Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Lucka, no mal by byť 🙂 . Nebude to síce náš, budeme ho mať pridelený od mesta a ďalej budeme hľadať niečo vlastné, ale už som to proste takto nevládala. V priebehu mesiaca by sme sa mali sťahovať 😵 .

• Jééé ak to ti gratulujem. A teším sa spolu s tebou. 😉

• Lucka, ďakujem. Ja sa teším na to, keď nám ho prídete skolaudovať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • fúúú tak to bude kolaudácii. Mne, tebe, janke, zunke, ... 😃 To už aby sme začali aby sme to do konca roku stihli. 😃

• Iwka: supiš pupiš, že sa idete sťahovať.
    Trochu si ma s tou krémovou sedačkou sklamala - nemala byť oranžová?

• No veru Lucka, to Ti poviem 😃 . Chudáci naši chlapi, ešte oni nech sa dajú dokopy, aby nám nezávideli 😃 .

• Zunka, mala, ale keď som videla kopu oranžových sedačiek, aj chuť ma na ne prešla 😃 . Juuj, odpustíš m, prosím? 😢

• ja si vsugerujem, že je oranžová a hneď ju takú budem vidieť. Včera večer som si vsugerovala, že to nie som hladná ale smädná, tak vyliala do seba pol litra vody a bolo.

• Neboj zunka ja tu oranžovú budem mať. Teda dúfam. 😃 Lebo sa mi začínajú páciť aj iné. Tak by som ju mala rýchlo kúpiť kým ma to neprejde ako ivku. 😃

• ja som chcela pôvodne krémovú, potom ste ma nalákali na oranžínu a teraz chcem zase svetlo zelenú

• ty to teda meníš. A kúpiš nakoniec žltú. 😃

• Ja by som najradšej s tými vymeniteľnými poťahmi. V ikei také majú, že poťah sa dá zložiť a oprať, alebo vymeniť iný.

• Zunka a mňa ideš glbať 😃 , že nechcem oranžovú a na koniec ju nechceš ani Ty 😃 .
    To by bolo super, mne by sa teda zišli tie poťahy, lebo ja zvyknem rýchlo presedlávať 😬 , takto by som mala každý rok inú farbu 🙂 ...

• Iwka: ale ja som sa priznala už dávnejšie 😴 , však Lucka(zachráň ma)

• No tak teda ... ale nie ja viem že si zelenú chcela už dávnejšie. /zunka mám to u teba/ 😃

• Sponzor fóra
  • (Lucka díky) - iwka ty toto nečítaj

• Vy ste sa spriahli proti mne 😢 .
    Ale ja Vám odpustím 😉 , no mám to u Vás 😃 😃 😃

• zunka ivka to čítať určite nebude. 😃 😃 😃

Baby nám normálne koli teplu skrátili prac dobu. Dnes sme tu len do pol 4 namiesto do 17-tej.

zunka ty už balíš domov, čooo.Ach jaj. 😃

• Lucka, také vymoženosti môžu byť len v ŠS 😃 .
    No aj ja idem pomaly, idem niečo začať stíhať 😃 . Idem si dať zúžiť šaty na promócie.
    Ale ešte nejakých 5 min. tu pobudnem 😎

• ivka to si dobrá ked zužovať. Mne by bolo treba všetko zväčšovať. 😃

Babýýý to ma tu necháte samú. 😞 😢

• Lucka, neboj, to mi ho len väčší (korzet) ušila 😃 , to nie preto, že by som schudla 😮
    Lucka, už by si sa mala začať venovať aj práci 😃 , nielen nám 😬 . (sranda)

Pch, Zunka zdrhla a bez slova 😠 , sa ma bojííí 😃

• Veru by som sa mala venovať práci ale komu by sa chelo v tomto teple. A ešte sa mi chce velmi ale velmi spať. Ja by som teraz spala od rána do večera. 😦

Isto to bude tým že sa ťa bojí. 😃

• Lucka, spomínala si, že dáš dnes fotočky z dovolenky. Kde súú? A ja že pokukám a pri mori sa trošku schladím a nikde nič.. Tak šup,šup...
    Skrátenie pracovnej doby????????? Sa mááááš! Ja som dnes zistila, že za tieto naše sprosté nadčasy ani koruna navyše. Máme to vraj v základnom plate/ 😃 /. Sviňuchy, ani robiť sa mi už nechce. A nie to ešte nadčasovať.
    Hlásim sa do kolaudačného klubu, aj ku mne musíte prísť. Fľašky z 12 košov sa míňajú dosť pomaly, treba tomu pomôcť 😃 . Ale sladkosti som už všetky - doslova z o ž r a l a ...

• Monika tak teraz som sa schuti zasmiala. 😃 😃 😃 U mňa tie koše dopadli rovnako. Sladké som vyžrala a flaše dala bokom. 😃 Manžel bude rád ked sa vráti, ostali mu tam len flase a káva. A ešte jedny cukríky som usetrila pre srdiečko ale ak si po ne skoro nepríde padnú za vlasť aj tie. 😃
    Fotky mám v compe u našich a kedže dnes tam spím tak ich pridám. Super, takže koho kolaudujeme prvého?

• My už máme v podstate všetko zariadené /okrem jednej izby, kde má byť PC a neskôr baby/. Takže by som mohla byť prvá - už len si nájsť trošku času..alebo žeby Vás privítal môj manžel? 😃

• Je tu este niekto?
    Asi mi uslo ze iwuskaaa sa stahuje,jeee gratulujem,nech Vam to vinde,a kde sa stahujete?
    Mi sme uz stihli z manzelom aj nakupit dnes,len potraviny,ale mali sme plny kos 😮 jeee zas bude plna chladnicka na zopar dni,a posledne budeme vyjedat suche korky 😃
    Na vikend tu hlasia 26 stupnov tak mi nakoniec ta plaz vinde,joj sa tesim,tu bude daky dolezity fudb.zapas,tak manzel bude rad,ze mu dam pokoj 😉

• baby tak tie fotky pridám zajtra z práce lebo sa mi tu nedá upraviť velkosť. máme nový počítač a nie je tu taký program. Takže si ich upavím v práci. 😉

• Dobré ránko 🙂 , dnes som tu prvá?
    Sunny, áno mali by sme sa sťahovať, nie síce do nášho, budeme mať pridelený byt od mesta, ale aspoň niečo a naďalej budeme hľadať nejaký byt na kúpu 😉 .
    Paráda, ďalšia kolaudácia u Moniky 😃 . Monika, radšej nás privítaj Ty 😵 . To vážne nemáš zaplatené nadčasy? 😠
    Lucka, krásne fotky, jooj, ja by som sa tiež išla schladiť 😎 .
    Dnes som vstala s blbou náladou a keď som prišla "sem", hneď ju mám lepšiu 🙂

• Jój, Lucka muselo Vám byť supiš! Vyzerá to tam veľmi pekne. Hneď by som skočila do toho mora. Dnes sa pri Vás osviežim a keď dodá Zunka receptík tak ešte aj napapám!
    Ivuš, koľko to bude izbový byt? Budete zaň platiť prenájom?

• Ahojte,

tak pridala som fotky do albumu. Konečne. 😃

Baby pomaly sa nám blíži víkend. Riadne tie dni utekajú.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov