Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lucik, lucinka: oki, nájdem si čas. okrem stredy nemám problém
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: katka máš nádherné fotky. a páči sa mi že sa všade usmievaš, vypadáš na takú veselú kopu :D myslim si že fotograf bol celkom šikovný? a kde sa nachadza ta zrucanina domu? skevly napad bola aj ta stanica a autobus. a moja mamina zistila že pozná tvojich rodičov, teda pokial bývajú v dedinke za nitrou začínajúcej na písmenko D....
Odpovedať
Kati: "nasa" zrucanina je v Krvavych senkoch. V buse sme neboli, to je vlak ;-) Rodicia byvaju v dedinke na D :-), takze sa asi poznaju s Tvojimi :-) A s fotografom sme velmi spokojni. Kde budes mat nakoniec svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: U krba. kamoška mi ponukla aj reštiku La Marina či tak dajako,vraj by mi tam vedeli urobiť dobrú cenu ale už nechcem vymýšlať. mám toho plné zuby. :D a vy ako novomanželia? sami bývate? bude aj nejaká svadob.cesta?
Odpovedať
U krba to osobne nepoznam, ale jedna znama tam mala posedenie po promocii a bola spokojna. Drzim palce, nech ste aj vy. Ake su tam podmienky? Mozete si priniest alkohol? A inak co Ti chyba este vybavit? Byvame sami, aj cestu svadobnu by sme chceli, ale uvidime v lete aka bude situacia.
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: alkohol si tam môžeme priniesť a možnože aj trošku nealka ale to sa uvidi. dôležitý je ten alkohol lebo to by vyšlo velmi draho. vybaviť mi asi už nič nechýba len na auto potrebujem tú nenšiu zelenu organzovu stuhu a obehať skúšky - salon, make-up,.... my asi svadobnu cestu ani dovolenku mat nebudeme lebo v auguste ma čakaju štatnice, možno nejaký predlženy vikend v tatrach ale to je ešte daleko
Odpovedať
Profilova fotka
no co dievcence? nejako to tu ustalo... co sa uz nikomu nechce vydavat, ci uz je teplo? :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi to máš pravdu. Nejako sa nikomu nechce. Ja mám od dnes presne mesiac do svadby a chytá ma strašnáááá panika :-o . POMOC
Odpovedať
Ahojte baby aj ja pozerám že nejako tu nastal útlm. Ja mám v piatok štátnice a je mi na nič alebo že by to bol už stres? Teraz vôbec nejak nemyslím na svadbu lebo šak to sa ani nedá ale po piatku sa do toho znova aktívne vrhnem a budem musieť doplniť aj ten môj zanedbaný album.
Odpovedať
Profilova fotka
no veru veru dievcence... lucik neboj, statnice su "formalita" - aj ked potrebna a nevyhnutna pre ten diplom, ale neboj sa... ty si na SPU, ze? a mas dobru komisiu? gabi... a ty sa nestresuj... pekne si este premysli co a ako a nakup a dokonci.. to je este trosku casu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak mna chytaju už tiež riadne stresy ale hlavne zo školy. svadbu mam za 2 týždne a dovtedy ma čakaju 4 skušky. navyše nemam narok na volno a už na 2 som sa vypytala horko-ťažko od šefky a teraz mi pribudla dalšia. fakt neviem ako jej to mam oznamiť. je mi až zle od žaludka. a navyše nemôžem zohnať správny odtien stuhy na kyticu aby sa hodil k šatám. ja viem , je to kravina ale trápi ma to. :(
Odpovedať
Profilova fotka
kati nedavas si robit v kvetinarstve tu kyitcu, tam by ti mali vediet zohnat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kati, tym sa fakt neoplati trapit. Ja som mala tiez stuhu inej farby ako saty a nikto to neriesil. A pre svojho manzela budes dokonala, aj keby si mala stuhu neviem akej farby.
Odpovedať
Hladam najlepsiu kozmeticku v NR, ktora odvedie svoju pracu precizne bez odflaknutia a opuchnutia a nasilneho vytlacania....vdaka za tipy ;-) Kde v NR je salon, kt. aplikuje tanline- nastrek na telo ?
Odpovedať
radlinka skus relaxcentrum afrodita na frana mojtu, budes spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
heppy: nezoženú, resp.zoženú ale nie moc vhodnú. lebo nevedia akej farby sú šaty aveline: zohnala som 7 odtieňov zlatohnedej - ak nebude pasovať ani jeden tak to vzdavam a vyberiem hociktorý :D už mi je to jedno. len nech to už je za mnou :-D aby som sa potom mohla sústrediť na štátnice a dorobenie skúšok a začať sa sťahovať k drahému včera sme s kamoškou dokončili ozdoby na výslužky a výzdobu svietnikov a malo by to už byť zhruba všetko hotové. a vy ostatné ako ste na tom? heppy: fotky zo svadby neukážeš???
Odpovedať
Profilova fotka
kati a akej farby su saty ??? ;-)
Odpovedať
ahojte dievcata.. dlhoooo som tu nebola :-x :-N nemala som casu... pocujte odkial mate popolnocky?? ja som najskor nechcela, ale teraz tak rozmyslam, ze co o polnoci vsetkych poslem domov?? :-N pre istotu si chcem nejake kupit, nech mam v rezerve ;-) inak mame do svadby uz len 2 tyzdne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nadush: presne tak. len 2 týždne. normálne mám zimomriavky ;-) heppy: krémové zo zlatými odleskami a okolo pásu je hnedozlatá mašla
Odpovedať
kati kde mate svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
to hej kati uz za chvilocku to tu mas, uvidis jak rychle to prejde a potom este kym to dojde cloveku co ako to vsetko prebiehalo a takk :-D ;-) co vlastne ti chyba z takych dolezitejsich veci? chyba vobec nieco... asi nie ze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skus Ranc DD na konci Chrenovej www.rancdd.com jazdila som tam, majitel je svojrazny kovboj, no do pohody, aj my tam budeme mat svadbu v septembri, alebo Nitrianske kniezatstvo na Kyneku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, kto sa ide vydavat v NR 05.09.2009? Na matrike nam zahlasili, ze este na tu sobotu nikoho nemaju a ak nebudu aspon 3-4 pary na ten den, tak oddavat nebudu, co mi sice pride divne, no pri ich ochote a ustretovosti je to asi fakt mozne...neprida sa niekto? ;-)
Odpovedať
baby neviete mi poradit kde by som zohnala nausnice na klipsy? jedny uz mam, ale su visiace... radsej by som mala len nejake drobne... hm?
Odpovedať
nadush, ak chces strasove, tak pekne maju na pesej v jabloneckej bizuterii.
Odpovedať
avelin kde tam to je? :-N a maju aj na klipsy?
Odpovedať
V budove hotela Zobor, vedla je kvetinarstvo, vchod je hned z pesej zony. Maju aj klipsy.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, viete mi poradit kde robia nechty? kvalitne a za normalnu cenu :-)
Odpovedať
babulky co mate tesne pred alebo po svadbe.... poradte mi prosim take hlavne veci, na co nemam zabudnut... myslim ze uz mam vsetko, ale stale mam taky pocit ze na nieco zabudnem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nadush klud. ak si na niečo zabudla, tak to určite neni dôležité. nezabudni kedy a kde sa koná svadba, nezabudni koho si berieš za manžela a nezabudni sa dostaviť načas... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?