Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ryhclo sa pozri.
Odpovedať
To nevadi. Staci na obrazku.
Odpovedať
Kukla som. Pekne, pacia sa mi.
Odpovedať
Mne sa pacia a to je hlavne .
Odpovedať
Presne tak. A ked sa v nich citis dobre, tak je vsetko v poriadku. Aj mne sa moje pacia, len skoda, ze si nepamatam, ake su :-D
Odpovedať
To som mala aj ja problem. Ale teraz ako mi ukazovala nove, hned som vedela, ze chcem tie moje.
Odpovedať
Popolnocne si davas sit v Sali? Ja som si kupila, ale nemam ziadne boky, tak ich potrebujem trochu zuzit.
Odpovedať
Hej mne ich sije 1 baba zo Sale.
Odpovedať
Chcela by som byt aj ja taka tenka .... :-)
Odpovedať
Lenka Martinekova je vraj dobra krajcirka, chodi k nej vela ludi. Mozno skusim ju. Nebola som stale takato tenka, teraz mam 49-50 kg cca, ale volakedy som bola riadna "tuca" :-D Som nizka dost a mala som 56 kg, tak to je dost. Teraz, ked si prezeram fotky z minulosti, je to trosku rozdiel. Nevsimla som si, ako presne vyzeras, kedze som tak videla len dvakrat letmo, ale podla mna vaha nie je dolezita, ale to, ako sa clovek citi.
Odpovedať
Hovorim o nej. Aj mne sije Lenka.
Odpovedať
Ja som prave byvala stihlejsia. Potom som zrazu nabrala na seba 8 kil a odvtedy len priberam a priberam. Ale pravdu povediac nic nerobim proti tomu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kam si chodila na zakladnu? Ani ja nic nerobim, asi som taky typ. Aj moja mama je stihla, stale aj bola, ani vekom nepribera.
Odpovedať
Ja som chodilia do Sale ale na madarsku.
Odpovedať
Nie s Lindou Vargovou?
Odpovedať
O rocnik nizsie.
Odpovedať
To uz asi nikoho nepoznam.
Odpovedať
A ty?
Odpovedať
emkaa, to je kto ta Linda Vargova? To myslis tu,co spieva?
Odpovedať
Ahojte :-) uz pred chvilou som pisala pozdrav,ale mi to neodoslalo..
Odpovedať
Ja som chodila na Kratku. Ale poznam kopec ludi z madarskej zakladnej. Moj rocnik - 1978-cky, kde chodila napr. Daru Ildi, tak z tych poznam vela. Dubai Szilvia a Dubai Laci (on je asi 1981) su moja sesternica a bratranec.
Odpovedať
Hej, evka ona spieva.
Odpovedať
ahoj evatu ano, tu Lindu myslim .. neviem, ci este spieva, venuje sa teraz asi hlavne tej cestovke
Odpovedať
No mne je to teraz nieco ako rodina :-) Este spieva,aj nedavno robila doprovod Hamelovi na koncerte v BA.. Ale inak je stale v tej cestovke to je pravda.Nam ponukla odtial svadobnu cestu do Egypta za 60tis. :-N tak sme sa zasmiali,ze ci drahsiu uz nenasla...(nesli sme..).
Odpovedať
A ona je taka mlada? Ja som si myslela,ze je starsia ako ja..aspon vyzera.. (mylit sa je ludske..)
Odpovedať
Ja ju poznam este odvtedy, co sme byvali na Safarika. Ona tam byvala volakedy tiez. Teraz ju obcas stretavam, ked ideme niekam si sadnut, ale zriedka.
Odpovedať
Je nas rocnik, 1978, ale chodila asi o rok nizsie.
Odpovedať
Tak to je iba o rok mladsia... No ona je dost rozlietana,aspon co ja viem o nej :-) Nas trosku nahnevala pred svadbou,ale inak je v pohode.
Odpovedať
Bola ako host?
Odpovedať
Aj moj drahy je 1978.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?