Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • moc sa mi to nedari 😞

• Uz by som chcela aby bolo o tyzden neskor, mohlo by byt aj o dva.

• neboj, uvidis, ze to strasne rychlo preleti a potom si budes zelat, aby sa to vratilo...ake budete mat auto?

• Sponzor fóra
  • Svadobne? Nase auticko(moje a draheho, skorj jeho ako moje), cierna fabia combi.

• Aha, a kto bude sofer? Pojde aj on na obrad?

• sofer bude 1 kamarat, a naobrad asi pojde, ja neviem. Preco ta takyto detail zaujima?

• len som zveda kolko ludi budete mat na obrade

• Asi vela.

• vela? Zmestite sa tam vsetci?

• mne sa zda, ze aj viac ako vela 😉

• Nie, co sa zmestia budu vnutri a zbytok asi na tej chodbe, a chplapi, ktori nebudu mat zaujem mozno na fajciarskej.

• Aha, tak sa nezlakni ak nas tam neuvidis...budeme poslusne vonku

• Ja len dufam, ze to mame 16:30, emkaa ma nalakala. Ale uz na MU nepojdem, ak to zmeskame, tak bude trapas.

• hi, az taky trapas to nie je...viem o com hovorim, aspon sa dobre nasmejete 😃 ,
    budete uz pretym v europe, alebo pojdete tam az po obrade?

• Nie, pojdeme tam az po obrade. Nasa polovicka sa zhromazduje v Diakovciach, ale u starkej na dome a Draheho doma u nich.

• Sponzor fóra
  • Aha...dobre vymyslene 😉
    uz si kludnejsia?

• Dnes doobeda, ked som pracovala, tak som na to nemyslela, ale vcara poobede, lebo od kameramana sme prisla az po 20-tej. Ale ked mam volno, tak na to myslim a len sa stresujem.

• Ozaj, potom brat mi budem svedkom, mozes sa pozrie nakolko sa zmenil.

• zmenil sa? Ja som ho uz daaaaaaaaaaaavno nevidela...uz ma asi ani on nespozna 😃
    a podarilo sa zohnat fotky alebo mu ich dodate dodatocne?

• Mozno pribral, mozno schodol, neviem na akeho sa pamatas ty,

Kameramanovi, sme stihla vybrat aj fotky.

• teda, to si fakt sikula 😉
    Neviem ci sa dobre pamatam, raz som ho asi stretla ale nie som si ista, a pretym...je tomu uz dobrych 8 rokov

• Hladala som fotku, nic nemam tu v PC, ale nie. Nechaj sa prkvapit.

• myslim, ze bude dost dojaty zo svadby svojej sestry a mozno si ma uz ani nepamata

• Moze byt. Ale ty si ho mozes pozriet a povies mi ci sa zmenil. Ale asi hej.

• ahojte kvakalky, ja vas len pozdravim a padam do prace
    vcera to vhodne padlo, ze? a vecer som mala strasny abstak 😒
    bob mi pisal, ze nespristupni stranku aj na cz a ma pravdu, takze dnes som len na ip a modrom konikovi 😴

• oki 😉 ak ho stretnem.
    Ozaj budu vam gratulovat vonku alebo vnutri?

• Csikike tu ja neviem!Asi vnutri, aspon rodina a ti co boli vonku, a mozno niekto aj vonku.

• ja len, ze kde vam mame ist zatriast?

• Moznte aj dnu. My sme boli minule tiez tam kamosom.

• ahojte...
    preco som ta nalakala, kaprik? 🙂
    ja co som bola na sobasi na MsU, tak sme gratulovali az vonku... aj ti, co boli hostia, aj ti, co prisli len gratulovat.. ale asi je to individualne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.