Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ja by som tú dietu tiež nevydržala. Mne tam tiež chýba čokoládka. Ja ju mám ako drogu. Niekto fajčí, pije a ja jem /doslova žerem/ čokoládu. 😃 Ked ju nemám som dosť nervná. 😬 😃

• monika.ze z malym 😃 nie nie nie,to budem len ja z manzelom a rodicia nech sa postaraju,vidia maleho 2,3 krat do roka,tak nech si uziju a ja si budem z manzelom 🙂
    Raz zo skolou som bola v Slov.raji je tam krasne,ale ja som este sama nebola na takej velkej turistike,tak sa nechcem stratit 🤔

• sunny: v slov.raji nemáš také strašne náročné trasy a je to pekne značené a sú tam aj druhí turisti, tak poradia. Kúp si turistickú mapu a podľa nej sa nestratíte. A ak ano, tak to bude dobrodružstvo a romantika v jednom.
    V tatrách sú tiež aj ľahšie túry a tiež sa tam nestratíš, všetko je pekne značené a turistický chodník Ťa nepustí. Napr. zo Štrbského plesa na Popradské pleso je niečo vyše 1 hodky kľudnou chôdzou a nie je to do kopca. Po polhodine je krásny výhľad. A naspäť môžte ísť tou istou cestou.
    Alebo sa vyveziete pozemnou lanovkou na hrebienok a odtiaľ pôjdete na Sliezsky dom+pleso, to je tiež nie veľmi do kopca.
    Jeden deň sa možte ísť kúpať do Tatralandie a Demänovská jaskyňa je tiež blízko, aj Bešeňová je tam, takže určite sa dá vybrať.
    A ináč aj Čičmany by sa mu asi páčili, alebo Bojnice, Liptovská Mara, Zemplínska šírava, alebo nejaký luxusnejší hotel v Piešťanoch. No a neviem či by ste mohli do nejakej jaskyne bez sprievodcu.
    Ja by som hneď išla na niektoré z týchto miest.

• Sponzor fóra
  • myslím sunny že je jedno kam pojdete, hlavné bude že budete mocť byť chvílu sami dvaja a ktomu v prírode. 🙂

• dakujem zunka,zoberem si teba ako sprievodcu,zda sa ze sa vyznas 😃
    Tie Bojnice zneju dobre,a Slov.raj,len mi este povedzte,ci sa tam dostanem autobusom zo ZV a kolo to trva,lebo ja to tam asi neodsoferujem,nepoznam nase cesty tak dobre. 🤔

• fuuu tak autobusom, to neviem. Ja som busom necestovala ani nepamätám.

• mozno by som to z mapou zvladla 🤔

• Určite by si to zvládla. Ved je to všetko značené. Pozrieš si na mape kade máš isť a je to. A manžela budeš mať pri sebe a ten môže sledovať tabule. 😃

• Sunny, neviem kde presne by bol váš štart (teda kde máš rodičov), ale najjednoduchšia-najľahšia cesta by bola ísť na donovaly na ružomberok(stále iba rovno), v ružomberku je jedna križovatka, tam ideš do prava a už dialnicou rovno až do Popradu a odtiaľ zbehnete dole do raja. Alebo môžte ísť spodnou cestou cez Lučenec, Revúcu, ale tam je viac dediniek, križovatiek, odbočiek.
    A blízko raja je aj Dobšinská ľadová jaskyňa, trošku vyššie Spišský hrad, Levoča-kostol. Pozrem na nete bus.

• teeeda zunka ty sa fakt vyznáš. 😕

• Lucka: maratóny po celom slovensku zanechajú nejaké stopy

Sunny: nejak strašne pomaly mi ide net, ale keď si dáš wewewe zoznam sk, tak tam máš Cestovanie -vlak/bus
    a na stranke wewewe penziony.epex sk si najdeš a objednáš nejaký hotel, penzion - jeden som Ti už aj vybrala tu je link http://www.slovenskyraj.sk/katarinka.html

si ma tak navnadila, že by som hneď išla

• vyzerá to dobre. My s manželom plánujeme ešte nejaký predĺžený víkend niekde tu na slovensku. Máme zadarmo víkend v Patrii na Strbskom plese ale ja do tatier radšej chodím v zime. Tiež by som radšej sla do slov. raja. ešte som tam nikdy nebola.

• Lucka a ten víkend si môžete odložiť na zimu? V slovenskom raji je krásne, sú tam také chodníčky -teda rebríčky na skalách popri vodopáde, na skale reťaz, ktorej sa držíš a ideš po doskách, ktoré sú tiež o skalu pripevnené. Ale nie je to nebezpečné, aj staré tetuše to prejdu.

• Baby, keď tu tak vravíte o krásach Slovenska, tak som sa normálne zahanbila. Som Slovenka, ale v Slovenskom raji som ešte nebola, v Tatrách len raz, v jaskyni možno jednej, aj to zo ZŠ, takže veľa z toho nemám 😒 . No mali by sme sa drahým aj my niekam vybrať a spoznávať Slovensko 🙂 .
    Baby, ľudia sa už vyťahujú hore na amfik, keď som išla do starej DT, stretala som veľa cezpoľných s veľkýými vakmi, už sa to tam určite rozbieha 😵

• Ivka tak sme dve. Len ja som bola v tatrách každé jarné prázdniny. Ale inak nemám zo slovenska moc zbehané. 😬 😃

Tento rok to hádam napravím. Chystáme sa na ten dunajec a do slov. raja. tak dúfam nám to vyjde. 🙂

• Sponzor fóra
  • No ja neviem, či to zrealizujeme tento rok, lebo máme toho dosť veľa, ale budúci dúfam, že áno 🙂 .
    Baby, chcem sa spýtať, nemáte niektorá nejakú bordovú bižutku? Neviem nikde zohnať také, čo sa mi hodí k šatám. Buď majú červené, alebo veľmi tmavo bordové až fialové. A vo štvrtok to už potrebujem. Alebo čo poviete, hodí sa viac k bordovým zlato alebo striebro? 😒

• Ja by som to skombinavala so sriebrom. Ja som tiež mala napromóciách bordovú sukňu a mala som striaborné doplnky. Také štrasové. A mala som ich aj k popolnočným šatám na svadbe. Veľmi sa mi páči náramok. Je z takých kamienkov. Ak by si chcela možem ti to doniesť ukázať na slávnosti a ak by sa ti to páčilo požičiam ti to. 😉

• Iwka, nechceš čiernu? Mám taký čierny náhrdelník+ naušnice. Náhrdelník je taký strapatý s veľa perličkami, myslím, že vo svadobnom albume lubkamik má teký nejaký biely

• baby ja mám toho dnes ešte tóóólko v robote spraviť. musím si odlakovať nechty, zjesť jednu broskyňu, isť cikať, popísať si ešte s vami a o 14:00 šup domov, Vlastne na nechty. 😃

• Zunka, viem čo myslíš. Ja mám také ružové. No vieš, ja nič čierne na seba neviem dostať. Čierna ma odpudzuje 😐 .
    Lucka, idem pozrieť do Tvojho albumu, ak to tam nájdem. A dám Ti vedieť, či mi to máš doniesť, ok? Zlatá si, ak mi to požičiaš 😉
    Lucka, fakt máš toho strááášne veľa. Netreba Ti pomôcť? Vraj odlakovať nechty 😃 , to je prácička 😵

• dakujem babule za rady,ja to teda risknem autom,ale mi ho musia nasi dat,aj ked manzel povedal,ze jazdim lepsie ako moji rodicia 😃
    tu zacalo prsat 😞

• Ivka neviem či to tam na nejakej fotke vidno.

Sunny tu je stále dusno. Idem skapať. Radšej by som bola stále niekde pri vode.

• Lucka, tak som si to pozrela. Je tam síce len jedna fotka, ale stačí. Tak budeš taká dobrá a prinesieš mi to na stretko? A to je koplet náhrdelník, náramoka naušnice? Náhrdelník sa dá aj prispôsobiť? 😎
    Sunny, tu je zase strašne teplo 😛

• Náhrdelník aj náramok sa dajú prispôsobiť ale naušky k tomu nemám. Na promácie som mala požičaní od Mirkinej sestry. Skúsim ich od nej vypítať a donesiem aj tie. Ten náhrdelník na take malé kamienky a náramok väčšie ale krásne sa trblietajú. A ja som zaťažená na tblietky. Som ako straka, všetko čo sa leskne ma láka. 😃 Takže ti to donesiem zajtra. 😉

Zunka a teba mám teda čakať na stanici zajtra???

• sunny: zvládneš to autom určite, naštuduješ si mapu vopred (ja tak robím) a ideme - oči na stoptách 😵. Alebo si objednáte taxík 😉

• ano ano Lucka, zajtra 15:30 až 15:35 tam budem - ak by sa niečo zmenilo, tak Ti brnknem, veď mobil mám.

• Lucka, veľmi pekne Ti už teraz ďakujem, si zlatá 😉 . Máš u mňa veľké pivo 😃 , ktoré máš tak rada 😃 . Ja mám tiež rada trblietky 😵 .
    Tak ja Vás budem čakať pre Bambusom a s Jankom sa dnes ešte dohodnem, čo a ako. Dúfam, že ju stretnem 🙂

• Baby, oblečiete si niečo trblietavé 😵 ?

Ale Monika je dnes nejak podozrivo ticho!!!

• Zunka, super nápad. Budeme sa trblietať do hlavy po päty a ešte si kúpime blikajúce čelenky s rohami 😃
    No veru, veru Zunka. Dúfam, že nás neopinká a že príde 🙂

• A nebudeme také trblietavé priťahovať blesky? 😕

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov