Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ahojte! Tak ja som uz v p raci, ale neviem ci aj nieco spravim za tie dni. Som strasne nervozna.
Odpovedať
Kaprik, neboj, len klud, vsetko bude ako ma byt, uz mas vsetko nachystane?
Odpovedať
No, dens isli nasi objednat malinovky, ale to sme boli dohodnuti, v piatok sa ide pre vino a pre zakusky.
Odpovedať
ahojte, kaprik neboj, skor to ber z inej stranky, uz len par dni si slecna 8-) !
Odpovedať
Na tom mi az tak nezalezi. Doteraz sme sa bali, ze bude horuco a teraz sa strachujem, aby nam naprsalo. Ja uz naozaj nevladzem. Ked nieco robim tak to je fajn, ale akonahle si spomeniem na svadbu, tak je so mnou koniec.
Odpovedať
Pekne si sadkaj a zhlboka dychaj, upokoj sa, vsetko bude ok, aj pocasie ;-) , neboj, ja tiez nechcem ist v rifliach 8-) , uz som si vymyslela, co si obleciem a nechcem aby mi zmrzol zadok!
Odpovedať
No len aby som ja nezmrzla! :-) Najhorsie je to cakanie pred svadbou.
Odpovedať
uvidis, ze to bude mozno aj to najkrajsie ;-) a co manzel cakatel? tiez je nervozny?
Odpovedať
Nie on je kludas! A ked mu poviem, ze som nervozna tak sa spyta a z coho? Mozno je to aj tym, ze on uz ma dovolenku, ale ja este do stredy pracujem a ptom to bude uz dost huste.
Odpovedať
tak potom cerpaj energiu od neho ;-) , ja som nervacila a ten moj len chodil okolo a skeril sa spokojnostou a radostou, ze sa ide zenit, zabit ho vtedy! ale vedel ma trochu upokojit
Odpovedať
Ved uvideme, ako to cele dopadne!
Odpovedať
dobre, budete spokojni a svoji!
Odpovedať
Článok sa načítava...
To dufam, dens mi pride domov brat s priatelkou, tak snad mi pomozu a aj ma upokoja.
Odpovedať
hlavne si musis nechat pomoct ... ja som bola akoze tvrdohlava :-D a co mate vsetko povybavovane?
Odpovedať
Vlastne povybovane mame, len vsetko treba este dotiehnut. Dnes: stretko s kameramanom, Streda: krajcirka, Stvrtok: kozmeticka Piatok: saty, zakusky, vino, malinovky, vyzdoba, kupit ovocie takze vsetko sa finush -uje tie dva dni pre.
Odpovedať
jeeej sa s tebou tesim x-) , sla by som do toho este raz,a le uz by som vedela, co su priority a na co sa vykaslatt! som s anad tym cez vikend zamyslala a vela veci bolo zbytocnych a zbytocne mi zobrali energiu
Odpovedať
To som si uvedomila aj ja. A teraz uz viem, ze mi napr. na vyzdoba natolko nezalezi, lebo nie.
Odpovedať
presne na to osm prisla aj ja, nikto nikto ma nepochvalil, ani nepovedal, ze to bolo pekne, vsetkym to blo jedno, hlavne ze maju co jest :-S a mna to stalo tolko energie!
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, nic si s toho nerobte, ale aspon Vas snad neohovoria.. lebo zasa ak by si sa na vsetko vykaslala tak by Ta ohovarali co vsetko chybalo a tak.....
Odpovedať
zuz to hej, aj to je pravda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, a mas to este dobre, bo nam tam svokra robila vystupi ako male decko.. polievka jej bola slana.... vedela o tom cela restika a ked aj maso bolo slane tak oduta odisla von.. marne sme jej vraveli nech si tak objedna nieco ine.... ofucala sa ako male decko na celu restiku a isla si prevetrat hlavu.. ale to jej jej vizitka :-N pritom sme kostovali jej maso a bolo ok, len ju asi stvalo ze ju sme do priprav na svadbu nezapojili :-D
Odpovedať
dakujem pekne, syncek sa musel inac citit ... a kde ste to mali? v sali, ci v blave?
Odpovedať
Profilova fotka
v BA... obaja sme sa blbo citili lebo na 60 rocnu zensku to bolo neprimerane spravanie.... :-x ale ja som ju potom uz do konca ignorovala :-D
Odpovedať
No dufam, ze jedlo bude v poriaku. Varia dobre, tak snad to bude OK.
Odpovedať
kaprik nebojka, pokial chce niekto taketo nieco spravit tak to spravi aj tak a dovod si uz najde! zuz mala si ju od zaciatku
Odpovedať
Profilova fotka
kaprik, nerob paniku, ak Ti tam nepride moja svokra vsetko dobre dopadne, a vezmi si tak nikdy neulahodis uplne vsetkym.. to sa proste neda....... :-D zabka, no ale mam ju az doteraz, to je lepsie :-D x-)
Odpovedať
som zvedava, ako sa bude spravat, ked bude na svete vnuca
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, vies ze ju mam na haku uz teraz a mam pocit ze aj potom :-D takze ja to riesit a ani sa zaujimat o to nebudem, nastastie od vianoc som ju nevidela a to byva v BA :-N :-D :-x
Odpovedať
len, co ked ona sa bude domahat vidiet babo
Odpovedať
Moja byva 10 minut od nas, tak som zvedava ako casto tam budeme chodti po svadbe.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?