Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Tak ho utes, ze nielen v BA alae aj v SA padaju omietky :-D a je to lepsie teraz ako ked uz bude vymalovane
Odpovedať
teda, teraz budes mat dobre velku kupelnu ;-)
Odpovedať
:-D heeej presne to aj moj drahy povedal, len je ovela viac prace ako treba a ocino chcel byt dnes hotovy, v stredu uz musi do roboty a este ani dlazky nezacali ... ale aspon sa snad uz o tyzden nastahujeme a budeme zit v takych podmienkach, ake su dala som foto celej kupelky na nakrese, vyzera to sice velke ale je to male a rozsirujeme kupelku aj o predsien, dali sme dole dvere na wc aj kupelke a prirobime jedny do predsiene a to vseeetko som chcela mat okachlickovane 8-) , nepreslo :-|
Odpovedať
vyzera to fakt velke, v com si to kreslila?
Odpovedať
v programe z tahaj.sk myslim, ze room arranger, prosis si? len je to 30dnova verzia a projekt sa ulozi len pod tymto programom, neda sa ulozit ako obrazok ani vytlacit ... tak na chvilu prihodim aj zvysok ;-)
Odpovedať
super, skusim stiahnut a pokreslim aj ja. vidim, ze mas aj viac verzii
Odpovedať
hej u izby, tam sa este vadime ako to bude (nevadime, lebo nie je cas, ale opat sa k tomu dostaneme :-D ) neviem, ci tam este bude na stranke, toto je spred roka verzia, ak nenajdes, poslem ti z intraku
Odpovedať
oki, tak budem cakat
Odpovedať
inak to kreslil muzik, ja uz som len nabytok presuvala :-D , ani neviem, ako ten program opat vyhrabal, ja som ho stihla pred rokom, ked sme sli na novu izbu a on kreslil, ako to zariadit
Odpovedať
ozaj a ten tvoj, co ako to zvlada? moj je zniceny, od rana robia a vecer chodi na nocne, chuda
Odpovedať
moj po dvoch tyzdnoch dovce je viac unaveny ako ked chodil do roboty, tiez bude tahat tyzden nocnych :-N
Odpovedať
:-D chuuuda, teda, to ste mali teda dovolenku, ale hlavne, ze ste spokojni, ako ste ju stravili, my sme chceli ist v stredu na chatu ale nist nebude ]-( , bude sa zhanat kuchynska linka kaprik a vy sa kam chystate po svadbe na svadobnu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bolo tak ze v septembri do tatier, ale este to nie je iste. Nevieme si zosuladit dovolenky.
Odpovedať
aj ja chcem ist niekde aspon par dni si polezat :-D
Odpovedať
aj aj aj jaaaaaa! a mam smolu
Odpovedať
Ved neviem ci pojdeme. Nechame to na poslednu chvilku. Ved v septembri sa ubytovanie najdeme lahko.
Odpovedať
hej a aj pocasie je take ok, akurat som pozerala do kalendara, pred rokom sme boli na vylete v prahe, jaaaj sla by som znova
Odpovedať
Ani to nie je zly napad.
Odpovedať
ahojte, vidím, že debatujete o dovolenke... juuuj, aj ja by som tak išla niekam ... :-)
Odpovedať
ahoj emkaa a nikam nejdete na predsvadobnu?
Odpovedať
pred svadbou nie, možno ak sa podarí, tak pôjdeme niekam v zime.. niekam, kde je teplo :-)
Odpovedať
Aj u nas padol taky navrh, ale to sa ucim na statnice.
Odpovedať
jaaaaj to by som aj ja sla, keby moj drahy tolko zarabal, aaaach
Odpovedať
vsak prave, zavisi to aj od penazi, kolko nam zostane po svadbe a pripadne kolko dostaneme este .. ale neratam, ze to bude vela... a potom si este musim pockat na to, aby som mala narok na dovolenku.. podla toho, kedy si najdem pracu... uz som pozerala nejake dovolenky, ja by som chcela ist na kanarske ostrovy, bola som tam pred 3 rokmi v novembri a fajn teplucko bolo ...
Odpovedať
baby, ja chcem byt doma :-o
Odpovedať
jejda, ja som bola najdalej na balatone :-D a prave preto ma chcel drahy velmi zobrat na svaadobnu, no ale usudila som, ze este pockam a radsej nech mame pekny bytik kaprik a ako ti ide dip? hybe sa to? csikike nam stichla, asi ju v praci vsetci vitaju :-D
Odpovedať
nie, bola som so sefom prec po BA :-D
Odpovedať
som si myslela, si im teraz vzacna ;-)
Odpovedať
to nie, az tak som im nechybala
Odpovedať
No, dleho som si ju nerobila, ale vcera som si k tomu opat sadla. Tak dnes budem pokracovat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?