Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ryhclo sa pozri.

• To nevadi. Staci na obrazku.

• Kukla som. Pekne, pacia sa mi.

• Sponzor fóra
  • Mne sa pacia a to je hlavne .

• Presne tak. A ked sa v nich citis dobre, tak je vsetko v poriadku.
    Aj mne sa moje pacia, len skoda, ze si nepamatam, ake su 😃

• To som mala aj ja problem. Ale teraz ako mi ukazovala nove, hned som vedela, ze chcem tie moje.

• Popolnocne si davas sit v Sali? Ja som si kupila, ale nemam ziadne boky, tak ich potrebujem trochu zuzit.

• Hej mne ich sije 1 baba zo Sale.

• Chcela by som byt aj ja taka tenka .... 🙂

• Lenka Martinekova je vraj dobra krajcirka, chodi k nej vela ludi. Mozno skusim ju.
    Nebola som stale takato tenka, teraz mam 49-50 kg cca, ale volakedy som bola riadna "tuca" 😃 Som nizka dost a mala som 56 kg, tak to je dost. Teraz, ked si prezeram fotky z minulosti, je to trosku rozdiel.
    Nevsimla som si, ako presne vyzeras, kedze som tak videla len dvakrat letmo, ale podla mna vaha nie je dolezita, ale to, ako sa clovek citi.

• Hovorim o nej. Aj mne sije Lenka.

• Ja som prave byvala stihlejsia. Potom som zrazu nabrala na seba 8 kil a odvtedy len priberam a priberam. Ale pravdu povediac nic nerobim proti tomu.

• Kam si chodila na zakladnu?

Ani ja nic nerobim, asi som taky typ. Aj moja mama je stihla, stale aj bola, ani vekom nepribera.

• Ja som chodilia do Sale ale na madarsku.

• Nie s Lindou Vargovou?

• Sponzor fóra
  • O rocnik nizsie.

• To uz asi nikoho nepoznam.

• A ty?

• emkaa, to je kto ta Linda Vargova? To myslis tu,co spieva?

• Ahojte 🙂 uz pred chvilou som pisala pozdrav,ale mi to neodoslalo..

• Ja som chodila na Kratku. Ale poznam kopec ludi z madarskej zakladnej.
    Moj rocnik - 1978-cky, kde chodila napr. Daru Ildi, tak z tych poznam vela. Dubai Szilvia a Dubai Laci (on je asi 1981) su moja sesternica a bratranec.

• Hej, evka ona spieva.

• ahoj evatu
    ano, tu Lindu myslim .. neviem, ci este spieva, venuje sa teraz asi hlavne tej cestovke

• No mne je to teraz nieco ako rodina 🙂 Este spieva,aj nedavno robila doprovod Hamelovi na koncerte v BA.. Ale inak je stale v tej cestovke to je pravda.Nam ponukla odtial svadobnu cestu do Egypta za 60tis. 😬 tak sme sa zasmiali,ze ci drahsiu uz nenasla...(nesli sme..).

• A ona je taka mlada? Ja som si myslela,ze je starsia ako ja..aspon vyzera.. (mylit sa je ludske..)

• Ja ju poznam este odvtedy, co sme byvali na Safarika. Ona tam byvala volakedy tiez. Teraz ju obcas stretavam, ked ideme niekam si sadnut, ale zriedka.

• Je nas rocnik, 1978, ale chodila asi o rok nizsie.

• Tak to je iba o rok mladsia... No ona je dost rozlietana,aspon co ja viem o nej 🙂 Nas trosku nahnevala pred svadbou,ale inak je v pohode.

• Bola ako host?

• Aj moj drahy je 1978.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Miesto pre Vašu ideálnu svadbu
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...