Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
to hej, ja sa trocha bojim, lebo si mozno myslia, ze ked som sa tento rok vydala, tak chcem ist skoro na matersku a to mi uz zmluvu nepredlzia a teraz od 7 ho mame mat novu kolegynu a ta uz ma 7 rocne dieta
Odpovedať
aha, no ale snad su s tebo spokojni, tak co a ak tak nech sa narovinu niekto spyta a bude jasno ja uz ratam pomaly dni dokedy tu byt a uvazujem, ze uz v septembri to zabalim vcera som bola so svojim veducim z FCHPT a on, ze na osviezenie mojich "nevedomosti" z udrzby chromatografov a podobnych veci, by som mala prist v septembri do skoly, nech nejdem tupa do sveta (ja sa toho bojim, sice som ING, ale sama si netrufnem ani zanut stroj a nie to ste cosi opravit)
Odpovedať
ale ved preto ta posiela do NL lebo tu nie je tak stroj na ktorom by si to mohla zmerat, nie? A myslim, ze do oprav ta tam urcite nepustia :-N
Odpovedať
no ale celkovo som na tieto veci lava, lebo ma to nemal kto a kedy pocas dvoch rokov naucit ]-( , to ma velmi stve, lebo aj bakalarku aj diplomovku som pisala vlastne teoreticku, nemerala som nic
Odpovedať
ved si mala koooooooooooooopec nerani, nie?
Odpovedať
nie nie, ja som len pripravovala vzork yv pretrepavacom lieviku, dva tyzdne intenzivneho trepania (moje ruky) a merali to iny na inych ustavoch, takze chromatograf som nestretla 8-) ale to je jedno, inak co uz si aj nieco naplanovala pre kaprika? :-D
Odpovedať
o tom sa radsej bavme do IP kedze si mala kde stretnut ten chromatograf tak ako sa na nom chces naucit? Na nase katedre je jeden, ale plynovy, na nom chodili merat aj z inych katedier, ale neviem ci by vyhovoval aj pre tvoje ucely
Odpovedať
Boze dievcata, ved ja vam nerozumiem o com sa bavite! Ale inak ahojte.
Odpovedať
u nas v labaku su dva, o tom potom, aj som s nimi trochu robila, ale myslim, ze ako ing, by som sa mala viac orientovat, tak snad co sa tyka kaprika chcela som len rypnut, je mi jasne, ze cez IP ajoooj evi, prisla si v cas a nerob si z toho tazku hlavu, prosto neovladam prakticky svoje remeslo, len teoreticky :-D
Odpovedať
zabka, myslim, ze tam budu mat aj tak iny stroj a je normalne, ze ti budu musiet ukazat ako sa na nom pracuje ;-) , nastastie ja som mala moznost vsetky merania a blbosti uskutocnit sama, lebo si neviem predstavit ako by som pisala len teoreticku pracu...som skor prakticky zalozena :-N
Odpovedať
hups, prisiel ucitel inglisu, tak idem spikovat chvilu
Odpovedať
Ale ked si s tym este nikde nerobila len v skole v labaku, tak to je jasne. Vies aka som bola tupa ja ked som nastupila do prace! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
pekne spikovanie ;-) kaprik, tak ako sa citis?
Odpovedať
Dnes lepsie ako vcera aj napriek tomu, ze sa mi snivalo o svadbe. Ale bolo to skor komicke ako strasidelne.
Odpovedať
a co sa stalo vcera? ci nic?
Odpovedať
Nestalo sa nic, len somm bola znicena z toho celeho. Ale dnes sa mam fajn.
Odpovedať
a aj si si nasla nieco v meste?
Odpovedať
No neviem sa rozhodnut, ci si mam vybrat kvalitne hrnce alebo kuchynsky robot.
Odpovedať
co budes viac pouzivat? mne kupil drahy robot z vianocnyh premii, tak hrnce by som brala, ale zase nedostanes od niekho svadobny dar tohto druhu?
Odpovedať
No neviem. Pozerala som hrnce, tie su tak za 3 tisic, ale ja som dostala viac peniazkov, tak by mi to stacilo na lepsi robot. Sama by som si ho asi nekupila, ale ked na to mam...
Odpovedať
tak si ho kup, nebudes lutovat! ja som ho zobrala domov, lebo tu na intraku aj tak nepeciem a doma z neho maju radost vsetci ;-) hrnce si kupite, lebo to budete potrebovat tak ci tak
Odpovedať
No jednu sadu hrncov uz mam, ale len taku smaltovanu, ale asi zoberiem ten robot. Viec to sa nam zide aj pri babu.
Odpovedať
tak uz vies ;-) ja sa tesim na domace vypekanie x-) , ty rada pecies?
Odpovedať
V podstate som uz dlhsiu dobu nepiekla, ale mavam take obdobia. Mozno ked nebudu pripravy a ani skola, asi to bude uplne ine.
Odpovedať
hej hej , na to sa spolieham, ale zase bude zima a uz to nebude take ako teraz v lete, nebude taky vyber
Odpovedať
Mne sa zivot asi zmeni na buduci rok, ked uz fakt nebude ta skola. Rozmyslam ze sa prihlasim na anglinu.
Odpovedať
tebe s ato nejako zapacilo, cooooo ;-) anglina by bodla, ja som slubila, ze s apo svadbe, do nej pustim,a le akosi sa mi nechce, tak som si dala start od 1/8 =-) to je dnes, tak zase nic :-D
Odpovedať
Bojim sa, ze zrazu budem mat vela volneho casu a tak rozmyslam co robit uz teraz. Ale asi len raz do tyzdna take dve hodinky.
Odpovedať
Je dobre ak na sebe stale pracujes, ja ked teraz nemam cas na nic, aspon sa necitim poustena, zanedbana a sama a hlavne sa neprezieram, som si uvedomila, ze klasicku tabulku coko som nemala uz asi 2 mesiace :-. a to som bola od nej zavisla! naozaj to ma svoje caro, najst si nieco na vyplnenie casu
Odpovedať
kaprik, moj bracho tak chodil a mozem povedat, ze teraz ako bol na konkurze tak rozumel takmer vsetkemu, ale rozpravat toho vela nevedel
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?