Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Ja asi tiež nie 😞 . Moja, dosť je chudá a ešte ak tu schudne, tak Jardo keď príde, bude z nej hotový.
    Kde zmizla Monika?

• monika asi pracuje aj namiesto nás. 😬 Veru ak schudne čo len kilo bude už priesvitná. 😃

• Lucka, keby nás len počula 🤔 😃 😃
    Monika, halóóó? Veď už toľko nemakaj, na slávnosti už máš našetrené aj 5krát 😃

• Sponzor fóra
  • Tak ja tiež idem, majte sa krásne. A Tebe sa Lucka ešte ozvem, čo a ako 🙂 .

• No musí niekto aj pracovaťna nás darmožráčov. 😃 😃 😃
    O.K. ivka, maj sa.

• Ivka tak práve som zistila, že vstup je 50 Sk. Neviem z ktorého roku bol ten udaj na nete. 😬 😃 Ale hned sa mi to nezdalo.

• No dobre, už som skončila - už nemakám. Zajtra mám konečne voľno. Jupíí!! Bóže, čo zrazu s toľkým voľným časom??
    Majte sa teda zajtra pekne, užite si voľnú stredu..
    Musím už ísť, drahý už trúbi pred firmou 😃
    Jáj, ešte som chcela. Na Nereske bolo zatiaľ 25 Sk, lebo nebol úplne napustený plávací bazén a všade plávali mušky a bordel.. bolo to tak minulý víkend, neviem ako teraz..
    Už naozaj čafte..

• Monia tak teba by mali ukazovať za peniaze. Byť v práci od rána do 20:17, tak to ťa tá práca musí fakt baviť. 😕 To mňa by už o takom čase nemal ani kto pustiť z budovy. 😃

• halooooo,teda kde ste vsetky?Ja,ze tu uz bude popisane,a tu nic 😮
    Co este spite 😃
    Drahy ma dnes volno,tak si vecer aj ja odychnem,normalne sa nemozem dockat,ale predtym robota,a dnes mame aj health visitors,to k nam pride niekto z nemocnici,kuknut na maleho .
    Je to urcite lepsie,u nas si musis na prehliadky chodit,a tu oni pridu k tebe 😉

• ahaaaa tak dnes je sviatok,ako som prave zistila,tak si teda uzite den off 😉

• Ahoj Sunny, ja som len tak nazrela, lebo ideme tatata 😃 . Ideme na cintorín, toršku poriadiť a potom sa asi zmočiť na Ružinú. No neviem, či do tej vody vkročím, ak len na vodný bike, kde ma aj dobre opáli 😵 .
    Tak Ti želám pekný deň a uži si to 😵

• Tak ja som práve prišla z kupka a ivka možeš lutovať že si s nami nebola. 😃 Len mi trochu priškvrklo tvár. 😃 Dúfam že aj vy ste mali taký vydarený deň ako ja. 😵

• Lucka, ja som bola v solarku, namiesto prírodného slnka 🙂 . Bolo veľa ľudí? A teraz si v Stožku? 😉

• Ludí bolo veľa. No ved bol sviatok. Teraz som vo zvolene a užívam si mestký život. Po kupku som bola pozrieť jednu kamošku a potom som s druhou išla na našu priehradu. Tam je taká prírodná krčmička, kde sedíš vonku a grilujú tam rozne veci tak som sa napráskala. Toto mi v stožku chýba. Tak akoby zdochol pes. 😠

• To Ti verím Lucka, že v Stožku je dosť pusto, lebo v Detve to nieje o nič lepšie 😃 . Tu je tiež len taká veľká diera 😮 , nemáš poriadne kam ísť 😠 . No ale zvykla som si 😦 .
    Tak Ty si sa dnes mala super, no teda 🙂 . Fúú, ale niečo také dobré grilované by som si dala 😛 . Dnes sme boli pozrieť aj na Ružinej a keď sme prechádzali okolo tých chát, tak skoro v každej bola grill alebo guláš party, len som tak slintala 😃 . Už sa teším na slávnosti...langoše, zepakanky, no proste mňam 😛 .

• Sponzor fóra
  • a ešte grilovaná klobáska. 😛 😛 😛 Tak na tú sa teším ja. 😵 Tak ja idem pomaly búvať a zajtra zase do tej blbej roboty. Normálne som dnes mala pocit akoby som mala prázdniny. Joooj staré dobré časy. 😃

• No ja som spomínala, že tú klobásku by som neriskovala. Ale nikdy nehovor nikdy 😃 .
    A ja by som zase tak rada išla do roboty 🤔 ale nemám do ktorej 😠 .

Tak dobrú nôcku Ti prajem a sladké sníčky 😴

• Iwka: aj ja som bola včera na Ružinej, ale iba na biku som take prechádzala. Potom som bola doma, napustili sme si bazén vodou, tak som sa s deťmi vyšantila, potom sme išli na zmrzku, prejsť sa na salaš na palacinky, potom leháro v hojdacej sieti a večer som bola (z čoho sa strašne teším) kúpiť také biele okrúhle skaly do skalky. Dlho som ich zháňala a teraz konečne som zohnala - joj a také sú pekné.......koľko málo stačí ku šťastiu 🙂 .

• Bré ránko babuľky. Tak ako vidím zunka aj ty si prežila pekný deň. Takýchto dní volna by mohlo byť viac. 😃 Inak kde si zohnala tie skaly? aj my také chceme ked budeme prerábať dvor. Je to velmi pekné. 😵 A čo stáli?

• Lucka, na Ružinej je baňa a tam robia takého skaly. Ja som zobrala biele okrúhle triedené (cca 15-20cm), tieto stoja tona 3000-3500,- Sk (ja som kúpila 0,5t). Majú aj menšie aj tmavé, hranaté, ...rôzne. Aj také veliké skaly, v ktorých je diera a tam je zasadená nejaká tuja, alebo v tvare jašterice, krokodíla...

• Jeee to vyzerá zaujímavo. Takže baňa na ružinej. Budem tam musieť zájsť. 😵 A ako si prosím ťa odniesla 0,5t??? hadam nie na bicykli? 😃

• nie nie na biku 😃 , ale kamoš má tranzit-autíčko(je oficialny slov.prepravca), tak mi to potom išiel doviezť. Tam sme to nakladali do auta, potom u nás zase vykladali, prišiel drahý, tak tomu sme nejakú časť zase dali do auto a ostatok sme preložili ďalej do dvora, aby mi to z ulice nikto nepokradol a dnes mám takú fest svalovicu na zadku, fú či ma to teší, aj štíhlejšia sa hneď cítim 😃

• baby, dali mi robotu ale takú nenormálnu, že až. Tí naši nádejní kupcovia si zmysleli, že okrem tých milión tabuliek a podkladov a cd-čiek, šanónov, zakladačov, čo sme im pripravili, tak chcú aj všetky kúpno-predajné zmluvy pofotené za posledné 3 roky. No a tých zmlúv je asi tak 1000, teraz ich všetky fotiť, zakladať, triediť a hlavne ich hľadať v archíve, no hrúza. Ale to nevadí, aspoň skôr prejde deň. 🙂

• No vidíš, tak ty si spojila príjemné s užitočným. 😃 a to ti zunka na jednu skalku treba 0,5t tých kameňou? Nie je to nejak moc?

• To nie len na skalku, to aj k altánku- keď bude 😦 a aj popri chodníkoch- totižto sadili sme trávnik a popri chodníkoch(zámocká dlažba) tráva uschýna, tak tam som tiež chcela dať skaly a ešte na rôzne aranžmány 😉

• Budete to mať určite krásne. My budeme prerábať dvor až na budúci rok. Ale už teraz sa tešííím. 😵

• Dobre rano 😎
    zunka tak ty sa dnes nebudes nudit 😃
    co sa tyka tej skalky,moja mamina je do toho uplne zblaznena,ma taku na chate,tam altanok,no nasi su tam kazdu volnu chvilu-utek z reality 😵
    inak aj ja som mala vcera pekny den,sice som doobeda pracovala,ale drahy mal volno,potom sme isli na pizzu aj s drobcom,manager ho tam vybozkaval [aj on ma posd.vek dcerku],vecer mi maleho muz okupal aj nachoval,dali sme si vinko,spravil mi masaz a ........,a potom sme kukali film jaaa keby to mohlo byt castejsie 🙂 😬

• sunny vidím že ste si pekne užívali. 😃

• uzivali 😃 mame rezervu zas na dasich 6 mesiacov 😃 😢

• Jáááj tak vy si to takto krásne nadrábate? 😃 Asi by som aj ja mala prejsť na tento štýl, lebo pri tom mojom človek nikdy nevie kedy zdúchne do talianska. 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!