Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Pozname ho? 🙂

• Ano,ved su v rodine.. Len vecer pred svadbou,ked bolo stretnutie rodiny,tak zacala vymyslat,z eaj ona by na chvilku dosla,al ebez priatela,ze ten nebude doma a ze ona sa tam nema ako dostat,lebo okolo 17h sa musela vratit do SA,tak to skoro dopado tak,ze sme takmer prisli o svadpbne auto,ale potom to drahy zariadil inak.Mne to vadilo,mala nad tym rozmyslat uz skor.Nakoniec aj manzelova mamka mi povedala,ze to nebolo pekne od nej.. No ale drahy je sikovny a svadobne auticko nam nakoniec zostalo..

• Ja neviem, ci ho poznas emkaa. Je rodeny Vecan a tam chodil aj do skoly.

• Sponzor fóra
  • Emkaa,ty si zo Sale,ze? Myslim to tak,ze vzdy si tu byvala?

• Tak potom asi nie.

• A kolko ma rokov emkaa tvoja polovicka. Nehraval nahodou futbal, moj hej.

• Kaprik a nasi sa odkial poznaju? Len vdaka obchodu?

• Tak to neviem, mozno hej. A mozno ze aj s futbalu.

• Moj bude mat 29 teraz. Nehraval urcite. A on je z Trnovca. Na strednu chodil na gymnazium a potom do NR na VS.

• Tak nic. To ho asi nepozname.

• evatu, nevsimla som si otazku ... asi do 8 rokov som byvala vo Vlcanoch, ked som mala 7, zomrel mi otec a potom sme sa pristahovali do Sale.. odvedy byvam v Sali alebo vo Veci

• Peto ma rodinu vo Vlcanoch.

• ako sa volaju? ja tam este tiez mam nejaku rodinu

• Napisem do IP.

• takych nepoznam...

• Sponzor fóra
  • Maju dceru Evu a Zuzku.

• ahojte!

• Ahojky! Ako?

• unavene 😴 , ledva zijem
    trochu sa tu rozkukam v praci a poslem programik

• Aky programik? TEn co si sa vcera bavila s tou babou?

• Ahoj zabka,mne ho posles? 🙂

• hej uz ho mas v ip, ano kaprik ten ... prosis si aj ty?

• Dakujem zabka.. 🙂

• Hej, sice neviem ako sa s tym robi, ale vy ma to snad naucite.

• uz to mas a uvidis, ak budes mat chut ps vadbe hrat sa s vasimi fotkami ...

• Hej, po svadbe.

• Bambulky, tak narhnite termin stretka ... ja ak si teraz nezrusim smenu potom uz tazko.
    Ja osobne navrhujem sobotu 19.8, alebo pondelok 28.8 (druhy den je sviatok), alebo 29.8?
    Napistekedy mozte a kedy nie ...

• Zabka,dohodnite si nejaky termin a my ak budeme moct,tak sa pridame.U nas je to teraz tak,ze nevieme,co skor..A chceme ist aj na dovolenku,ale tiez este nevieme presny termin..

• Ahojte kocky

• Ahoj csikike,ja ta len pozdravim..,lebo uz koncim.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...