Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • nie nesla scodzu sme mali dlhsiu ako som cakala 😠 to bola nuda! ale sefa tu zajtra nemam takze pojdem rano

• tak dufam, ze povies same dobre spravy. Uz odratavam kolko este, aby som mohla ist domkov.
    Si hovorila o vychode a bol tu sef, ze buduci tyzden sa ide, 😞

• hmm som to zakrikla
    ja praveze dnes asi dlho potiahnem, lebo rano sa urcite nacakam, kym ma lekar zoberie 😠 ma stve stale tym kto vsetko ma prednost a kym pridem narad som si mohla pospinkat

• Sponzor fóra
  • ved si zober vankusik a pospi si tam 😉 , len povedz sestricke, ze ak budes na rade, tak nech ta laskavo nevynecha, lebo musis ist spat do prace 😃

• 😃 si napadita 🙂 uvidim, mozno ich tam zajtra ani vela nebude ... snaaaaaaaaad
    tesis sa domov, bude ta caka muzik?

• hej, uz by som aj letela domov, tak velmi mi chyba ked nie sme spolu, uz sa neviem dockat kym pridem domov, a doma to vzdy tak rychlo ubehne a zase je rano... 🤔

• no ved prave, poznam to uz aj ja viac som sama ako spolu 😴
    tak utekaj a pekny vecer vam zelam!

• aj ja vam, krasny vecer plny lasky, nehy a ...chutnej vecere

• Ahojte, vsetky...aj tak si myslim, ze by kludne stacilo napisat ahoj zabi 😃

• hehe dakujem za pozdrav, hadam ostatne aspon citaju 😉

• pocuj a co tu ty vlastne robis, nemala si nahodou sediet v cakarni?

• mno mala, ale ordinuje az od jednej 😃 som prosto lama 😴

• hiiiiiiiiiiiii, ale na 1 tam budes uz, vsak? lebo ta tam vlastnorucne dotiahnem 😠

• ano ano, ujdem zo skoly 😉

• esteze tak, tak drzim place, nech su vysledky super 😉 kao dopadla vcerajsia oslava?

• Sponzor fóra
  • neviem, mialcik sa nevyjadril,a ni nemal kedy, ked prisiel z roboty uz som spala a rano spal on 😴
    ale co mi pisal, tak sa mu odtial nechcelo, tak predpokladam, ze bolo fajn

inak dnes idem do sale 16.20 😉 zajtra ma caka zubarka 😒

• jeeeeeeej, tak to sa stretneme na stanici

• ale ja pojdem s hlavnej, tak az v sali 😉

• kde si sa stratila 🤔 my sme stahovali labak, tak som mala trochu sportu 😎

• no, ja makam, a bola som aj v lidli a tak...vobec sa mi nic nechce, nemas daky napad co uvarit?

• no zalezi od toho ako si naladena, ja som robila hraskovu polievocku s pecenymi zemiackami a puding vcera 🙂

• poslusne hlasim odchod lekarovi 😴

• uz som ta chcela vyhresit, ze co tu este trcis...drzim palce

• uz som konecne spat 😠
    odsedela som si tam hodinu a dostala som len cipky ... no naco som tam liezla!?!

• haloooo haloooo je tu niekto?

• Ahojte zienky zo Sale, rada by som sa pridala k vam do debaty, ako citam uz dlhsie sukromnej 🙂 a vymamila z vas nejake tie skusenosti zo svadbou v Sali. Ja nepochadzam zo Sale, iba moj milacik, a planujeme svadbu v septembri. Az mate chut pokecat, budem rada..

• ahoj a vitaj, mozno posobime sukromne ale ked sa nehlasia nove nevesty, co nam starym zostava ... len tak tlachat o manzelskom zivote 😃
    a odkial si ty a kde bude svadba? pokojne sa pytaj, co ta zaujima pomozeme ak vieme 😉

• Uplne to chapem.. 😵
    Ja som z Bratislavy, a postupne sa stahujem k milacikovi na Vecu. Momentalne byvame tak pol tyzdna tu a pol tam, lebo obaja pracujeme v Bratislave.
    Svadbu budeme mat v kostole v Sali, uz sme sa boli dohodnut s dekanom, je strasne fajn, napriek tomu, ze ja nie som ani pokrstena... Nie je to aj tvoj pripad? Nemali ste svadbu v kostole a tz nie si pokrstena? Alebo sa mylim? Ake to bolo? Moja buduca svokra ma z toho totiz najvacsie hysaky, ze ako to bude vyzerat, ked vsetci pojdu na prijimanie, len ja nevesta nie.. (Mne to osobne inak vobec nevadi, a rodina z nasej strany je aj tak vacsinou neveriaca.) Ako to prebiehalo u vas? Mali ste s tym nejake neprijemnosti?

• ano je to presne moj pripad a dekan je naozaj zlatunky, mne bolo elmi luto, ze nas nesobasil on 😴 a nikto u nas s tym problem nemal ... ked tak postav svokru pred hotovu vec bud takto alebo urad a hned je rozhodnute 😃

• Jasne, nic menit nebudeme, skor ci neskor sa s tym zmieri. Chcela som sa len dozvediet, ako taky obrad prebieha, a ako si to konkretne prezivala ty. Boli tam nejake tazke momenty?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,