, mna vcera hnevali ked o siedmej zacali kosit, vrrr, clovek sa moze vyspat ... a co doma, tam uz nerobite hluk?

• emi, tak nic, ved sa uvidime inokedy

• Sponzor fóra
  • tento tyzden nie, bo drahy je dlho v robote, sa vobec nestretame 😠 , ale cez vikend zas budeme vystrajat 😃

• no vsak budem doma aj vo stvrtok a v piatok .. 🙂

• ja uz nie 😃 , v stvrtok trielim do ba, caka ma ranna posledna sluzba pred svadbou 😵

csikike a co budete robit? uz dlazbu davat?

• nie, este vysekat odpad a dorobit elektriku, sa straaaasne tesim, snad uz buduci tyzden budu hotove aj zarubne a dvere...a potom utz mozeme objednat aj dvierka na kuchynsku linku a take drobnosti 😃
    A vy co? Uz sa stahuje tetulka?

• ale hej, sme boli u svokrovcov, tak vsetci sa ponosovali, ze to ide pomaly (som myslela, ze len ja som taka nedockava), ale dnes je drahy tam a vraj zajtra mu chce dat papiere a kluce
    na kataster dnes volal, ze je to v konani a zajtra im konci 15 dnova lehota, tak uvidime

a dnes sme si boli opat omrknut nabytok a zrejme sme vybrali postel a satnik v europa mobel

• nemas na obrazok tej postele, nasli ste taku aku ste chceli?

• jaaaj, tie nakupy vam zavidim ... tak rada som nakupovala veci do noveho bytu 😉

no koncim, pekny den vam prajem...

• Uz padam aj ja, majte sa, zabka, zajtra sa ti ozvem 😉

• ahoj emi, prave som volala panovi kvoli balonikom, juuuj idem stranku omrknut
    csikike, nemam v mobile hej ale odtial to nedostanem, no je to kompromis, je cela na zemi, ma maly ulozny a je velka na dva matrace (ja chcem jeden v kope), stoji 3,5 bez rostov a matracov
    po tom, co sme obehali je to prijatelne, aj ked vedela by som aj krajsiu najst

• papa csikike budem cakat zajtra 😉

• Ahojte! Mne sa to v praci nahromazdilo a chvilu mi hrozilo, ze budem pracovat aj zajtra, ale nastastie nie.
    Zabka - pekne figurky.

• Tak ja odchadzam, takze si zajtra uzite volno!

• Sponzor fóra
  • TAk som ta nestihla, sme vecerali ... dakujem kaprik a zelam krasny sviatocny den volna 😉

• ahoj zabka, vidim, ze pridavas nove fotky 🙂

• ako si dopadla s tymi balonikmi? budete to mat?

• ahoj, volala som mu a dal mi stranku, tak som to omrkla a zajtra sa pojdem na ceny popytat, chcela by som, ale drahy, ze nech nevymyslam 😞

• mozes mi ju poslat od IP? som na to zvedava .. dakujem

• uz som poslala, na napadlo dat si potlacit baloniky, ale to je asi drahe, ale inak ked som mu volala, tak ze robia rozne srdiecka a okolo stien ...

• a naplnaju ich heliom, alebo to robi niekto iny?

• asi oni, ved by si nedali za to este niekomu inemu platit, viac poviem v stvrtok
    nam by stacilo, kebyze nam ich naplnia a mozno to srdce ak by to nebolo drahe

• moze to byt zaujimave, ale ja neviem, kam by sme my tie balony dali.. v ktorej casti saly by si to chcela mat?

• ja chcem len taketo nieco http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=175826#navigator asi do rohov, 5 kusov a mozno dve von k zabradliu, viac netreba

• bude to pekne... nenechaj sa prehovorit, ze netreba 😉

• musim ist, ideme do Trnovca, tak pekny den 🙂 ahoj

• jasne aj ja uz koncim a pojdem na vlacik, pekny dnik zelam 😉

• zabka, mas to odfotene a v mojom albume

• Dobre rano!
    Csikike ty si rychla dakujem krasne, je to nadherne! 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov