Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • no vitaj v praci po dlhej dobe 😃

• to teda hej, vobec sa mi nechelo

• tak to verim a co bytik, hotovo?

• Sponzor fóra
  • aaaaale kdeze, kupelna je len hotova (ale este treba dokoncit fugovanie) a co vy?

• ani nehovor, ide to pomaly, vcera mali elektrinu tahat dnes tiez a snad vraj bude kupelka hadam hotova 😴
    pomaly

• teda, tak to im ide rychlo, nam vcera padla v dalsich izbach omietka, takze musime opucovat vsetko a znova nahodit...uz mam z toho husiu kozu

• hej hej aj nam sa to stalo kupelke padol cely strop a na chodbe, ked burali skrinu, tiez polovica, v izbe sa este nic nerobilo tak hadam ... uvidim, ako to bude dnes vyzerat, ked pridem
    a spokojna z kupelkou?

• nadmieru, dnes skusim nafotit a pridat ak tu budes

• aku farbu si si vybrala?

• neviem, ale vecer urcite mrknem 😉 , ja som tiez chcela pofotit, ale furt ma vyhanali 😒 , mam vsak vzorku, tu ked najdem hodim do albumu

• jej, super, je pekna...ved nafot aj ty pripravy a vyvoj a potom pridaj

• Ahojte! Zabka, prosim daj mi trocha z tej tvojej nadbytocnej energie.

• jej, ahoj kaprik, ako sa citis? Stres fuguje?

• Ani nehovor, lebo uz mam opat slzicky.

• ahoj kaprik, az tak zle je? nebojkaj, posielam energiu do galanty 😉
    csikike chcela som, ale moc mi to nevychadza, je to male a ze sa foti

• Sponzor fóra
  • Ja som citlivy typ cloveka a je toho na mna v podlednych dnoch vela.

• nebojkaj a hlavne si to az tak k srdcu neber, viem asi co prezivas, aj ja som myslela, ze prerevem posledny tyzden, ale zase ma napadlo, ze potom budem opuchnuta a chcem byt predsa pekna! tak som skor kricala 😃 (aj ked to nie je spravne, ale mne sa vzdy ulavilo)

• kaprik, neboj, tak rychlo to preleti...ani si nestihnes nic vsimnut.
     Az take male to nebude ked ste tam dali vanu 😃

• este nie! inak vana, to bola sranda, my sme tam mali tu kvalitnu staru 80 kg 😃 , chudence moji chlapi, kym to vytrepali z kupelky 😃 ,a le dostali sme za nu 600 SK v zbere!
    a hlavne to nebude ako som chcela, lebo nechceli burat priecku, tak to bude stiesnene, ako je a ani obklad nebudem mat v celej kupelke 😴 , by to bolo velmi drahe

• hi, nam este zostali kachlicky, bo sme vela nakupili, takz oblozime aj hajzik 😃

• a nemozete vratit?
    my mame asi tiez viac, sme boli akcny ked sme kupovali dlazbu 😎 :
    boli sme v baumaxe na roznavskej, kde som nasla "moju" dlazbu, lenze som sa bala, ze jej bude malo, a uz tam bol iny par, ktory chceli tiez tu istu, lenze tu nemali, tak sme vsetci utekali do pristavneho a sutazili, kto tam bude skor, prehrali sme 😞 , oni uz nakladali a my sme len cakali , co nam nechaju 😴 , nastastie ostalo aj pre nas a po nas uz len dva kartony 😃 , pricom oni sa neskor este vratili, ze chceli dalsie ale uz nebolo co 😃 a tak mame snad o dva-tri baliky viac a ratam, ze tie vratime

• fuha, tak to ste teda pekne vela nakupili 😮 , nam zostali dokopy 3 baliky (2 bledej a 1 a kupok tmavej) a dlazba este neviem kupelnovej nezostalo vela (asi 1/2 balika) a druhu sme este ani nezacali davat...myslis, ze by to vzali spat?

• myslim, ze ak je cely karton, tak by mali aj v tych studiach, ved oni to predaju dalej a mali by byt ustretovi, si myslim
    som sa naladila stavebno, idem skusit pohladat este nejake fotky

• tak hladaj, budem sa tesit na dalsie

• nic moc zabery 😐

• nevadi hod sem

• teda, ide vam to rychlo, ta polica je z presnych tvarnic, ako ste ju tam namontovali?

• ta je z tvarnic, myslim 60 tok po sirke este rozrezane, najprv sa dali diery do steny, do nich sa zasadrovali velke klince a na ne sa polozili a prilepili tvarnice ... som ale mudra! ja som si naivne myslela, ze to je sadrokarton (mame to doma a velmi sa mi to pacilo, len chlapi to dali nizko na moj vkus, ja som to chcela mat vyssie, ale prisla som neskoro 😃 )

• ak by bol sadrokarton, bol by zeleny, mojko to kachlickoval 5 hodin

• hej viem, take daju na wc, elbo stena, kde su potrubia je umela a uz sa rozpada, ja ani neviem, ci uz je okachlickovana policka, ale je to cele piplacka, ved vidim ako pomaly im to ide a hlavne ocino nie je spokojny, vraj to nevyzera dobre, lebo steny padaju 🤔 (ved je to vsetko stare, ale mne s ato paci, vyzera to fajn)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov