Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no vitaj v praci po dlhej dobe :-D
Odpovedať
to teda hej, vobec sa mi nechelo
Odpovedať
tak to verim a co bytik, hotovo?
Odpovedať
aaaaale kdeze, kupelna je len hotova (ale este treba dokoncit fugovanie) a co vy?
Odpovedať
ani nehovor, ide to pomaly, vcera mali elektrinu tahat dnes tiez a snad vraj bude kupelka hadam hotova |-| pomaly
Odpovedať
teda, tak to im ide rychlo, nam vcera padla v dalsich izbach omietka, takze musime opucovat vsetko a znova nahodit...uz mam z toho husiu kozu
Odpovedať
hej hej aj nam sa to stalo kupelke padol cely strop a na chodbe, ked burali skrinu, tiez polovica, v izbe sa este nic nerobilo tak hadam ... uvidim, ako to bude dnes vyzerat, ked pridem a spokojna z kupelkou?
Odpovedať
nadmieru, dnes skusim nafotit a pridat ak tu budes
Odpovedať
aku farbu si si vybrala?
Odpovedať
neviem, ale vecer urcite mrknem ;-) , ja som tiez chcela pofotit, ale furt ma vyhanali :-S , mam vsak vzorku, tu ked najdem hodim do albumu
Odpovedať
jej, super, je pekna...ved nafot aj ty pripravy a vyvoj a potom pridaj
Odpovedať
Ahojte! Zabka, prosim daj mi trocha z tej tvojej nadbytocnej energie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
jej, ahoj kaprik, ako sa citis? Stres fuguje?
Odpovedať
Ani nehovor, lebo uz mam opat slzicky.
Odpovedať
ahoj kaprik, az tak zle je? nebojkaj, posielam energiu do galanty ;-) csikike chcela som, ale moc mi to nevychadza, je to male a ze sa foti
Odpovedať
Ja som citlivy typ cloveka a je toho na mna v podlednych dnoch vela.
Odpovedať
nebojkaj a hlavne si to az tak k srdcu neber, viem asi co prezivas, aj ja som myslela, ze prerevem posledny tyzden, ale zase ma napadlo, ze potom budem opuchnuta a chcem byt predsa pekna! tak som skor kricala :-D (aj ked to nie je spravne, ale mne sa vzdy ulavilo)
Odpovedať
kaprik, neboj, tak rychlo to preleti...ani si nestihnes nic vsimnut. Az take male to nebude ked ste tam dali vanu :-D
Odpovedať
este nie! inak vana, to bola sranda, my sme tam mali tu kvalitnu staru 80 kg :-D , chudence moji chlapi, kym to vytrepali z kupelky :-D ,a le dostali sme za nu 600 SK v zbere! a hlavne to nebude ako som chcela, lebo nechceli burat priecku, tak to bude stiesnene, ako je a ani obklad nebudem mat v celej kupelke |-| , by to bolo velmi drahe
Odpovedať
hi, nam este zostali kachlicky, bo sme vela nakupili, takz oblozime aj hajzik :-D
Odpovedať
a nemozete vratit? my mame asi tiez viac, sme boli akcny ked sme kupovali dlazbu 8-) : boli sme v baumaxe na roznavskej, kde som nasla "moju" dlazbu, lenze som sa bala, ze jej bude malo, a uz tam bol iny par, ktory chceli tiez tu istu, lenze tu nemali, tak sme vsetci utekali do pristavneho a sutazili, kto tam bude skor, prehrali sme :-( , oni uz nakladali a my sme len cakali , co nam nechaju |-| , nastastie ostalo aj pre nas a po nas uz len dva kartony :-D , pricom oni sa neskor este vratili, ze chceli dalsie ale uz nebolo co :-D a tak mame snad o dva-tri baliky viac a ratam, ze tie vratime
Odpovedať
fuha, tak to ste teda pekne vela nakupili :-o , nam zostali dokopy 3 baliky (2 bledej a 1 a kupok tmavej) a dlazba este neviem kupelnovej nezostalo vela (asi 1/2 balika) a druhu sme este ani nezacali davat...myslis, ze by to vzali spat?
Odpovedať
myslim, ze ak je cely karton, tak by mali aj v tych studiach, ved oni to predaju dalej a mali by byt ustretovi, si myslim som sa naladila stavebno, idem skusit pohladat este nejake fotky
Odpovedať
tak hladaj, budem sa tesit na dalsie
Odpovedať
nic moc zabery :-|
Odpovedať
nevadi hod sem
Odpovedať
teda, ide vam to rychlo, ta polica je z presnych tvarnic, ako ste ju tam namontovali?
Odpovedať
ta je z tvarnic, myslim 60 tok po sirke este rozrezane, najprv sa dali diery do steny, do nich sa zasadrovali velke klince a na ne sa polozili a prilepili tvarnice ... som ale mudra! ja som si naivne myslela, ze to je sadrokarton (mame to doma a velmi sa mi to pacilo, len chlapi to dali nizko na moj vkus, ja som to chcela mat vyssie, ale prisla som neskoro :-D )
Odpovedať
ak by bol sadrokarton, bol by zeleny, mojko to kachlickoval 5 hodin
Odpovedať
hej viem, take daju na wc, elbo stena, kde su potrubia je umela a uz sa rozpada, ja ani neviem, ci uz je okachlickovana policka, ale je to cele piplacka, ved vidim ako pomaly im to ide a hlavne ocino nie je spokojny, vraj to nevyzera dobre, lebo steny padaju =-) (ved je to vsetko stare, ale mne s ato paci, vyzera to fajn)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?