Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • podla mna si vyzerala velmi dobre, aj ten zavoj bol super

• ten bol super a som rada, ze som si ho zobrala, a nie ten nov, ten uz nebol taky

• ktory novy?
    normalka z pozicovne?

• Sponzor fóra
  • hej, na skusku som mala tento s tym, ze na svadbu budem mat novy (mozno pouzivany, ale vyzeral ako novy), lenze nebol taky dlhy 😐 , tak som sa pytala, ci si mozem pozicat tento a basta, mi ho prezehlila a isiel so mnou 😃

• prepac, zabka, musela som narychlo odist...

• v pohode, to sa aj mne stava 😉 co robkas? ja akurat periem a upratujem

• teraz nic, umyla som si vlasy, tak cakam... ani v telke nic zaujimave nie je
    ty si este v robote?

• nie nie, uz som domka a tesim sa na monka 😃

• o polhodinku 🙂
    my tu mame navstevu, bratranca mojho buduceho, ale ja sa moc neviem zapojit do rozhovoru, tak som sem nakukla

• AHA TAK SA MI CHOD PEKNE VENOVAT ONEDLHO JE TO AJ TVOJA RODINA 😃
    ja sa idem hrat trochu s fotkami, pradlo je povesane a vecera pripravena 😵

• idem, lebo musim poriadit v kuchyni
    vo stvrtok si konecne ideme objednat obrucky, uz sa tesiiiim....
    tak pekny vecer

• aj tebe pekny 😉

• Ahojte, ste tu niektora?

• Ja som tu, ale asi sama.

• A emkaa robi albumik...

• Sponzor fóra
  • ahoj aj ja som tu, dnes dost zenchutena 😒

• A z coho si tak znechutena?
    Inak ani mne sa nechce pracovat.

• neviem z muza, otca, rekonstrukcie, neviem, chce sa mi ziapat a aj plakat, nastastie som v robote, tak si to nikto neodnesie 😐

• Juj muja a vacne budete nieco robit, tak to tu teraz bude casto.
    Co sa stalo?

• neviem, nic, len nejako to na mna vsetko dolahlo a ja nemam naladu, do ttoho vola drahy a vymysla, otec nepride zajtra z vozikom, takze musim vymysliet ako inac odniest vanu z obchodu, prosto sa vsetko dnes ...

• A neviete vam to odniest z obchodu.

• zabka, z toho si nic nerob, bude este vela veci co nebudu po tvojej voli, mozem potrvdit

• no ja som ymslela, ze otec pride na starom aute aj z vozikom a nebol by problem, teraz je a budeme si musite odvoz zaplatit, to by ale nevadilo, chceli sme vsak aj stare veci odniest do zberu a to teda pada a neviem, co s tym 😐
    a prave hraju bed of roses a mna chyta depka, tak pozor na mna, nech neskoci aj na teba, ty musis byt teraz stastnucka a usmievava 🙂

• stastna som, ale usmievava ani trocha, je strasne zle od zaludka, asi mi nerobi dobre to pocasie

• 😕 teeeda, to nie je nic moc a co mate obednajsiu prestavku s muzikom?

• nie, ja som varila a muz pracuje na byte, mne je tak na 2 veci, ale za chvilu pojdem pomahat, chceme to dnes dokachlickovat

• Ahojte.
    csikike,aj mne je tak.. 😞

• A v tomto teple s avobec neviem rozhybat a nieco robit..

• tak vidim, ze vsetky sa mame dnes super! csikike aj si sa mi popytala, ci nebolo kedy?

• este som ho nestretla, lebo teraz nie je moc casto doma

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov