Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Teraz som si v rychlosti prečítala že sa obávaš tvojej výzdoby u Galvana Mariana nemusíš sa báť tá Ivana Luxová čo má Galvan s mužom to je sesternica môjho švagru ona robila výzdobu aj mojej sestre a bola veľmi pekná ona je veľmi šikovná, ale samozrejme jej kľudne môžeš povedať akú máš predstavu a ona sa ti poznaží to tak spraviť. 🙂

• poznam Ivanu, je mi to tiez tak trochu nepriamo rodina, jej sestra je zena mojho bratranca... skoro ako telenovela 🙂 ... aj oni mali svadbu tam, ale nepamatam si, ze ake to bolo ...

• Ahoj kaprik tak máme už miesto kde bude hostina, máme objednaného kameramana a aj živú kapelu. Bola som už aj u krajčírky si dať šiť popolnočné šaty ale musím si ešte kúpiť látku a aby som nezabudla mám aj svadobné vybrané už a som spokojná sú krásne aspoň mne sa veľmi páčia a ty?

• Sponzor fóra
  • A ty Mariana čo všetko už máte? 🙂

• My skoro nic 😃 Mame miestnost a mala som saty, ale uz nemam saty ... vsak to som pisala v poste..
    ale v piatok ideme konecne na matriku, tak potom uz budeme mat aj presny cas sobasa...
    aku zivu kapelu mate?
    ty si priamo zo Sale?

zabka, ty si sa stratila?

• V podstate to isté. Musíme este kupit alkohol, lebo mame dovolene, aby sme si doniesli.
    Budeme mat cca. 100 ludi v penzione Europa v Diakovciach. Mame kapelu, kameru, fotografa a oblecenie.

• hej starila, riesim si daco medzi obrazkami 😃

• Ja som priamo zo Šale.My sme už na matrike boli to už máme vybavené. Ani neviem budúci švagor bol robiť kamarátovi šoféra na svadbe a tam hrali a veľmi sa mu páčili tak ich vybavovala praiteľová rodina nespomeniem si na ich meno.A ty si zo tiež priamo zo Šale?

• Zabka len si ries, lebo ked potrebujem obrazok, aj tak sa obratim na teba.

• no my sme asi vsetky zo Sale.. vsak? len kaprik je priamo z Veci 🙂

• inak ja vam tak zavidim, ze uz tolko veci mate ...... asi by som sa mala rozhybat trosicku

• Presne ako hovoris emkaa.

• Neboj ono ti to pôjde aj samé keď sa dotoho pustíš 🙂

• dakujem 😃 , samozrejme v pohode, riešim zaradovanie, uz mam obrazkov a fotiek na 2 cd 😃

rozmyslam nad ucesom a stale som nenasla to prave a nemam tucha ako si ich dat

• Neboj, to bude v pohode. Mne este tiez chyba vela malickosti. Uz asi tyzden sa chystam, ze idem vyrabat maslicky na pierka, ale som taka leniva.

• Sponzor fóra
  • baby, ja vas normalne nestiham citat 😃

• aaaahoj, si sa stratila, mam jednu kvetinarsku otazku 😃 mooozem?

• No mne sa to stava bezne csikike. Ani neviem co sa stalo, ze dnes takto stiham sledovat a aj pisat.

• co by stalo taketo? som ratala ale ma tam nejak moc tych ruzi ... asi to bude taka nejaka mala biedermaierka

• Ahoj Frederika tak ako prebehla svadba to som ja Veronika Milkina sestra 🙂

• jasne zabka, mozes.
    Som pisala na PC tahak manzelovi z chemie 😃

• kaprik a ja si to cenim, ze klabosis 😉 skoda ze evatu zmizla na slniecko

• Bud na slniecko alebo na dobry obedik. Neviem ...

• Ahoj veronika, som chcela dat este Milke oznamenie, aj ho mam nachystane ale som akosi nestihala 😬

• Nevadí ako sa cítiš byť už manželkou?

• zabka, neviem co je to taketo 😃

• tak teraz uz len v15 si sem musi dat nejaku informacnu fotku 🙂

• Určite si dám neboj ale neviem akú 😃

• v15, super, si neviem vynachvalit, hlavne to ubehlo strasne rychlo, bo sme mali nahanacky aj okolo bytu a tak...ale bola zabava 😃 , meskali sme vsade kde sa dalo. 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov