Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • a to uz preco 🤔 , co sa stalo, nieco som prehliadla?

• nie, len nie takto si predstavujem robotu...ale asi by sme o tomto mali pisat do IP

• ved ked nechces nemusis pisat, ja len sa mi nezda ta nahla zmena 😒

• Sponzor fóra
  • jedna sa len o to, ze som si nie ista, ci sa sem chcem po materskej vratit, to je vsetko, takze mi az tak moc nezalezi na predlzeni zmluvy, aj ked by som este rada robila kym nepojdem na matersku, to je vsetko

• 😉 tak to naozaj staci ked ukecas muzika a babo bude na ceste 😵 jeeeeej

• och, nie, az take lahke to zas nebude...to bude ten najtazsi oriesok, slubila som mu, ze to necham na neho, takze nebudem mrnkat...mozno trocha, ale urcite mu nebudem pilit usi a stvat ho, ze ja chcem za kazdu cenu, nie, pockam si kym pride sam a povie, ze by uz chcel mat
    dufam, ze nebudem musiet cakat do dochodku 😃

• 😃 uvidis, staci trocha nepozornosti
    ja padam home papa a pozdrav muzika

• aj ty pozdrav, padam aj ja

• bre ranko,
    vcera som mala trochu rusny den, dufam, ze dnes to bude ok a vam zelam tiez krasny pohodovy dnik 😉

• ahoj, ako sa dari?

• dobre, mam zaliaty cajik cakam kym vychladne a potom budem spisovat motivacny list v anglictine 😞 äakos i na tom s anglinou 😃 )
    ale inak sa mam ok

co ty?

• hihi, no s anglinou, neviem, uz sme tu davno nemali toho nasho ucitela, teraz od februara by sma mali zase zacat s hodinami...
    ja sa pustam do novej firmy, ale tiez na vychode, takze som uuuuuuuuplne nadsena

• no vychode ste nejaky ziadany pocuj 😉 tak este to beries s elanom? to je fajn, aj ja mam este dobru naladu lebo som na zaciatku a nic ma netlaci 😃 , ked bude horiet uz to bude horsie
    idem na cajik

• tak pomaly srkaj aby si si nepopalila jazyk 😃

• no ja uz som ho mala vychladnuty 😉 a kedze nie som prave motivovana, idem pisat radsej poster 😎
    aaaaaale vobec sa mi nechce nakopnut do prace

ozi, kedy ides pozriet vrany?

• Sponzor fóra
  • este neviem, buducu stredu by som mala ist na USG do GA, takze netusim

• som myslela, ze uz si tam bola, dufam, ze si v poriadku

• nie, este nie, musela som pockat na mrchu a ist az potom...dufam, aj ja ze to bude ok, este nikdy som tam nebola, trocha mi aj lepi

• neboj, ked to zvladli ine tak predsa aj my! 🙂

• no jo, ale aj tak sa trocha bojim, ci bude vsetko ok, nerada by som prisla o moznosti mat deti len preto, ze sme chceli cakat kym nebudeme mat to a hento...a tak

• no my hovor, ja som poserkana ist dnes gynekologovi, kvoli nalezu, odkladam to ako sa len da a som strasny zbabelec, asi pojdem az zajtra 😴

• nie, neodkladaj, chod teraz, budes to mat cim skor za sebou a uvidis aky balvan ti padne zo srdca

• mno ja viem,a le ked som v niektoych veciach taky zbabelec 😐

• mam ist s tebou?

• nieeee nemusis 😉 ked naberiem odvahu pojdem aj dnes ako som muzikovi slubila

prave nam doniesli novu maasinku, juchuuuu 😵 tak budem mat aj spolocnost

• no radsej chod dnes, aby si nesklamala svoj slub, lebo potom ti bude vyhadzovat na oci, ze si klamala 😶

• 😃 on vie, ze som bojko

• tak nech tam ide s tebou

• nie nie maju dnes oslavu na katedre, je to jeho sef, takmusi byt pritomny 😃
    jaaaaj zase jeden rusny den, som rada aspon to rychlejsie ubehne

• ejha, dako vela oslav maju, nie?
    Uz si isla, alebo sa este zasivas v praci?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov