Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Tak ho utes, ze nielen v BA alae aj v SA padaju omietky 😃 a je to lepsie teraz ako ked uz bude vymalovane

• teda, teraz budes mat dobre velku kupelnu 😉

• 😃 heeej presne to aj moj drahy povedal, len je ovela viac prace ako treba a ocino chcel byt dnes hotovy, v stredu uz musi do roboty a este ani dlazky nezacali ... ale aspon sa snad uz o tyzden nastahujeme a budeme zit v takych podmienkach, ake su
    dala som foto celej kupelky na nakrese, vyzera to sice velke ale je to male a rozsirujeme kupelku aj o predsien, dali sme dole dvere na wc aj kupelke a prirobime jedny do predsiene a to vseeetko som chcela mat okachlickovane 😎 , nepreslo 😐

• Sponzor fóra
  • vyzera to fakt velke, v com si to kreslila?

• v programe z tahaj.sk myslim, ze room arranger, prosis si? len je to 30dnova verzia a projekt sa ulozi len pod tymto programom, neda sa ulozit ako obrazok ani vytlacit ... tak na chvilu prihodim aj zvysok 😉

• super, skusim stiahnut a pokreslim aj ja. vidim, ze mas aj viac verzii

• hej u izby, tam sa este vadime ako to bude (nevadime, lebo nie je cas, ale opat sa k tomu dostaneme 😃 )
    neviem, ci tam este bude na stranke, toto je spred roka verzia, ak nenajdes, poslem ti z intraku

• oki, tak budem cakat

• inak to kreslil muzik, ja uz som len nabytok presuvala 😃 , ani neviem, ako ten program opat vyhrabal, ja som ho stihla pred rokom, ked sme sli na novu izbu a on kreslil, ako to zariadit

• ozaj a ten tvoj, co ako to zvlada? moj je zniceny, od rana robia a vecer chodi na nocne, chuda

• moj po dvoch tyzdnoch dovce je viac unaveny ako ked chodil do roboty, tiez bude tahat tyzden nocnych 😬

• 😃 chuuuda, teda, to ste mali teda dovolenku, ale hlavne, ze ste spokojni, ako ste ju stravili, my sme chceli ist v stredu na chatu ale nist nebude 😠 , bude sa zhanat kuchynska linka

kaprik a vy sa kam chystate po svadbe na svadobnu?

• Bolo tak ze v septembri do tatier, ale este to nie je iste. Nevieme si zosuladit dovolenky.

• aj ja chcem ist niekde aspon par dni si polezat 😃

• aj aj aj jaaaaaa! a mam smolu

• Sponzor fóra
  • Ved neviem ci pojdeme. Nechame to na poslednu chvilku. Ved v septembri sa ubytovanie najdeme lahko.

• hej a aj pocasie je take ok, akurat som pozerala do kalendara, pred rokom sme boli na vylete v prahe, jaaaj sla by som znova

• Ani to nie je zly napad.

• ahojte, vidím, že debatujete o dovolenke... juuuj, aj ja by som tak išla niekam ... 🙂

• ahoj emkaa a nikam nejdete na predsvadobnu?

• pred svadbou nie, možno ak sa podarí, tak pôjdeme niekam v zime.. niekam, kde je teplo 🙂

• Aj u nas padol taky navrh, ale to sa ucim na statnice.

• jaaaaj to by som aj ja sla, keby moj drahy tolko zarabal, aaaach

• vsak prave, zavisi to aj od penazi, kolko nam zostane po svadbe a pripadne kolko dostaneme este .. ale neratam, ze to bude vela... a potom si este musim pockat na to, aby som mala narok na dovolenku.. podla toho, kedy si najdem pracu...
    uz som pozerala nejake dovolenky, ja by som chcela ist na kanarske ostrovy, bola som tam pred 3 rokmi v novembri a fajn teplucko bolo ...

• baby, ja chcem byt doma 😮

• jejda, ja som bola najdalej na balatone 😃 a prave preto ma chcel drahy velmi zobrat na svaadobnu, no ale usudila som, ze este pockam a radsej nech mame pekny bytik

kaprik a ako ti ide dip? hybe sa to?

csikike nam stichla, asi ju v praci vsetci vitaju 😃

• nie, bola som so sefom prec po BA 😃

• som si myslela, si im teraz vzacna 😉

• to nie, az tak som im nechybala

• No, dleho som si ju nerobila, ale vcera som si k tomu opat sadla. Tak dnes budem pokracovat.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov