Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
a ide to? hlavne a sa nemusi nutit ale mas chut to ide raz dva ... ale ked som nad tym sedela, ze musim, tak ani myslienka nesla okolo
Odpovedať
ale nakoniec si to zvladla, no nie? A predsa musela ist myslienka ked si ju stopovala, nie?
Odpovedať
viete co, aku funkciu ma vlastne druzicka??
Odpovedať
emi, druzica je pomocnicka nevesty, vacsinou pripina pierka svadobcanom, odobera kytice po gratulacii, chodi s nevestou na zachod, ak potrebuje podrzat saty, ma u seba vybavu...lepidlo na umele nechty, noznice a tak
Odpovedať
nie sedela som za pc a pozerala dokola a cakala kedy poleti a ona svina nic, takto som zabila aj tri dni! potom som nasla system,a k mi to nemysli, hrat sa z grafikou, obrazkami a taaak (samozrejme vykecavat sa na MS 8-) )
Odpovedať
emkaa podla toho, co jej das za robotu ... inak ma len dekorovat a byt ti napomocna
Odpovedať
dakujem tak to mi staci jedna, nie som narocna :-D
Odpovedať
:-D hehe co ty vies, ale jasne staci a co pohovory, mas uz aj vysledky? si sa nepochvalila ete
Odpovedať
bola som zatial len na troch... v jednej firme som bola uz na druhom kole, do zajtra mi maju dat vediet, co a ako ... dalsi pohovor bol totalne o nicom, teda ja som bola, takze tam ani necakam, ze sa mi niekto este ozve :-N a dnes som bola v tretej firme, to bola len taka rychlovka, dokopy asi 10 min, ale pohodicka, tiez mi daju do tyzdna vediet este by som mala ist poobede, ale nechce sa mi, lebo je to v Lamaci...keby ma tam aj nahodou chceli, blbo by sa dochadzalo tak daleko ... tak stale premyslam, ci to potvrdim, alebo co bude ...
Odpovedať
emi radsej to skus, a potom odmietni, ako s apotom trapit, ze nemas pracu inak je to uzasne, ze ty chodis po pohovoroch raz dva a mna nikto nevolal, ked som posielala ponuky (hold, mas ziadanejsi job) tak druim palceky, nech to vyjde ;-)
Odpovedať
dakujem :-) dala som si zivotopis na profesiu.sk, ja som sama nikam nic neposielala..
Odpovedať
no ved aj ja mam a mne nikto nepise :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ozaj zabka, ako je to s doktoranturou? Ja som tiez poslala viac ako 100 CV a aj som ho mala na profesii, ale nic...az kym som nenasla toto.
Odpovedať
no ved to csikike my nemame ziadane vzdelanie ]-( no 2.10 mame zapis a ak to pojde ako doteraz, tak 14.10 naberam smer netherland
Odpovedať
teda, tak sa ti tento rok dari...nech to tak pokracuje aj nadalej ;-)
Odpovedať
dik, neviem,c i to tak nazvat,a le som spokojna ;-) a ymslim, ze aj my ostatne, berieme si muzikov a uz to je uspech, ze chcu s nami ostat a zostarnut :-D
Odpovedať
no jasne, a hlavne, ze maju nervy vydrzat to s nami :-D
Odpovedať
heeeej al eto hovorim len za seba, ten moj ma zlatunke nervy
Odpovedať
nejako ste stichli, tak ja uz koncim o chvilu, pekny dnik zelam a csikike tesim sa na fotecky! ;-)
Odpovedať
To uz je tolko hodin, tak tie dve hodinky vydrzim aj ja. Poobede si idme pozriet do mesta svadobny dar z prace.
Odpovedať
Ako vam je dobre, ja sa tu idem uvarit a vobec sa mi tu nechce trcat ;-(
Odpovedať
Ani mne sa nechce, ale celkom rychlo mi ubieha den.
Odpovedať
mne vobec, nastastie tu bol bracho a aspon som skocila trocha von ale inac sa desne nudim... a rozmyslam ako co najskor zdrhnut
Odpovedať
To tak byva po dvoch tyzdnoch dovolenky. Ale urcite sa dostanes opat do pracovnej naladicky. :-D
Odpovedať
takze vyriesena vec, idem domov 15.22 jupiiiiiiii :-D
Odpovedať
No teeeda, to skor ako ja!
Odpovedať
sa mi tu aj zadok uvari...take teplo tu je :-S
Odpovedať
To prave zacalo prsat - poprchat!
Odpovedať
takze zase 2 kvapky a aj tie vyschnu skor ako dopadnu na zem?
Odpovedať
Ja len pocujem na stresnom ako mi na okno dopadaju kvapky, ale uvideme ze dokedy a kolko ich bude.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?