Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ahojte!
    Tak ja som uz v p raci, ale neviem ci aj nieco spravim za tie dni. Som strasne nervozna.

• Kaprik, neboj, len klud, vsetko bude ako ma byt, uz mas vsetko nachystane?

• No, dens isli nasi objednat malinovky, ale to sme boli dohodnuti, v piatok sa ide pre vino a pre zakusky.

• Sponzor fóra
  • ahojte, kaprik neboj, skor to ber z inej stranky, uz len par dni si slecna 😎 !

• Na tom mi az tak nezalezi. Doteraz sme sa bali, ze bude horuco a teraz sa strachujem, aby nam naprsalo. Ja uz naozaj nevladzem. Ked nieco robim tak to je fajn, ale akonahle si spomeniem na svadbu, tak je so mnou koniec.

• Pekne si sadkaj a zhlboka dychaj, upokoj sa, vsetko bude ok, aj pocasie 😉 , neboj, ja tiez nechcem ist v rifliach 😎 , uz som si vymyslela, co si obleciem a nechcem aby mi zmrzol zadok!

• No len aby som ja nezmrzla! 🙂
    Najhorsie je to cakanie pred svadbou.

• uvidis, ze to bude mozno aj to najkrajsie 😉 a co manzel cakatel? tiez je nervozny?

• Nie on je kludas! A ked mu poviem, ze som nervozna tak sa spyta a z coho?
    Mozno je to aj tym, ze on uz ma dovolenku, ale ja este do stredy pracujem a ptom to bude uz dost huste.

• tak potom cerpaj energiu od neho 😉 , ja som nervacila a ten moj len chodil okolo a skeril sa spokojnostou a radostou, ze sa ide zenit, zabit ho vtedy! ale vedel ma trochu upokojit

• Ved uvideme, ako to cele dopadne!

• dobre, budete spokojni a svoji!

• To dufam, dens mi pride domov brat s priatelkou, tak snad mi pomozu a aj ma upokoja.

• hlavne si musis nechat pomoct ... ja som bola akoze tvrdohlava 😃
    a co mate vsetko povybavovane?

• Vlastne povybovane mame, len vsetko treba este dotiehnut.
    Dnes: stretko s kameramanom,
    Streda: krajcirka,
    Stvrtok: kozmeticka
    Piatok: saty, zakusky, vino, malinovky, vyzdoba, kupit ovocie

takze vsetko sa finush -uje tie dva dni pre.

• Sponzor fóra
  • jeeej sa s tebou tesim 😵 , sla by som do toho este raz,a le uz by som vedela, co su priority a na co sa vykaslatt! som s anad tym cez vikend zamyslala a vela veci bolo zbytocnych a zbytocne mi zobrali energiu

• To som si uvedomila aj ja. A teraz uz viem, ze mi napr. na vyzdoba natolko nezalezi, lebo nie.

• presne na to osm prisla aj ja, nikto nikto ma nepochvalil, ani nepovedal, ze to bolo pekne, vsetkym to blo jedno, hlavne ze maju co jest 😒 a mna to stalo tolko energie!

• zabka, nic si s toho nerobte, ale aspon Vas snad neohovoria.. lebo zasa ak by si sa na vsetko vykaslala tak by Ta ohovarali co vsetko chybalo a tak.....

• zuz to hej, aj to je pravda 😉

• zabka, a mas to este dobre, bo nam tam svokra robila vystupi ako male decko.. polievka jej bola slana.... vedela o tom cela restika a ked aj maso bolo slane tak oduta odisla von.. marne sme jej vraveli nech si tak objedna nieco ine.... ofucala sa ako male decko na celu restiku a isla si prevetrat hlavu.. ale to jej jej vizitka 😬 pritom sme kostovali jej maso a bolo ok, len ju asi stvalo ze ju sme do priprav na svadbu nezapojili 😃

• dakujem pekne, syncek sa musel inac citit ... a kde ste to mali? v sali, ci v blave?

• v BA... obaja sme sa blbo citili lebo na 60 rocnu zensku to bolo neprimerane spravanie.... 😶 ale ja som ju potom uz do konca ignorovala 😃

• No dufam, ze jedlo bude v poriaku. Varia dobre, tak snad to bude OK.

• kaprik nebojka, pokial chce niekto taketo nieco spravit tak to spravi aj tak a dovod si uz najde!
    zuz mala si ju od zaciatku

• kaprik, nerob paniku, ak Ti tam nepride moja svokra vsetko dobre dopadne, a vezmi si tak nikdy neulahodis uplne vsetkym.. to sa proste neda....... 😃
    zabka, no ale mam ju az doteraz, to je lepsie 😃 😵

• som zvedava, ako sa bude spravat, ked bude na svete vnuca

• zabka, vies ze ju mam na haku uz teraz a mam pocit ze aj potom 😃 takze ja to riesit a ani sa zaujimat o to nebudem, nastastie od vianoc som ju nevidela a to byva v BA 😬 😃 😶

• len, co ked ona sa bude domahat vidiet babo

• Moja byva 10 minut od nas, tak som zvedava ako casto tam budeme chodti po svadbe.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov