Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • a ide to? hlavne a sa nemusi nutit ale mas chut to ide raz dva ... ale ked som nad tym sedela, ze musim, tak ani myslienka nesla okolo

• ale nakoniec si to zvladla, no nie? A predsa musela ist myslienka ked si ju stopovala, nie?

• viete co, aku funkciu ma vlastne druzicka??

• Sponzor fóra
  • emi, druzica je pomocnicka nevesty, vacsinou pripina pierka svadobcanom, odobera kytice po gratulacii, chodi s nevestou na zachod, ak potrebuje podrzat saty, ma u seba vybavu...lepidlo na umele nechty, noznice a tak

• nie sedela som za pc a pozerala dokola a cakala kedy poleti a ona svina nic, takto som zabila aj tri dni! potom som nasla system,a k mi to nemysli, hrat sa z grafikou, obrazkami a taaak (samozrejme vykecavat sa na MS 😎 )

• emkaa podla toho, co jej das za robotu ... inak ma len dekorovat a byt ti napomocna

• dakujem
    tak to mi staci jedna, nie som narocna 😃

• 😃 hehe co ty vies, ale jasne staci a co pohovory, mas uz aj vysledky? si sa nepochvalila ete

• bola som zatial len na troch... v jednej firme som bola uz na druhom kole, do zajtra mi maju dat vediet, co a ako ... dalsi pohovor bol totalne o nicom, teda ja som bola, takze tam ani necakam, ze sa mi niekto este ozve 😬
    a dnes som bola v tretej firme, to bola len taka rychlovka, dokopy asi 10 min, ale pohodicka, tiez mi daju do tyzdna vediet
    este by som mala ist poobede, ale nechce sa mi, lebo je to v Lamaci...keby ma tam aj nahodou chceli, blbo by sa dochadzalo tak daleko ... tak stale premyslam, ci to potvrdim, alebo co bude ...

• emi radsej to skus, a potom odmietni, ako s apotom trapit, ze nemas pracu
    inak je to uzasne, ze ty chodis po pohovoroch raz dva a mna nikto nevolal, ked som posielala ponuky (hold, mas ziadanejsi job)
    tak druim palceky, nech to vyjde 😉

• dakujem 🙂
    dala som si zivotopis na profesiu.sk, ja som sama nikam nic neposielala..

• no ved aj ja mam a mne nikto nepise 😞

• ozaj zabka, ako je to s doktoranturou?
    Ja som tiez poslala viac ako 100 CV a aj som ho mala na profesii, ale nic...az kym som nenasla toto.

• no ved to csikike my nemame ziadane vzdelanie 😠
    no 2.10 mame zapis a ak to pojde ako doteraz, tak 14.10 naberam smer netherland

• teda, tak sa ti tento rok dari...nech to tak pokracuje aj nadalej 😉

• Sponzor fóra
  • dik, neviem,c i to tak nazvat,a le som spokojna 😉 a ymslim, ze aj my ostatne, berieme si muzikov a uz to je uspech, ze chcu s nami ostat a zostarnut 😃

• no jasne, a hlavne, ze maju nervy vydrzat to s nami 😃

• heeeej al eto hovorim len za seba, ten moj ma zlatunke nervy

• nejako ste stichli, tak ja uz koncim o chvilu, pekny dnik zelam a csikike tesim sa na fotecky! 😉

• To uz je tolko hodin, tak tie dve hodinky vydrzim aj ja. Poobede si idme pozriet do mesta svadobny dar z prace.

• Ako vam je dobre, ja sa tu idem uvarit a vobec sa mi tu nechce trcat 😢

• Ani mne sa nechce, ale celkom rychlo mi ubieha den.

• mne vobec, nastastie tu bol bracho a aspon som skocila trocha von ale inac sa desne nudim... a rozmyslam ako co najskor zdrhnut

• To tak byva po dvoch tyzdnoch dovolenky. Ale urcite sa dostanes opat do pracovnej naladicky. 😃

• takze vyriesena vec, idem domov 15.22 jupiiiiiiii 😃

• No teeeda, to skor ako ja!

• sa mi tu aj zadok uvari...take teplo tu je 😒

• To prave zacalo prsat - poprchat!

• takze zase 2 kvapky a aj tie vyschnu skor ako dopadnu na zem?

• Ja len pocujem na stresnom ako mi na okno dopadaju kvapky, ale uvideme ze dokedy a kolko ich bude.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov