Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, no mal by byť :-) . Nebude to síce náš, budeme ho mať pridelený od mesta a ďalej budeme hľadať niečo vlastné, ale už som to proste takto nevládala. V priebehu mesiaca by sme sa mali sťahovať x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Jééé ak to ti gratulujem. A teším sa spolu s tebou. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ďakujem. Ja sa teším na to, keď nám ho prídete skolaudovať x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fúúú tak to bude kolaudácii. Mne, tebe, janke, zunke, ... :-D To už aby sme začali aby sme to do konca roku stihli. :-D
Odpovedať
Iwka: supiš pupiš, že sa idete sťahovať. Trochu si ma s tou krémovou sedačkou sklamala - nemala byť oranžová?
Odpovedať
Profilova fotka
No veru Lucka, to Ti poviem :-D . Chudáci naši chlapi, ešte oni nech sa dajú dokopy, aby nám nezávideli :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, mala, ale keď som videla kopu oranžových sedačiek, aj chuť ma na ne prešla :-D . Juuj, odpustíš m, prosím? ;-(
Odpovedať
ja si vsugerujem, že je oranžová a hneď ju takú budem vidieť. Včera večer som si vsugerovala, že to nie som hladná ale smädná, tak vyliala do seba pol litra vody a bolo.
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj zunka ja tu oranžovú budem mať. Teda dúfam. :-D Lebo sa mi začínajú páciť aj iné. Tak by som ju mala rýchlo kúpiť kým ma to neprejde ako ivku. :-D
Odpovedať
ja som chcela pôvodne krémovú, potom ste ma nalákali na oranžínu a teraz chcem zase svetlo zelenú
Odpovedať
Profilova fotka
ty to teda meníš. A kúpiš nakoniec žltú. :-D
Odpovedať
Ja by som najradšej s tými vymeniteľnými poťahmi. V ikei také majú, že poťah sa dá zložiť a oprať, alebo vymeniť iný.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zunka a mňa ideš glbať :-D , že nechcem oranžovú a na koniec ju nechceš ani Ty :-D . To by bolo super, mne by sa teda zišli tie poťahy, lebo ja zvyknem rýchlo presedlávať :-N , takto by som mala každý rok inú farbu :-) ...
Odpovedať
Iwka: ale ja som sa priznala už dávnejšie |-| , však Lucka(zachráň ma)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak teda ... ale nie ja viem že si zelenú chcela už dávnejšie. /zunka mám to u teba/ :-D
Odpovedať
(Lucka díky) - iwka ty toto nečítaj
Odpovedať
Profilova fotka
Vy ste sa spriahli proti mne ;-( . Ale ja Vám odpustím ;-) , no mám to u Vás :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ivka to čítať určite nebude. :-D :-D :-D Baby nám normálne koli teplu skrátili prac dobu. Dnes sme tu len do pol 4 namiesto do 17-tej. zunka ty už balíš domov, čooo.Ach jaj. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, také vymoženosti môžu byť len v ŠS :-D . No aj ja idem pomaly, idem niečo začať stíhať :-D . Idem si dať zúžiť šaty na promócie. Ale ešte nejakých 5 min. tu pobudnem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka to si dobrá ked zužovať. Mne by bolo treba všetko zväčšovať. :-D Babýýý to ma tu necháte samú. :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, neboj, to mi ho len väčší (korzet) ušila :-D , to nie preto, že by som schudla :-o Lucka, už by si sa mala začať venovať aj práci :-D , nielen nám :-N . (sranda) Pch, Zunka zdrhla a bez slova ]-( , sa ma bojííí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veru by som sa mala venovať práci ale komu by sa chelo v tomto teple. A ešte sa mi chce velmi ale velmi spať. Ja by som teraz spala od rána do večera. 8-( Isto to bude tým že sa ťa bojí. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, spomínala si, že dáš dnes fotočky z dovolenky. Kde súú? A ja že pokukám a pri mori sa trošku schladím a nikde nič.. Tak šup,šup... Skrátenie pracovnej doby????????? Sa mááááš! Ja som dnes zistila, že za tieto naše sprosté nadčasy ani koruna navyše. Máme to vraj v základnom plate/ :-D /. Sviňuchy, ani robiť sa mi už nechce. A nie to ešte nadčasovať. Hlásim sa do kolaudačného klubu, aj ku mne musíte prísť. Fľašky z 12 košov sa míňajú dosť pomaly, treba tomu pomôcť :-D . Ale sladkosti som už všetky - doslova z o ž r a l a ...
Odpovedať
Profilova fotka
Monika tak teraz som sa schuti zasmiala. :-D :-D :-D U mňa tie koše dopadli rovnako. Sladké som vyžrala a flaše dala bokom. :-D Manžel bude rád ked sa vráti, ostali mu tam len flase a káva. A ešte jedny cukríky som usetrila pre srdiečko ale ak si po ne skoro nepríde padnú za vlasť aj tie. :-D Fotky mám v compe u našich a kedže dnes tam spím tak ich pridám. Super, takže koho kolaudujeme prvého?
Odpovedať
Profilova fotka
My už máme v podstate všetko zariadené /okrem jednej izby, kde má byť PC a neskôr baby/. Takže by som mohla byť prvá - už len si nájsť trošku času..alebo žeby Vás privítal môj manžel? :-D
Odpovedať
Je tu este niekto? Asi mi uslo ze iwuskaaa sa stahuje,jeee gratulujem,nech Vam to vinde,a kde sa stahujete? Mi sme uz stihli z manzelom aj nakupit dnes,len potraviny,ale mali sme plny kos :-o jeee zas bude plna chladnicka na zopar dni,a posledne budeme vyjedat suche korky :-D Na vikend tu hlasia 26 stupnov tak mi nakoniec ta plaz vinde,joj sa tesim,tu bude daky dolezity fudb.zapas,tak manzel bude rad,ze mu dam pokoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak tie fotky pridám zajtra z práce lebo sa mi tu nedá upraviť velkosť. máme nový počítač a nie je tu taký program. Takže si ich upavím v práci. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko :-) , dnes som tu prvá? Sunny, áno mali by sme sa sťahovať, nie síce do nášho, budeme mať pridelený byt od mesta, ale aspoň niečo a naďalej budeme hľadať nejaký byt na kúpu ;-) . Paráda, ďalšia kolaudácia u Moniky :-D . Monika, radšej nás privítaj Ty x-) . To vážne nemáš zaplatené nadčasy? ]-( Lucka, krásne fotky, jooj, ja by som sa tiež išla schladiť 8-) . Dnes som vstala s blbou náladou a keď som prišla "sem", hneď ju mám lepšiu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jój, Lucka muselo Vám byť supiš! Vyzerá to tam veľmi pekne. Hneď by som skočila do toho mora. Dnes sa pri Vás osviežim a keď dodá Zunka receptík tak ešte aj napapám! Ivuš, koľko to bude izbový byt? Budete zaň platiť prenájom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak pridala som fotky do albumu. Konečne. :-D Baby pomaly sa nám blíži víkend. Riadne tie dni utekajú.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?