Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ahoj lauri tak asi zoberiem muzika cim skor do kartaga, nech je happy aspon on 🙂

• staci ti ist do Microwellu, tak je cestovka Vector, maju vsetky katalogy aj ti poradi, su tam mile babenky

• ja som v blave 😵 a objavila som v cestovke aj jednu milu osobku odtialto 😃 tak ju pojdeme mrknut

• Sponzor fóra
  • vela stastia...teraz sa oplati koli tym zlavam objednat, zaplatis polovicu z ceny a mas to vybavene

• zabk_ka to vzdy ked napisem ma hodi spat na vsetky temy, neda sa to obijst, je to zdlhave.... 😞

• no musis si zvyknut my stare to uz tak neberieme, aj ekd niekdy mam na to nervy najma ak je pomaly net 😒
    j aked sa objavi ok dam refresh a je pokoj

• Po dlhsej dobe sa mi podarilo tu niekoho zastihnut, vyste tu zvycajne doobeu aj ja zas k veceru. Ja mam v praci pomaly net, tak to radsej neskusam, lebo by som asi zrusila nervy, kym by sa mi nacitala stranka( co uz statna sprava je statna) 🙂

• dik za radu

• ja som tu vacsinou stale 😎 ale v poslednych dnoch si potrebujem od monitoru oddychnut 😴

• ja niekedy len citam, ;uskam a hladam toho fotografa - za prijatelnu cenu

• o matrike som si precital a dost ma to zlosti, ze ta nechcu zapisat skor ako 3 mesiace a vsetko sa ti vlastne odvija od casu..hrozne. Uz som mala tu cest na matrike...velmi ochotne

• no ja som si prave otvorila katalog a idem pozerat tie hotely, takze vy idete do thapsusu, hej?
    a citam, ze budem mat 10% zlavu a je tu pisane aj o nejakom darceku za skore objednanie, dostali ste nejaky vylet? slubili?

• dostali sme 10% zlavu + darcek nas bude cakat na izbe a vylet mame zadarmo, dobre citas

• super, som rada, ze nezavadzaju aspon to
    a aky bol ten tvoj hotel, kam si chcela? som ho nenasla v katalogu

• ano ,do hotela Thapsus. Vylet sa vybera az na mieste. My by sm chceli ist do tej dedinky a ide sa na tavach 1/2 dnovy vylet. alebo do puste na motorkach 🙂 tiez poldnovy vylet

• Sponzor fóra
  • ten co som chcela povodne je v Sature - Mahdia Beach...je len par hotelikov od toho Thapsusu

• aha preto, ale to meno mi nieco hovorim, neviem, ci nam prave tento vcera nenukali ... idem mrknut 🙂

• jaaaaj ten je pekny 😵 ale to uz je moc na nas

• v Kartago je aj Mahdia Palace, ale je 5 * v tom bola kolegyna minuly rok a tento tam ide znova.Budeme sa akurat minat na letisku 🙂 lebo ona ide od 10.7 - 20.7.

Len v 5* musis chodit na obed a veceru v spolocenskom odeve a to mi nevyhovuje ..
    nemozes si nosit jedlo von, co v 3* v pohode si vynesies a mozes jest aj na plazi 🙂

• zab_ka nie len na vas je to moc....preto som vyberala dalej..ale tie bazeny su super vsak?

• ...tak kludne pozeraj a vyberaj,ja sa idem presunut k telke. Opytam sa este kolegu on ide na Kretu aj s priatelkou a dostal dokonca 18% zlavu, myslim ze cez Hechter ide. Pre dnesok Pa 🙂

• ahoj ja som docitala recenzie a sme rozhodnuti, teraz mozem ist spokojne piect 😵 😃

• Ahojte, vsetkym, ktore by chceli mat termin, tak odporucam si najst znamu a vyvat to tak, lebo vraj sa tam chodi pytat nenormalne vela ludi, bude viacej casov ako zvycajne, vraj do vecera ale bude to ako na beziacom pase, takze by stalo za zmienku pokukat sa po okolitych obciach 😉

• ahoj, teraz som nepochopila 😕
    mňja som nasla v kartagu znamu vrazdu z MS, takjej idem asi napisat

• hups, zabudla som dopisat, ze sa jedna o termin 07.07.07 😬

• jaaaaj konecne som pochopila o com hovoris 😃
    caw,kde sa zasivas?

• aaaaaaale, musim daco robit a potom idem na letisko robit rozvoz 😃
    a ty?

• stracam idealy o dovolenke, rozplyvaju sa priamo rped nosom a okrem toho bojujem s programom (doslova 😠 )

• co sa stalo?

• nic ideme do tunisu 11.9 😵 😵 😵 prave sme boli zaplatit ale inak je vsetko na fuja 😞 uz nech su 4 a mozeme ist home

inak vcera prisla posta, ze mame uz v obchode gauc, takze dalsie peniaze pred vyplatou budu fuc 😴 ale aspon budeme skoro kompletne zariadeny 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    Rómerov dom
    Bratislava
    ❤Lokalita v centre mesta
    ❤ Historický interiér
    ❤ Svadba pod hviezdnou oblohou
    ❤ Ideálne priestory pre menšie svadby
    ❤ Možnosť prenájmu ZADARMO!
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov