Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • caute... tak pridavam sa do klubu, lebo mne je tiez zle, boli ma hlava a napina ma vkuse ...

• dooobre dakujem 😉 som chcela dnes krsnu prekvapit dobrou spravou na meniny 😎

• Tak to je od tepla, lebo aj mne. Sice teraz uz tak nie, ale trvalo to od soboty.

• Sponzor fóra
  • mna hlavka boli ale to z monitoru najskor

• zeby sme boli hromadne tehotne? 😃 , dufam, ze nie (aspon ja este nechcem)

• Ja tiez dufam, ze nie. 🙂

• 😃 mne to urcite nehrozi 😃 , ale vaaam co je zle kto vie ....
    inak ked ste tu, co na ten moj vcerajsi napad hovorite? opekacka pri vahu?

• ja by som chcela, ale pochybujem ... 🙂

• zabka, s manzelom jednohlasne, ano, len sa dohodnime kedy

• jeeeeej supis! cez tyzden asi nie, tak vy povedzte ktorry vikend mozte, ja sa prisposobim

• lucim sa s vami, idem na dalsi pohovor... pekny den

• Tak drzime palce! 🙂

• emka drzim palceky! nech sa podari!
    aj ja sa luci, skoncila som a idem makat na byt, papa

• Tak ahoj aj tebe!

• zabka, ako si spravila taku podlhovastu fotoklaz, mne to ide stale len v sirku, nie na dlzku

• Sponzor fóra
  • jezis, som blba, ved sa to da nastavit vo vzhled stranky...kokso, dnes mi to pali 😃 (skor pripeka) 😃

• ahojky, toto je vytvor photofiltrov, a ako podklad som zvolila podlhovastu fotku, tu som zjemnila a na ne vkladala dalsie
    ale povodne som chcela robit novy B5po vyske a tak dalej .... 😉
    aj teraz sa idem hrat, kym nepojdem hajat

• Ahojte.Tak som vcera drahemu povedala o planoch na Vahu a ak nam bude vyhovovat datum,tak on suhlasi,takze aj my by sme sa pridali 🙂

• Ahojte! Zabka vidim, ze si si doplnila album.

• Kaprik, videla som ta dnes? Nebola som si ista, len tak spätne sa mi zdalo, ze by si to mohla byt. Pri lekarni pri kniznici.....

• ahojky, kaprik hej, rano kym som cakala ocina som sa trochu hrala

• ahoj zabka, tie fotky - také kombinované ako pohľadnice si si robila sama? sú veľmi pekné 😉

• ahoj nika, hej sama, sice nebolo vela casu, ale zatial tieto, robim ich vo photofiltroch
    kuk trochu vyssie

• aha, nevšimla som si 😬

• 😉 len som sa s tym musela chvilu potrapit, kym som prisla ako tak na jeho ovladanie

• ale výsledok stojí za to 😉

• dik, to som sa este neprejavila naplno (si myslim 😎 , kedze kvalita vysledkov stupa)

• tak, tak. človek sa učí postupne 😉 . O chvíľu z Teba bude profesionálka. Ja som si takéto koláže robila v takom slabšom programe - Photofilter. Je to celkom dobré "bavítko" (ale aj zabijak času 😛 )

• a to nie je to iste 😕 , ja nie som na taketo veci, to skor manzel, ale zase hrat sa s nasimi fotkami, to je ine, robi mi to velku radost 😵

• aha, ta čo Ti ja viem 😛 , či je to to isté. My sme ten program dostali zadarmo, v rámci balíčka Open Office a také veci sa s nim nedali robiť ako si urobila Ty. Ale možno som málo študovala 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov