Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ja taky normalny. Ale boli sme kupit alkohol v metre, takze sme postupili o krok vpred. V sobotu sme boli na grilovacke + opekacke, takze som v nedelu dospavala. A tento vikend opat zurkujeme - drahy oslavuje, takze asi tak.

• aj ja chcem opekat a grilovat, mnam 😛 ... 😃

• uz aj idem volat drahemu, nech sa nieco zorganizuje 😃

• Sponzor fóra
  • No je to fajn. A aj gulasik bol vyborny. Mali sme aj rybu, kuracie kridielka, maso v pace, spekacky a dobre vinko.

• kaprik, nemenuj, uz mi tecu slinky 😛 😃

• csikike asi nic, ak bude pekne opekat sa, lebo akosi aj v tom mam sklz 😐 a mozno zdobit perniky, nic velke

kaprik to znie velmi dobre 😉 , my sme mali akoze rozlucku zo slobodou v sobotu a som rada, konecne sme niekam vypadli a zabavili sa

• bambulky pekny dnik ja sa ozvem po druhej 😉 , snad tu este budete

• zabka, kde ste boli? Mali ste to spolu?

• Csikike ma predbehla, aj ja som sa to chcela spytat.
    My ju budeme mat spolocnu!

• Ahojte, ste tu?
    K vasim otazkam, mali sme spolocnu (to som len ja tak nazvala), konecne bol so svojimi kamaratmi v bn, oslavovali sa inzinieri (viaceri sme koncili) a najprv sme boli na byte a neskor sme skoncili na country festivale
    nebola to rozlucka v pravom zmysle, ale ved ja na taku baby party nemam ani chut

• ahojte po dlhsom case
    je tu niekto?

• ahoj, ja som tu opustena 😞

• vsetky pracuju? alebo utiekli z prace v takomto teple? 🙂

• asi jedno alebo druhe, no co uz, zajtra je volno tak bud si nahanaju robotku alebo uz sviatkuju 😎
    a co ty ako sa mas? co nove?

• stale rovnako, nove nemam nic... len som nejaka bez nalady v poslednom case... takze sa tesim na zajtrasie volno
    ale tesim sa aj z tepla.. je to super 🙂

• Sponzor fóra
  • hej aj ja sa tesim, len nech na mna to teplo pocka, zajtra o stvrtej sa budem slnit, snad 😎

• pocka, urcite hej.. ma byt pekne pocasie
    kam chodievas? niekam na Vah?

• pekne figurky na tortu
    kde si ich kupovala?

• nie budem len na dvore, ja som hanblivy typ 🤔 , vecer nechces skocit na zmrzku? evky nemozu, ale ked budem mat rande s csikikovcami, nesla by si?

• dakujem, figurky su krasne, boli sme v daneli, mali naozaj vyber a tieto mali stat 500 (aspon to mali dole napisane) a predavcka hovorila o 350 SK a nakoniec sme platili 300, az neskor som si vsimla, ze je od kremu, tak asi uz bola pouzita, ale nevadi, usetrili sme 200 SK 😉
    len musim zenichovi oblek prefarbit na cierno ...

• Ahojte, uz som tu aj ja, som bola sluzobne mimo, mam za sebou trnavu a vw

• juuuj ahoj, ty si teda akcna dnes 😉

• vitaj, tak ako sa dohodneme uz vies? moj mily mi dal asi kosom, bude zajtra na byte, tak som sama opustena ...

• lietam a nemam tu sefovcov, 😒 , som nestihla vlak domov

• vidim, ze je pokrocily cas

• no, takze pojdem na dalsi...a vy ako? pokrocili ste? Mas obrazok toho co chces na pohare? Ze by som sa psychicky zacala pripravovat 😮

• hej, hned to pridam, ked najdem, ale necham to na tebe, aby tam bolo meno a datum, alebo datum a T&L (to prediskutujem s drahym) a srdiecko ak by s ahodilo, ci nieco take, ak nie tak nie
    idem pohladat

• mala som pracu
    ale uz som tu zase na chvilu .. boze, ten cas ale leti ..
    zabka, skoda, ale uz som sa dohodla s kamoskami na dnes... vraj ci ideme oslavovat Cyrila a Metoda 🙂

• taketo ak by sa dalo: http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=194852&vReferer= len T&L 15.7.2006 alebo Tonka a Lukáš 15.7.2006
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=194851#navigator alebo taketo srdiecka ...
    alebo ak sa hodi na pohare tak bez zbytocnosti len obsadenie a datum

• a aby to bolo najjednoduchsie (v jednoduchosti je krasa)
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=194854&vReferer=
    a basta, nebudem vymyslat

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.