Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ja taky normalny. Ale boli sme kupit alkohol v metre, takze sme postupili o krok vpred. V sobotu sme boli na grilovacke + opekacke, takze som v nedelu dospavala. A tento vikend opat zurkujeme - drahy oslavuje, takze asi tak.
Odpovedať
aj ja chcem opekat a grilovat, mnam :-p ... :-D
Odpovedať
uz aj idem volat drahemu, nech sa nieco zorganizuje :-D
Odpovedať
No je to fajn. A aj gulasik bol vyborny. Mali sme aj rybu, kuracie kridielka, maso v pace, spekacky a dobre vinko.
Odpovedať
kaprik, nemenuj, uz mi tecu slinky :-p :-D
Odpovedať
csikike asi nic, ak bude pekne opekat sa, lebo akosi aj v tom mam sklz :-| a mozno zdobit perniky, nic velke kaprik to znie velmi dobre ;-) , my sme mali akoze rozlucku zo slobodou v sobotu a som rada, konecne sme niekam vypadli a zabavili sa
Odpovedať
bambulky pekny dnik ja sa ozvem po druhej ;-) , snad tu este budete
Odpovedať
zabka, kde ste boli? Mali ste to spolu?
Odpovedať
Csikike ma predbehla, aj ja som sa to chcela spytat. My ju budeme mat spolocnu!
Odpovedať
Ahojte, ste tu? K vasim otazkam, mali sme spolocnu (to som len ja tak nazvala), konecne bol so svojimi kamaratmi v bn, oslavovali sa inzinieri (viaceri sme koncili) a najprv sme boli na byte a neskor sme skoncili na country festivale nebola to rozlucka v pravom zmysle, ale ved ja na taku baby party nemam ani chut
Odpovedať
ahojte po dlhsom case je tu niekto?
Odpovedať
ahoj, ja som tu opustena :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
vsetky pracuju? alebo utiekli z prace v takomto teple? :-)
Odpovedať
asi jedno alebo druhe, no co uz, zajtra je volno tak bud si nahanaju robotku alebo uz sviatkuju 8-) a co ty ako sa mas? co nove?
Odpovedať
stale rovnako, nove nemam nic... len som nejaka bez nalady v poslednom case... takze sa tesim na zajtrasie volno ale tesim sa aj z tepla.. je to super :-)
Odpovedať
hej aj ja sa tesim, len nech na mna to teplo pocka, zajtra o stvrtej sa budem slnit, snad 8-)
Odpovedať
pocka, urcite hej.. ma byt pekne pocasie kam chodievas? niekam na Vah?
Odpovedať
pekne figurky na tortu kde si ich kupovala?
Odpovedať
nie budem len na dvore, ja som hanblivy typ =-) , vecer nechces skocit na zmrzku? evky nemozu, ale ked budem mat rande s csikikovcami, nesla by si?
Odpovedať
dakujem, figurky su krasne, boli sme v daneli, mali naozaj vyber a tieto mali stat 500 (aspon to mali dole napisane) a predavcka hovorila o 350 SK a nakoniec sme platili 300, az neskor som si vsimla, ze je od kremu, tak asi uz bola pouzita, ale nevadi, usetrili sme 200 SK ;-) len musim zenichovi oblek prefarbit na cierno ...
Odpovedať
Ahojte, uz som tu aj ja, som bola sluzobne mimo, mam za sebou trnavu a vw
Odpovedať
juuuj ahoj, ty si teda akcna dnes ;-)
Odpovedať
vitaj, tak ako sa dohodneme uz vies? moj mily mi dal asi kosom, bude zajtra na byte, tak som sama opustena ...
Odpovedať
lietam a nemam tu sefovcov, :-S , som nestihla vlak domov
Odpovedať
vidim, ze je pokrocily cas
Odpovedať
no, takze pojdem na dalsi...a vy ako? pokrocili ste? Mas obrazok toho co chces na pohare? Ze by som sa psychicky zacala pripravovat :-o
Odpovedať
hej, hned to pridam, ked najdem, ale necham to na tebe, aby tam bolo meno a datum, alebo datum a T&L (to prediskutujem s drahym) a srdiecko ak by s ahodilo, ci nieco take, ak nie tak nie idem pohladat
Odpovedať
mala som pracu ale uz som tu zase na chvilu .. boze, ten cas ale leti .. zabka, skoda, ale uz som sa dohodla s kamoskami na dnes... vraj ci ideme oslavovat Cyrila a Metoda :-)
Odpovedať
taketo ak by sa dalo: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... len T&L 15.7.2006 alebo Tonka a Lukáš 15.7.2006 http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... alebo taketo srdiecka ... alebo ak sa hodi na pohare tak bez zbytocnosti len obsadenie a datum
Odpovedať
a aby to bolo najjednoduchsie (v jednoduchosti je krasa) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a basta, nebudem vymyslat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?