Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ale na koniec to dopadlo všetko v poriadk?

• jasne, az na starejsieho bolo vsetko nad ocakavania

• nebol dobrý?

• Sponzor fóra
  • bol este horsi, nedalo sa s nim komunikovat, som mu vravela, ze chcem spravit fotecky vlacika aj vonku, pre istotu nespravil vobec...aj hry som mu vravela ake chcem a on nic. Som mu 1x treskla dverami pred nosom uz od hnevu, bo mi povedal, ze na hadzanie kvetu slobodnym uz nie je cas 😠

• no to by si mala mna vidiet, co by som ja spravila, ked som jedovata,, by utekal 😃

• tak si si mala spraviť po svojom nie? 🙂 čo si spravila?

• nakoniec ho drahy ukecal na to hadzanie, ale ostatne nic 😠 a to za nim bola aj mama a sestranica...proste hluche usi 😃

• ako teda moze robit nieco take?
    ozaj csikike a nasla si si na tych cd aj fotku s rodicmi? neodfotil vas niekto nakoniec predsa?

• My starejsieho nebudeme mat. Poprosim kapelu, aby tie hlavne veci uviedli a hotovo.

• ja som uz tiez tu 🙂 drahy bol doma na obede.

• Ja som ani neobedovala. Ale tu mam 1 lekvarovy kolacik.

• A vidim,z etu mame novu 🙂 Tak teda vitaj v15 (alebo veronika) 🙂

• Mariana tak už ma vidíš dal som si aj ja fotku ja tiež chcem poprosiť kapelu.

• Ďakujem ste veľmi zleté 🙂

• a co dobre ste papali evi?
    super veronika, tak aj teba uz pozname 😃

• Sponzor fóra
  • zabka, asi mi neuveris, ale este som nemala cas pozriet cdcko, nasla som z jedneho zaberu, ze niekto fotil aj nas so vsetkymi rodicmi (aj mojimi aj manzelovymi) 😃 , ale zatial som ten zaber este nevidela.
    Neviete niekto dokedy su dnes na vybavovani OP?

• Asi do 17-tej.

• zabka-kuracie stehna,kari ryzu a salatik 🙂

• v15, uz ti poslali kapelu? My sme mali fantastickych, aj kaprik ich bude mat 😃

• Csikike,neviem dokedy tam su,ale streda je pre vacsinu uradov dlhy den...

• o chvíľu sa s vami rozlúčim 🙂 príde mi domov priateľ a musíme polu papať musím pripraviť a tak veď to určite poznáte

• 🙂 ja to poznam

• aj ja som hladna, nestihla som dnes nic 😮

• Ja už mám kapelu 🙂 🙂 🙂

• idem domov, tak sa majte pekne ... zase zajtra 🙂

• evi dobry obedik, ja sa tiez tesim von, huraaa

csikike tak vidis, predsa bude aj foto 😉

• Ahoj prajem ti pekný deň pa 🙂

• zabka, dufam 😃 ,
    ahoj emi

• ahoj emkaa 🙂

• ahojte

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste