Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahoj lauri tak asi zoberiem muzika cim skor do kartaga, nech je happy aspon on :-)
Odpovedať
staci ti ist do Microwellu, tak je cestovka Vector, maju vsetky katalogy aj ti poradi, su tam mile babenky
Odpovedať
ja som v blave x-) a objavila som v cestovke aj jednu milu osobku odtialto :-D tak ju pojdeme mrknut
Odpovedať
vela stastia...teraz sa oplati koli tym zlavam objednat, zaplatis polovicu z ceny a mas to vybavene
Odpovedať
zabk_ka to vzdy ked napisem ma hodi spat na vsetky temy, neda sa to obijst, je to zdlhave.... :-(
Odpovedať
no musis si zvyknut my stare to uz tak neberieme, aj ekd niekdy mam na to nervy najma ak je pomaly net :-S j aked sa objavi ok dam refresh a je pokoj
Odpovedať
Po dlhsej dobe sa mi podarilo tu niekoho zastihnut, vyste tu zvycajne doobeu aj ja zas k veceru. Ja mam v praci pomaly net, tak to radsej neskusam, lebo by som asi zrusila nervy, kym by sa mi nacitala stranka( co uz statna sprava je statna) :-)
Odpovedať
dik za radu
Odpovedať
ja som tu vacsinou stale 8-) ale v poslednych dnoch si potrebujem od monitoru oddychnut |-|
Odpovedať
ja niekedy len citam, ;uskam a hladam toho fotografa - za prijatelnu cenu
Odpovedať
o matrike som si precital a dost ma to zlosti, ze ta nechcu zapisat skor ako 3 mesiace a vsetko sa ti vlastne odvija od casu..hrozne. Uz som mala tu cest na matrike...velmi ochotne
Odpovedať
no ja som si prave otvorila katalog a idem pozerat tie hotely, takze vy idete do thapsusu, hej? a citam, ze budem mat 10% zlavu a je tu pisane aj o nejakom darceku za skore objednanie, dostali ste nejaky vylet? slubili?
Odpovedať
Článok sa načítava...
dostali sme 10% zlavu + darcek nas bude cakat na izbe a vylet mame zadarmo, dobre citas
Odpovedať
super, som rada, ze nezavadzaju aspon to a aky bol ten tvoj hotel, kam si chcela? som ho nenasla v katalogu
Odpovedať
ano ,do hotela Thapsus. Vylet sa vybera az na mieste. My by sm chceli ist do tej dedinky a ide sa na tavach 1/2 dnovy vylet. alebo do puste na motorkach :-) tiez poldnovy vylet
Odpovedať
ten co som chcela povodne je v Sature - Mahdia Beach...je len par hotelikov od toho Thapsusu
Odpovedať
aha preto, ale to meno mi nieco hovorim, neviem, ci nam prave tento vcera nenukali ... idem mrknut :-)
Odpovedať
jaaaaj ten je pekny x-) ale to uz je moc na nas
Odpovedať
v Kartago je aj Mahdia Palace, ale je 5 * v tom bola kolegyna minuly rok a tento tam ide znova.Budeme sa akurat minat na letisku :-) lebo ona ide od 10.7 - 20.7. Len v 5* musis chodit na obed a veceru v spolocenskom odeve a to mi nevyhovuje .. nemozes si nosit jedlo von, co v 3* v pohode si vynesies a mozes jest aj na plazi :-)
Odpovedať
zab_ka nie len na vas je to moc....preto som vyberala dalej..ale tie bazeny su super vsak?
Odpovedať
...tak kludne pozeraj a vyberaj,ja sa idem presunut k telke. Opytam sa este kolegu on ide na Kretu aj s priatelkou a dostal dokonca 18% zlavu, myslim ze cez Hechter ide. Pre dnesok Pa :-)
Odpovedať
ahoj ja som docitala recenzie a sme rozhodnuti, teraz mozem ist spokojne piect x-) :-D
Odpovedať
Ahojte, vsetkym, ktore by chceli mat termin, tak odporucam si najst znamu a vyvat to tak, lebo vraj sa tam chodi pytat nenormalne vela ludi, bude viacej casov ako zvycajne, vraj do vecera ale bude to ako na beziacom pase, takze by stalo za zmienku pokukat sa po okolitych obciach ;-)
Odpovedať
ahoj, teraz som nepochopila :-. mňja som nasla v kartagu znamu vrazdu z MS, takjej idem asi napisat
Odpovedať
hups, zabudla som dopisat, ze sa jedna o termin 07.07.07 :-N
Odpovedať
jaaaaj konecne som pochopila o com hovoris :-D caw,kde sa zasivas?
Odpovedať
aaaaaaale, musim daco robit a potom idem na letisko robit rozvoz :-D a ty?
Odpovedať
stracam idealy o dovolenke, rozplyvaju sa priamo rped nosom a okrem toho bojujem s programom (doslova ]-( )
Odpovedať
co sa stalo?
Odpovedať
nic ideme do tunisu 11.9 x-) x-) x-) prave sme boli zaplatit ale inak je vsetko na fuja :-( uz nech su 4 a mozeme ist home inak vcera prisla posta, ze mame uz v obchode gauc, takze dalsie peniaze pred vyplatou budu fuc |-| ale aspon budeme skoro kompletne zariadeny :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?