Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ja tiez, bo ideme makat, len som cuckla co je tu nove
Odpovedať
ahoooj, mam vybratu super dlazku! x-) sa vytesujem, aj ked o obklade sa to neda povedat :-D
Odpovedať
zabka a aku dlazku? Ozaj,teraz ma napadlo,v akom style budete mat zariadeny bytik? :-)
Odpovedať
Este k tomu programu...som zistila,ze ho uz davno mam.. :-) len som si nevsimla,ze pises o nom.
Odpovedať
evi, tazko povedat, nabytok este nemame, vyberie sa podla dlazky :-D
Odpovedať
Takze ani neviete,ci chcete nieco extra moderne alebo iny styl? :-)
Odpovedať
nie nie, nieco lacne, cosi sme si uz vyhliadli, zatial len postel a skrinu na veci, ostatne az ked budu peniazky
Odpovedať
Hlavne je ,ze mate kde byvat.. :-)
Odpovedať
ano hlavne je to a som dost spokojna, je to tam tiche a ani nevies e si v ba, teda az na vlaciky
Odpovedať
Vypinam na dnes uz pc..pekny vikend ti prajem :-)
Odpovedať
aj vam papa ;-)
Odpovedať
dobry vecer, tak ja sa musim pochvalit, dnes som tu skoro cely den nebola :-D (aj ked prilezitost bola), uz sa asi zbavujem zavislosti miesto ozarovania som lepila mojim rodicom svadobny album, fuuuf 5 hodin! ale s vysledkom som spokojna x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
AHoj zabka, mozno to bude preto, lebo uz mas po svadbe. Ale priznam sa, ani ja sem nechodim tak casto. A momentálne uz mam maximalnu predsvadobnu depku.
Odpovedať
ahoj evi, to snad nie :-S , hore hlavu! uz sa to blizi a treba sa tesit!
Odpovedať
Ved hej, ale uz aby bolo po tom celom. Ak sa s drahym zancem bavit na temu svadba, tak sa hned povadime. Je to normalne?
Odpovedať
Ano je, nepamatas sa ako som sa ja stazovala? Podla mna je to normalne, my sme sa stale hadali, len co sa preberalo nieco okolo svadby, nastastie on rezignoval casto, nech je pokoj
Odpovedať
NO u nas je to podobne, ale neviem ako prezijem nasledujuce dva tyzdne. Naozaj zacinam byt nervozna a este tolko detailov treba dotiahnut. No hroza. Az terz viem, co si prezivala ty.
Odpovedať
:-D a vidis, prezila som! nebojkaj, bude dobre, len ak mozem poradit, vykasli sa na blbosti, hod to na starosi niekomu inemu ... ja som to nespravila a zbytocne som bola vystavena a znicena
Odpovedať
Uz teraz viem, ze nemoze byt vsetko tak ako som si to vysnivala, ale dufam, ze sa to tomu bude aspon podobat. A cy porabas o takomto case?
Odpovedať
pracujem :-S poslednych par minut, ale je na slovane futbal, tak asi nezdrhnem do desiatej a co ty aku si mala sobotu?
Odpovedať
Aj som si myslela ze si v praci. Ja som doobeda upratovala a poobede sme boli u draheho. Teraz un pozera pana prstenov, ale mna to nebavi. Videla som to raz a akosi mi to stacilo.
Odpovedať
ja som to este ani raz nevidela, vzdy mam na to pobednu :-D ozaj a co skuska siat? co vsetko si si nakoniec vybrala?
Odpovedať
Saty, rukavicky, zavoj a stolu. Skusobny zavoj mam aj doma, ale ku kadernicke idem len v piatok. V stredu ku krajcirke, vo stvrtok za kameramanom, .... a presiel tyzden.
Odpovedať
Ale asi budem koncit, lebo drahy ma vola ze mu je smotno. Ja len dufam, ze lahnem do postele a hned zaspim a nebude mi chodit po rozume svadba.
Odpovedať
hej hej tie posledne utekaju o sto sest a bizu si si vybrala, ktoru z tych dvoch? inak mna tiez chcela slecna skolit ako sa spravat v satach, ale akosi sa na to zabudlo ;-)
Odpovedať
a ma pochvalila, ze som ich nedoniesla take spinave ako ine 8-)
Odpovedať
Bizu sa vyberie asi az na poslednu chvilu. Zabudla som si ho zobrat na skusku. Ale teraz uz fakt odchadzam. Prajem prijemny zvysok vikendu - sice u teba nie je taky vzacny, lebo aj vtedy pracujes.
Odpovedať
dakujem, papa dobru noc obom ;-)
Odpovedať
Dobre rano bambulkam! Ani neviem preco ale dnes mam tak veeeela energie :-D a to je pondelok |-| . Co vy ako sa citite na zaciatku pracovneho tyzdna?
Odpovedať
Ahojte, aj ja uz zarezavam v robote.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?