Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ajoj dospikovala si?

• hej, uz ano, sa furt rehoceme, ze mam pekne zaryte v hlave nemecke slovicka a co neviem povedat po inglis, tak pouzijem nemcinu 😃

• sa vynajdes predsa 😉

• Sponzor fóra
  • este 3,5 hodin a ideme na sluzobku, sa mi nechce, a mam si prestudovat dake nariadenie vlady bleeee

• coze uz teraz? tak pekne studuj, nech mas prehlad 😉

• ale vobec sa mi nechce, nesuvisi to s terajsou pracou, len to mam prebehnut, ale je to ho hodne

• ja tiez neznasam taketo papiere, vobec im nerozumiem
    tak sa na to teda vykasli a naozaj to len prelet

• no, ale neviem nakedy mi sef nakaze vypracovat protol na zaklade tohto nariadenia 😬

• to az tak? ja ze len aby si vedela o com je rec

• firmy si davaju vypracovat taketo blbosti, lebo to musia mat zo zakona a teraz mi dal sef novu firmu a mam to vypracovat, podla toho nariadenia, lenze merania neboli urobene, takze nemozem porovnat s hranicnymi hodnotami 😮

• nezavidim, mna prave v skole veduci zapoji do niecoho podobneho, dostanem vysledky z europy a budem vypracovavat porovnavania, vhodnost

• to znie zajimavo, ale tiez nezavidim

• ahojte, dobre ste sa rozpisali 🙂
    idem z matriky, vsetko je v poriadku, mame sobas o 17tej
    kaprik, pani mi povedala, ze vraj robia sobase dokonca este aj o 18tej

• emka, vydychla si si vsak? 😃

• Tak, to si tie neprijemne uradnicky, nam povedali, ze nie.

• Sponzor fóra
  • zabka, ano, ukludnila som sa 😉 a hned som rozdala zopar oznameni s pozvanim 😃
    kaprik, neviem, preco ti to tak povedali, ale nie je mozne, ze uz tie casy po 16:30 mali obsadene a iba sa to zle pochopila? ... alebo si povedali, ze v ten den stacilo a kaslu na vsetko... 😠

• Ahojte, ste tu niekto?

• ahoj csikike, my sa este nepozname, tak cauuu 😉 Prave som potrebovala pomoc ohladom na kupu topanok pred alebo po vybere siat. kolko si dala za svoje saty?

• ahoj csicsi, saty som mala pozicane z Galanty a so vsetkym ma vysli na 4000.- (zavoj a batman- vrchna cast) a topanky som si kupila v SA

• No ja som pozerala saty v DS v salone Gabriela a Mercedes, boli krasne, a nepytala som sa na cenu, ale na ich stranke bolo uvedenych 2600-3500 za pozicanie! Mala som vysnivane La Sposa ale za 13 000 a to si nemozem dovolit. Este nezarabam, koncim na vyske a drahy akurat nasetril na pozemok ale ja si myslim ze si najdem nieco pre seba aj v tom spominanon salone. Zab_ka mala tiez odtial, iba z Galanty, nie? Mne sa pacili!A vcera som sa informovala rovno v salone,predavacka povedala ze predavaju kopie znackovych, ale boli peknucke a ciste, a ochotna predavacka!

• trosku som sa stratila v temach, ale hlavne ze ide o svadbu 😬

• csicsi, ano, mala aj ich aj zabka odtial, patria im 4 salony: v GA, SA, DS a tesedikove...a velku vyhodu maju, ze ak si zarezervujes saty v 1 tak ti plati zaloha aj keby si sa rozhodla pre ine v 1 z tych salonov. Nikde nemaju rovnake saty takze sa oplati chodit. Baby su ochotne, najmilsia je vsak v GA, v Tesedikove aj siju a ta je tiez zlata, v SA je trocha chladnejsia, ale stale lepsie ako v inych salonoch

• Bola som sa pytat na rezervaciu ale ta baba radila aby som s tym pockala( kedze svadbu mame az v juni 2007), nova kolekcia vyjde vo februari, tak preto. A este nieco, s akou vybavou mam ist na 1. skusanie, myslim na 1. vyber. Uz podprsenkou a topankami, alebo len tak?

• s topankami ak uz ich mas, ale nie je potrebne, maju tam take provizorne, skusacie, rozcaptane ale aspon nemusis stat na spickach 😃 , ako vidim casu mas dost, tak radsej pockaj.

• Emkaa, urcite som som ten termin nepochopila zle, lebo my sme tam boli este v januari, ked nas nechcela zapisat a povedala, ze nie.

• Ahojky kaprik 🙂

• Caves!

• Ahoj zabka, dnes si tu nemala byt, co sa deje?

• ahoj csikike
    som na intraku, chystam ranajky chlapom a potom ideme nakupovat

• Ale moc ich nerozmaznavaj, lebo ani to nie je dobre (ozyva sa ta prava) 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov