Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale na koniec to dopadlo všetko v poriadk?
Odpovedať
jasne, az na starejsieho bolo vsetko nad ocakavania
Odpovedať
Profilova fotka
nebol dobrý?
Odpovedať
bol este horsi, nedalo sa s nim komunikovat, som mu vravela, ze chcem spravit fotecky vlacika aj vonku, pre istotu nespravil vobec...aj hry som mu vravela ake chcem a on nic. Som mu 1x treskla dverami pred nosom uz od hnevu, bo mi povedal, ze na hadzanie kvetu slobodnym uz nie je cas ]-(
Odpovedať
no to by si mala mna vidiet, co by som ja spravila, ked som jedovata,, by utekal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak si si mala spraviť po svojom nie? :-) čo si spravila?
Odpovedať
nakoniec ho drahy ukecal na to hadzanie, ale ostatne nic ]-( a to za nim bola aj mama a sestranica...proste hluche usi :-D
Odpovedať
ako teda moze robit nieco take? ozaj csikike a nasla si si na tych cd aj fotku s rodicmi? neodfotil vas niekto nakoniec predsa?
Odpovedať
My starejsieho nebudeme mat. Poprosim kapelu, aby tie hlavne veci uviedli a hotovo.
Odpovedať
ja som uz tiez tu :-) drahy bol doma na obede.
Odpovedať
Ja som ani neobedovala. Ale tu mam 1 lekvarovy kolacik.
Odpovedať
A vidim,z etu mame novu :-) Tak teda vitaj v15 (alebo veronika) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mariana tak už ma vidíš dal som si aj ja fotku ja tiež chcem poprosiť kapelu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem ste veľmi zleté :-)
Odpovedať
a co dobre ste papali evi? super veronika, tak aj teba uz pozname :-D
Odpovedať
zabka, asi mi neuveris, ale este som nemala cas pozriet cdcko, nasla som z jedneho zaberu, ze niekto fotil aj nas so vsetkymi rodicmi (aj mojimi aj manzelovymi) :-D , ale zatial som ten zaber este nevidela. Neviete niekto dokedy su dnes na vybavovani OP?
Odpovedať
Asi do 17-tej.
Odpovedať
zabka-kuracie stehna,kari ryzu a salatik :-)
Odpovedať
v15, uz ti poslali kapelu? My sme mali fantastickych, aj kaprik ich bude mat :-D
Odpovedať
Csikike,neviem dokedy tam su,ale streda je pre vacsinu uradov dlhy den...
Odpovedať
Profilova fotka
o chvíľu sa s vami rozlúčim :-) príde mi domov priateľ a musíme polu papať musím pripraviť a tak veď to určite poznáte
Odpovedať
:-) ja to poznam
Odpovedať
aj ja som hladna, nestihla som dnes nic :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už mám kapelu :-) :-) :-)
Odpovedať
idem domov, tak sa majte pekne ... zase zajtra :-)
Odpovedať
evi dobry obedik, ja sa tiez tesim von, huraaa csikike tak vidis, predsa bude aj foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj prajem ti pekný deň pa :-)
Odpovedať
zabka, dufam :-D , ahoj emi
Odpovedať
ahoj emkaa :-)
Odpovedať
ahojte
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?