Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • no ja len preto, ze svagrovi sme gratulovali vonku (2002) a svagrinej vnutri(2004) ... 😬

• Ahojte. 🙂 Konecne to tu funguje..
    Minule ste sa ani jedna nevyjadrili k tej opekacke pri Vahu... To uz neplati?

• Ahoj evi, neviem ci to plati, ale myslim, ze je to este daleko a zavisi aj od pocasia

• Sponzor fóra
  • Tak to teraz nie je velmi dobre,ale po tom teple uz bolo treba.. 🙂

• Zacinam stresovat, ci si dobre pamatame cas obradu.
    Neviem, mozno ze nas poslu von, ze nas tam bude moc. Len aby neprsalo.

Ako pokracuje hladanie prace?

• Kaprik,dovtedy uz hadam bude pekne teplucko.. 🙂 neboj,vsetko bude dobre..

• Urcite si pamatas dobre, nemusis stresovat. Nebude prsat, nemoze 😉

Teraz nehladam, iba tak stagnujem. Cakam, kedy mi daju vypoved, alebo ako vlastne skoncime vo firme..

• Vcera som si konecne zajednala aj kadernicku. Tak som sa spoliehala na tu moju, co ma strihava, ale vymyslela si, ze nebude v tom case na Slovensku... hlavne, ze je tiez pozvana na svadbu.. no ale nech 😒

• Emkaa a nasla si novu kadernicku?

• hej, aj tu poznam uz davnejsie, ale nechodila som k nej.. Dasa, co ma kadernictvo v Hydrostave

• A uz aj mas predstavu o ucese alebo to nechas na nu? 🙂

• mam 🙂 nasla som v jednom albume tu... vcera som jej to zobrala, ze take nieco podobne chcem... pridam to do albumu
    ale ma nahovorila, aby som si dala melir pred svadbou, ze mi tak uces viac vynikne... nechcela som si farbit, kym nezacnem sediviet 😃 , ale co uz.... uz som si asi 2 roky nefarbila, normalne som to vydrzala, no ale nech 🙂

• Emkaa, ved dufajme, ze sa vydavame len raz. 🙂

• emkaa,tak ten uces asi naozaj viac vynikne s melirom..

• tak to ano... aj ked teraz je trend sa rozvadzat 😃 ja to nechapem, urcite su nejake stavy v manzelstve, ktore sa po istom case uz tazko riesia, ale kym sa da, treba vsetko vydebatovat, ved ked si niekoho beries, tak ti na nom zalezi a vies, preco si ho beries...
    mozno len mudrujem, ja to takto vidim teraz... ale buducnost moze priniest nieco necakane, ktovie... 😞

• Sponzor fóra
  • Som zvedava, co poriesi my dnes s mojim ucesom.

• kaprik ty ides dnes na skusku? 🙂 Tak potom napis,ako si dopadla..

• kaprik, aj ty mas nejake foto, aky by si chcela?

• Hej idem, na stvrtu.

• Lucim sa, idem umyvat riad v ohriatej vode 😃 Dufam, ze do vecera uz naozaj bude tepla voda.
    Tak prijemny den, aj vikend 🙂

• Aj ja koncim... ahojte.

• My budeme mat odstavku po svadbe v pondelok.

Maj sa krasne!

• zase kazdyzdrhol, no co je to za pracovnu moralku, hm? 😃

• Ja som pritomna. Az do 15:30

• hi, tak to sme 2, ale tu budem trcat az do 16 tej, ak nahodou nenapadne sefovcov aby to tu rozpustili 😃

• U nas asi nie, je tu v podlednej dobe strasne vela prace.

• tie nam to nehrozi, aj ked momentalne mam uz pracu urobenu 😮

• nakoniec sefovci odisli skor, tak sme to rozpustili 😃
    zabka, v albume mam fotky

• ahojki, konecne som na MS!

• jeeeeej vyzera to uzasne! teda, to je supis kupelka!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov