Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no ja len preto, ze svagrovi sme gratulovali vonku (2002) a svagrinej vnutri(2004) ... :-N
Odpovedať
Ahojte. :-) Konecne to tu funguje.. Minule ste sa ani jedna nevyjadrili k tej opekacke pri Vahu... To uz neplati?
Odpovedať
Ahoj evi, neviem ci to plati, ale myslim, ze je to este daleko a zavisi aj od pocasia
Odpovedať
Tak to teraz nie je velmi dobre,ale po tom teple uz bolo treba.. :-)
Odpovedať
Zacinam stresovat, ci si dobre pamatame cas obradu. Neviem, mozno ze nas poslu von, ze nas tam bude moc. Len aby neprsalo. Ako pokracuje hladanie prace?
Odpovedať
Kaprik,dovtedy uz hadam bude pekne teplucko.. :-) neboj,vsetko bude dobre..
Odpovedať
Urcite si pamatas dobre, nemusis stresovat. Nebude prsat, nemoze ;-) Teraz nehladam, iba tak stagnujem. Cakam, kedy mi daju vypoved, alebo ako vlastne skoncime vo firme..
Odpovedať
Vcera som si konecne zajednala aj kadernicku. Tak som sa spoliehala na tu moju, co ma strihava, ale vymyslela si, ze nebude v tom case na Slovensku... hlavne, ze je tiez pozvana na svadbu.. no ale nech :-S
Odpovedať
Emkaa a nasla si novu kadernicku?
Odpovedať
hej, aj tu poznam uz davnejsie, ale nechodila som k nej.. Dasa, co ma kadernictvo v Hydrostave
Odpovedať
A uz aj mas predstavu o ucese alebo to nechas na nu? :-)
Odpovedať
mam :-) nasla som v jednom albume tu... vcera som jej to zobrala, ze take nieco podobne chcem... pridam to do albumu ale ma nahovorila, aby som si dala melir pred svadbou, ze mi tak uces viac vynikne... nechcela som si farbit, kym nezacnem sediviet :-D , ale co uz.... uz som si asi 2 roky nefarbila, normalne som to vydrzala, no ale nech :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Emkaa, ved dufajme, ze sa vydavame len raz. :-)
Odpovedať
emkaa,tak ten uces asi naozaj viac vynikne s melirom..
Odpovedať
tak to ano... aj ked teraz je trend sa rozvadzat :-D ja to nechapem, urcite su nejake stavy v manzelstve, ktore sa po istom case uz tazko riesia, ale kym sa da, treba vsetko vydebatovat, ved ked si niekoho beries, tak ti na nom zalezi a vies, preco si ho beries... mozno len mudrujem, ja to takto vidim teraz... ale buducnost moze priniest nieco necakane, ktovie... :-(
Odpovedať
Som zvedava, co poriesi my dnes s mojim ucesom.
Odpovedať
kaprik ty ides dnes na skusku? :-) Tak potom napis,ako si dopadla..
Odpovedať
kaprik, aj ty mas nejake foto, aky by si chcela?
Odpovedať
Hej idem, na stvrtu.
Odpovedať
Lucim sa, idem umyvat riad v ohriatej vode :-D Dufam, ze do vecera uz naozaj bude tepla voda. Tak prijemny den, aj vikend :-)
Odpovedať
Aj ja koncim... ahojte.
Odpovedať
My budeme mat odstavku po svadbe v pondelok. Maj sa krasne!
Odpovedať
zase kazdyzdrhol, no co je to za pracovnu moralku, hm? :-D
Odpovedať
Ja som pritomna. Az do 15:30
Odpovedať
hi, tak to sme 2, ale tu budem trcat az do 16 tej, ak nahodou nenapadne sefovcov aby to tu rozpustili :-D
Odpovedať
U nas asi nie, je tu v podlednej dobe strasne vela prace.
Odpovedať
tie nam to nehrozi, aj ked momentalne mam uz pracu urobenu :-o
Odpovedať
nakoniec sefovci odisli skor, tak sme to rozpustili :-D zabka, v albume mam fotky
Odpovedať
ahojki, konecne som na MS!
Odpovedať
jeeeeej vyzera to uzasne! teda, to je supis kupelka!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?