Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tú dietu tiež nevydržala. Mne tam tiež chýba čokoládka. Ja ju mám ako drogu. Niekto fajčí, pije a ja jem /doslova žerem/ čokoládu. :-D Ked ju nemám som dosť nervná. :-N :-D
Odpovedať
monika.ze z malym :-D nie nie nie,to budem len ja z manzelom a rodicia nech sa postaraju,vidia maleho 2,3 krat do roka,tak nech si uziju a ja si budem z manzelom :-) Raz zo skolou som bola v Slov.raji je tam krasne,ale ja som este sama nebola na takej velkej turistike,tak sa nechcem stratit =-)
Odpovedať
sunny: v slov.raji nemáš také strašne náročné trasy a je to pekne značené a sú tam aj druhí turisti, tak poradia. Kúp si turistickú mapu a podľa nej sa nestratíte. A ak ano, tak to bude dobrodružstvo a romantika v jednom. V tatrách sú tiež aj ľahšie túry a tiež sa tam nestratíš, všetko je pekne značené a turistický chodník Ťa nepustí. Napr. zo Štrbského plesa na Popradské pleso je niečo vyše 1 hodky kľudnou chôdzou a nie je to do kopca. Po polhodine je krásny výhľad. A naspäť môžte ísť tou istou cestou. Alebo sa vyveziete pozemnou lanovkou na hrebienok a odtiaľ pôjdete na Sliezsky dom+pleso, to je tiež nie veľmi do kopca. Jeden deň sa možte ísť kúpať do Tatralandie a Demänovská jaskyňa je tiež blízko, aj Bešeňová je tam, takže určite sa dá vybrať. A ináč aj Čičmany by sa mu asi páčili, alebo Bojnice, Liptovská Mara, Zemplínska šírava, alebo nejaký luxusnejší hotel v Piešťanoch. No a neviem či by ste mohli do nejakej jaskyne bez sprievodcu. Ja by som hneď išla na niektoré z týchto miest.
Odpovedať
Profilova fotka
myslím sunny že je jedno kam pojdete, hlavné bude že budete mocť byť chvílu sami dvaja a ktomu v prírode. :-)
Odpovedať
dakujem zunka,zoberem si teba ako sprievodcu,zda sa ze sa vyznas :-D Tie Bojnice zneju dobre,a Slov.raj,len mi este povedzte,ci sa tam dostanem autobusom zo ZV a kolo to trva,lebo ja to tam asi neodsoferujem,nepoznam nase cesty tak dobre. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu tak autobusom, to neviem. Ja som busom necestovala ani nepamätám.
Odpovedať
mozno by som to z mapou zvladla =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Určite by si to zvládla. Ved je to všetko značené. Pozrieš si na mape kade máš isť a je to. A manžela budeš mať pri sebe a ten môže sledovať tabule. :-D
Odpovedať
Sunny, neviem kde presne by bol váš štart (teda kde máš rodičov), ale najjednoduchšia-najľahšia cesta by bola ísť na donovaly na ružomberok(stále iba rovno), v ružomberku je jedna križovatka, tam ideš do prava a už dialnicou rovno až do Popradu a odtiaľ zbehnete dole do raja. Alebo môžte ísť spodnou cestou cez Lučenec, Revúcu, ale tam je viac dediniek, križovatiek, odbočiek. A blízko raja je aj Dobšinská ľadová jaskyňa, trošku vyššie Spišský hrad, Levoča-kostol. Pozrem na nete bus.
Odpovedať
Profilova fotka
teeeda zunka ty sa fakt vyznáš. :-.
Odpovedať
Lucka: maratóny po celom slovensku zanechajú nejaké stopy Sunny: nejak strašne pomaly mi ide net, ale keď si dáš wewewe zoznam sk, tak tam máš Cestovanie -vlak/bus a na stranke wewewe penziony.epex sk si najdeš a objednáš nejaký hotel, penzion - jeden som Ti už aj vybrala tu je link http://www.slovenskyraj.sk/katarinka.... si ma tak navnadila, že by som hneď išla
Odpovedať
Profilova fotka
vyzerá to dobre. My s manželom plánujeme ešte nejaký predĺžený víkend niekde tu na slovensku. Máme zadarmo víkend v Patrii na Strbskom plese ale ja do tatier radšej chodím v zime. Tiež by som radšej sla do slov. raja. ešte som tam nikdy nebola.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lucka a ten víkend si môžete odložiť na zimu? V slovenskom raji je krásne, sú tam také chodníčky -teda rebríčky na skalách popri vodopáde, na skale reťaz, ktorej sa držíš a ideš po doskách, ktoré sú tiež o skalu pripevnené. Ale nie je to nebezpečné, aj staré tetuše to prejdu.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, keď tu tak vravíte o krásach Slovenska, tak som sa normálne zahanbila. Som Slovenka, ale v Slovenskom raji som ešte nebola, v Tatrách len raz, v jaskyni možno jednej, aj to zo ZŠ, takže veľa z toho nemám :-S . No mali by sme sa drahým aj my niekam vybrať a spoznávať Slovensko :-) . Baby, ľudia sa už vyťahujú hore na amfik, keď som išla do starej DT, stretala som veľa cezpoľných s veľkýými vakmi, už sa to tam určite rozbieha x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka tak sme dve. Len ja som bola v tatrách každé jarné prázdniny. Ale inak nemám zo slovenska moc zbehané. :-N :-D Tento rok to hádam napravím. Chystáme sa na ten dunajec a do slov. raja. tak dúfam nám to vyjde. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja neviem, či to zrealizujeme tento rok, lebo máme toho dosť veľa, ale budúci dúfam, že áno :-) . Baby, chcem sa spýtať, nemáte niektorá nejakú bordovú bižutku? Neviem nikde zohnať také, čo sa mi hodí k šatám. Buď majú červené, alebo veľmi tmavo bordové až fialové. A vo štvrtok to už potrebujem. Alebo čo poviete, hodí sa viac k bordovým zlato alebo striebro? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som to skombinavala so sriebrom. Ja som tiež mala napromóciách bordovú sukňu a mala som striaborné doplnky. Také štrasové. A mala som ich aj k popolnočným šatám na svadbe. Veľmi sa mi páči náramok. Je z takých kamienkov. Ak by si chcela možem ti to doniesť ukázať na slávnosti a ak by sa ti to páčilo požičiam ti to. ;-)
Odpovedať
Iwka, nechceš čiernu? Mám taký čierny náhrdelník+ naušnice. Náhrdelník je taký strapatý s veľa perličkami, myslím, že vo svadobnom albume lubkamik má teký nejaký biely
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mám toho dnes ešte tóóólko v robote spraviť. musím si odlakovať nechty, zjesť jednu broskyňu, isť cikať, popísať si ešte s vami a o 14:00 šup domov, Vlastne na nechty. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, viem čo myslíš. Ja mám také ružové. No vieš, ja nič čierne na seba neviem dostať. Čierna ma odpudzuje :-| . Lucka, idem pozrieť do Tvojho albumu, ak to tam nájdem. A dám Ti vedieť, či mi to máš doniesť, ok? Zlatá si, ak mi to požičiaš ;-) Lucka, fakt máš toho strááášne veľa. Netreba Ti pomôcť? Vraj odlakovať nechty :-D , to je prácička x-)
Odpovedať
dakujem babule za rady,ja to teda risknem autom,ale mi ho musia nasi dat,aj ked manzel povedal,ze jazdim lepsie ako moji rodicia :-D tu zacalo prsat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka neviem či to tam na nejakej fotke vidno. Sunny tu je stále dusno. Idem skapať. Radšej by som bola stále niekde pri vode.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak som si to pozrela. Je tam síce len jedna fotka, ale stačí. Tak budeš taká dobrá a prinesieš mi to na stretko? A to je koplet náhrdelník, náramoka naušnice? Náhrdelník sa dá aj prispôsobiť? 8-) Sunny, tu je zase strašne teplo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Náhrdelník aj náramok sa dajú prispôsobiť ale naušky k tomu nemám. Na promácie som mala požičaní od Mirkinej sestry. Skúsim ich od nej vypítať a donesiem aj tie. Ten náhrdelník na take malé kamienky a náramok väčšie ale krásne sa trblietajú. A ja som zaťažená na tblietky. Som ako straka, všetko čo sa leskne ma láka. :-D Takže ti to donesiem zajtra. ;-) Zunka a teba mám teda čakať na stanici zajtra???
Odpovedať
sunny: zvládneš to autom určite, naštuduješ si mapu vopred (ja tak robím) a ideme - oči na stoptách x-). Alebo si objednáte taxík ;-)
Odpovedať
ano ano Lucka, zajtra 15:30 až 15:35 tam budem - ak by sa niečo zmenilo, tak Ti brnknem, veď mobil mám.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, veľmi pekne Ti už teraz ďakujem, si zlatá ;-) . Máš u mňa veľké pivo :-D , ktoré máš tak rada :-D . Ja mám tiež rada trblietky x-) . Tak ja Vás budem čakať pre Bambusom a s Jankom sa dnes ešte dohodnem, čo a ako. Dúfam, že ju stretnem :-)
Odpovedať
Baby, oblečiete si niečo trblietavé x-) ? Ale Monika je dnes nejak podozrivo ticho!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, super nápad. Budeme sa trblietať do hlavy po päty a ešte si kúpime blikajúce čelenky s rohami :-D No veru, veru Zunka. Dúfam, že nás neopinká a že príde :-)
Odpovedať
A nebudeme také trblietavé priťahovať blesky? :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?