Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
podla mna si vyzerala velmi dobre, aj ten zavoj bol super
Odpovedať
ten bol super a som rada, ze som si ho zobrala, a nie ten nov, ten uz nebol taky
Odpovedať
ktory novy? normalka z pozicovne?
Odpovedať
hej, na skusku som mala tento s tym, ze na svadbu budem mat novy (mozno pouzivany, ale vyzeral ako novy), lenze nebol taky dlhy :-| , tak som sa pytala, ci si mozem pozicat tento a basta, mi ho prezehlila a isiel so mnou :-D
Odpovedať
prepac, zabka, musela som narychlo odist...
Odpovedať
v pohode, to sa aj mne stava ;-) co robkas? ja akurat periem a upratujem
Odpovedať
teraz nic, umyla som si vlasy, tak cakam... ani v telke nic zaujimave nie je ty si este v robote?
Odpovedať
nie nie, uz som domka a tesim sa na monka :-D
Odpovedať
o polhodinku :-) my tu mame navstevu, bratranca mojho buduceho, ale ja sa moc neviem zapojit do rozhovoru, tak som sem nakukla
Odpovedať
AHA TAK SA MI CHOD PEKNE VENOVAT ONEDLHO JE TO AJ TVOJA RODINA :-D ja sa idem hrat trochu s fotkami, pradlo je povesane a vecera pripravena x-)
Odpovedať
idem, lebo musim poriadit v kuchyni vo stvrtok si konecne ideme objednat obrucky, uz sa tesiiiim.... tak pekny vecer
Odpovedať
aj tebe pekny ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, ste tu niektora?
Odpovedať
Ja som tu, ale asi sama.
Odpovedať
A emkaa robi albumik...
Odpovedať
ahoj aj ja som tu, dnes dost zenchutena :-S
Odpovedať
A z coho si tak znechutena? Inak ani mne sa nechce pracovat.
Odpovedať
neviem z muza, otca, rekonstrukcie, neviem, chce sa mi ziapat a aj plakat, nastastie som v robote, tak si to nikto neodnesie :-|
Odpovedať
Juj muja a vacne budete nieco robit, tak to tu teraz bude casto. Co sa stalo?
Odpovedať
neviem, nic, len nejako to na mna vsetko dolahlo a ja nemam naladu, do ttoho vola drahy a vymysla, otec nepride zajtra z vozikom, takze musim vymysliet ako inac odniest vanu z obchodu, prosto sa vsetko dnes ...
Odpovedať
A neviete vam to odniest z obchodu.
Odpovedať
zabka, z toho si nic nerob, bude este vela veci co nebudu po tvojej voli, mozem potrvdit
Odpovedať
no ja som ymslela, ze otec pride na starom aute aj z vozikom a nebol by problem, teraz je a budeme si musite odvoz zaplatit, to by ale nevadilo, chceli sme vsak aj stare veci odniest do zberu a to teda pada a neviem, co s tym :-| a prave hraju bed of roses a mna chyta depka, tak pozor na mna, nech neskoci aj na teba, ty musis byt teraz stastnucka a usmievava :-)
Odpovedať
stastna som, ale usmievava ani trocha, je strasne zle od zaludka, asi mi nerobi dobre to pocasie
Odpovedať
:-. teeeda, to nie je nic moc a co mate obednajsiu prestavku s muzikom?
Odpovedať
nie, ja som varila a muz pracuje na byte, mne je tak na 2 veci, ale za chvilu pojdem pomahat, chceme to dnes dokachlickovat
Odpovedať
Ahojte. csikike,aj mne je tak.. :-(
Odpovedať
A v tomto teple s avobec neviem rozhybat a nieco robit..
Odpovedať
tak vidim, ze vsetky sa mame dnes super! csikike aj si sa mi popytala, ci nebolo kedy?
Odpovedať
este som ho nestretla, lebo teraz nie je moc casto doma
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?