Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Bolo to len par kvapiek.

• myslela som, uz sa neveim dockat kedy pridem domov a dam si fajnu sprchu... 🙂

• Tu je tak prijemne, ale mozno preto lebo vedla ide klima. Dnes som ani vonku nebola, tak ani neviem ako je.

• Sponzor fóra
  • o nic si neprisla, az na to, ze aspon vonku obcas fukne vietor, ale inac.... 😮

• Akurat mi niekto vravel, ze cez den otvorili novy kruhovy, tak sa tesim, ze sa konecne nebude vliect doprava. Bolo to hrozne!

• teda, to fakt konecne, bo cela GA bola mimo, velmi zle zosuladena ta cesta smerom na most...hnus...takze budes aj rychlejsie doma.

• No to teda dufam. Ale ako som pisla dnes mam na plane flakanie sa po meste a hladanie vhodneho darceka pre seba.

• to mas super, ja som sa pomylila, mozem ist az 15.42 blllleeeeeeeee

• Ja skor 15:40. 🙂

• teda, provokujes, co... 😃

• heeeeeeeeeeeeeeeeeeej

• ved pockaj, vsetko ti vynahradime po obrade, aj so zabkou 😃

• Dufam, ze na mna nic extra nechystate! 😛

• dufat mozes 😃

• mame na to este 12 dni 😃

• Sponzor fóra
  • Nie, prosim neublizujte nam!

• neboj, nebude to boliet. 😉

• No, ved uvidim, ale ked hej, tak si ma nezelajte! 🙂

• nie, neboj nikomu neublizime, ved sme mierumilovne 😃

• Tak dobe, ak to nebude boliet tak som za.

• neboj, urcite ta nasklameme 😃 , vsak, zabka?

• Vidis a my sme na tvoju svadbu ziadne prekvapko nevymisleli. Ale musis si to cenit, ze sme prisli za tebou az do Diakoviec.

• no jasne, ze si to cenim 😉 , ja som skor za prekvapka co robi ja nie co robia mne 😃

• A ja mam prekvapenia celkom rada. Ale to bude prekvapko, ze vas tam budem hladat a vy ani nepridete! 😐

• tak v tom dave, co tam bude...dufam, ze mate sobas ako posledny, bo este stihnu aj dalsie pary zosobasit a vam este budu gratulovat 😉 , hlavne ak tam bude taka netrpezliva nevesta ako bola po zabke

• Neviem, nam na urade povedali, ze neskorsi termin uz nie je a emkaa spominal ze ma o 17-tej.

• a vy mate kedy?

• 16:30

• kvak dobry vecer, jasne csikike ze nieco spachame a kaprik ak mas rasda prekvapenia, tak to bude 😃
    inak kde su foto csikike cakam? 😎

• ahojte, ano, kaprik ma pravdu, mame sobas o 17tej

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov