Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
oki, kuknem na pohare a potom sa dohodneme ;-) , uz hodny cas nam tu lezie na nervy zbijacka, mi ide z nej hlava prasknut, vrrrr.
Odpovedať
juuj to nie je dobre, mna vcera hnevali ked o siedmej zacali kosit, vrrr, clovek sa moze vyspat ... a co doma, tam uz nerobite hluk?
Odpovedať
emi, tak nic, ved sa uvidime inokedy
Odpovedať
tento tyzden nie, bo drahy je dlho v robote, sa vobec nestretame ]-( , ale cez vikend zas budeme vystrajat :-D
Odpovedať
no vsak budem doma aj vo stvrtok a v piatok .. :-)
Odpovedať
ja uz nie :-D , v stvrtok trielim do ba, caka ma ranna posledna sluzba pred svadbou x-) csikike a co budete robit? uz dlazbu davat?
Odpovedať
nie, este vysekat odpad a dorobit elektriku, sa straaaasne tesim, snad uz buduci tyzden budu hotove aj zarubne a dvere...a potom utz mozeme objednat aj dvierka na kuchynsku linku a take drobnosti :-D A vy co? Uz sa stahuje tetulka?
Odpovedať
ale hej, sme boli u svokrovcov, tak vsetci sa ponosovali, ze to ide pomaly (som myslela, ze len ja som taka nedockava), ale dnes je drahy tam a vraj zajtra mu chce dat papiere a kluce na kataster dnes volal, ze je to v konani a zajtra im konci 15 dnova lehota, tak uvidime a dnes sme si boli opat omrknut nabytok a zrejme sme vybrali postel a satnik v europa mobel
Odpovedať
nemas na obrazok tej postele, nasli ste taku aku ste chceli?
Odpovedať
jaaaj, tie nakupy vam zavidim ... tak rada som nakupovala veci do noveho bytu ;-) no koncim, pekny den vam prajem...
Odpovedať
Uz padam aj ja, majte sa, zabka, zajtra sa ti ozvem ;-)
Odpovedať
ahoj emi, prave som volala panovi kvoli balonikom, juuuj idem stranku omrknut csikike, nemam v mobile hej ale odtial to nedostanem, no je to kompromis, je cela na zemi, ma maly ulozny a je velka na dva matrace (ja chcem jeden v kope), stoji 3,5 bez rostov a matracov po tom, co sme obehali je to prijatelne, aj ked vedela by som aj krajsiu najst
Odpovedať
Článok sa načítava...
papa csikike budem cakat zajtra ;-)
Odpovedať
Ahojte! Mne sa to v praci nahromazdilo a chvilu mi hrozilo, ze budem pracovat aj zajtra, ale nastastie nie. Zabka - pekne figurky.
Odpovedať
Tak ja odchadzam, takze si zajtra uzite volno!
Odpovedať
TAk som ta nestihla, sme vecerali ... dakujem kaprik a zelam krasny sviatocny den volna ;-)
Odpovedať
ahoj zabka, vidim, ze pridavas nove fotky :-)
Odpovedať
ako si dopadla s tymi balonikmi? budete to mat?
Odpovedať
ahoj, volala som mu a dal mi stranku, tak som to omrkla a zajtra sa pojdem na ceny popytat, chcela by som, ale drahy, ze nech nevymyslam :-(
Odpovedať
mozes mi ju poslat od IP? som na to zvedava .. dakujem
Odpovedať
uz som poslala, na napadlo dat si potlacit baloniky, ale to je asi drahe, ale inak ked som mu volala, tak ze robia rozne srdiecka a okolo stien ...
Odpovedať
a naplnaju ich heliom, alebo to robi niekto iny?
Odpovedať
asi oni, ved by si nedali za to este niekomu inemu platit, viac poviem v stvrtok nam by stacilo, kebyze nam ich naplnia a mozno to srdce ak by to nebolo drahe
Odpovedať
moze to byt zaujimave, ale ja neviem, kam by sme my tie balony dali.. v ktorej casti saly by si to chcela mat?
Odpovedať
ja chcem len taketo nieco http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... asi do rohov, 5 kusov a mozno dve von k zabradliu, viac netreba
Odpovedať
bude to pekne... nenechaj sa prehovorit, ze netreba ;-)
Odpovedať
musim ist, ideme do Trnovca, tak pekny den :-) ahoj
Odpovedať
jasne aj ja uz koncim a pojdem na vlacik, pekny dnik zelam ;-)
Odpovedať
zabka, mas to odfotene a v mojom albume
Odpovedať
Dobre rano! Csikike ty si rychla dakujem krasne, je to nadherne! x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?