Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som navrhla o 15:30 - 16:00 hod. Aby potom večer zunka stihla chatu a monika program. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka kde je foto???
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, súhlasím. Stretko si môžeme dať o 15,30 hod. napr. pri Baumse a potom pôjdeme kyvadlovou dopravou hore na amfik, čo Vy na to? Zunka aj ja čakám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo teraz som zbadala. Tak tá skiňa je super. Skoro ako moja ale svetlejšia. Ani by som nepovedala že aj svetlá môže tak skvelo vyzerať. Dobrý výber. No a tá stena vyzerá skor ako žltá. :-N Ale hodí sa k nej tá skriňa. A postielku už máte?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ide tam kyvadlová? Ja prídem autom ale chcem ho nechať niekde dole lebo neviem ako by som tam zaparkovala. A ked aj zaparkujem neviem či by som potom s tade vyšla. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, fakt krásne. Aj mne sa skôr vidí, žltá stena ako oranžová x-) . Lucka, jasné, že ide kyvadlovka. Premáva každých 20 minút. Necháš autičko pred Baumsom a pôjdeme busom aj hore aj dole, ok? :-)
Odpovedať
chvíľu robím niečo iné a už sa tu toho popíše, no teda!
Odpovedať
veď ona tá stena je aj žltá, no čo... nevadí 8-( idem búvať, dobrú nôcku - aj vy už búvajte!!! -aby sme boli krásne, bez kruhov pod očami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vidíš Zunka, my tu fungujeme po novom už aj večer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka môže byť. takže ešte to zajtra odsúhlasí monika a ty daj vedieť janke a sme všetky. :-D zunka tá stena je pekná a neva že nie je oranžová. ;-) Tak idem buvať aj ja ale neviem či zaspím kedže poobede som si dala šlofíka. Zase budem do 24:00 hladieť na plafón. Papa zajtra.
Odpovedať
Profilova fotka
Inak baby takto večer sme sa tu v takejto trojke ešte nestretli. Takže dnes sa prepisuje história. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ale babyyy, nechoďte ešte buvať :-( . Mne sa ešte nedrieme :-| a necháte ma tu samúúú ;-( . Takže: ***STRETKO***Sobota, t.j. 8 júl 2006 o 15,30 hod. v DT - Baums, potom presun kyvadlovou dopravou na amfiteáter :-) :-) :-) :-) Zajtra idem opatrovať od 8,00 hod a budem asi do 17,00 hod, tak zajtra tu mám absenciu :-( , ale prečítam si Vás keď prídem. Ak niečo súrne, nájdete ma na mobile :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobry vecer 8-) tak hnusny pondelok je za nami,maly spi,som okupana,valsy umyte,mlieko narobene,dlazka zmyta,a mozem porelaxovat :-D dnes som sa z mojim chytila,lebo ho vraj stale glbem,ze je bordel,a ze som cely den ako pridem z roboty hnusna,a ze som ako moja mama :-o aj som si zaslzila ;-( predtymako isiel do roboty ma sice objal,ale som nereagovala,tak neviem,ako sa mam chovat zajtra,nechcem sa snim hadat,ale chcem aby pochopil,ze aj na mna je toho vela,a ak mi nepomoze,budem chodit nervozna a hnusna ]-( ked sa s nim chcem o tom porozpravat,tak ho vlastne glbem [podla neho[takze sa neda :-S
Odpovedať
Iwka: vraj nechoďte ešte búvať!...ale ja som už teraz v robote a ty ešte pekne spinkáš :-( , teda dúfam že spinkáš Sunny: s chlapmi je to ťažké :-( . Ja im tiež niekedy(často) nerozumiem, fakt. Mysli na to, že už čoskoro bude lepšie ;-) , budete na Sk, malého bude mať kto častejšie pozabávať, budeš mať viac volného času, bude chodiť do jaslí alebo do škôlky. Už sa to čoskoro vylepší, uvidíš :-) . A skús pred mužom nie nervózne mu to hovoriť, ale s takou ľútosťou, so slzami, že máš toho veľa a si vyčerpaná - vieš trocha mu zahrať na city =-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ešte by ste mi mohli vysvetliť kde je to ten Baums/najprv som čítala, že Bambus :-D / a potom určite prídem.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika že bambus. :-D :-D :-D . A ako ty prídeš? Lebo by sme sa mohli dohodnúť tak, že sa stretnema dole na autobusovej stanici /teda ak to tak možem nazvať/ ja by som tam počkala zunku a išli by sme spolu. ;-) Sunny, nepakaj, bude lepšie. ;-) Chlapy sú zvláštne stvorenia a máloktorá žena im rozumie. Zvláštne že oni to isté hovoria o nás. :-D
Odpovedať
Monika, takže keď pôjdete od ZV, tak pred Lidl odbočíš do ľava( x-) ale to je myslím jasné) a pôjdeš hore, hore, hore. A tam potom na ľavej strane je pizzeria, kde sme mali stretká a presne oproti (čiže na pravo)je Baums - taká kôpka obchodov a parkovisko(nie veľké). No tak tam, ale detvianky to možno vysvetlia lepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka a nemám ťa brať tam kde vždy?
Odpovedať
Lucka: no môžeš ma brať z dola - pre mňa iba lepšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
O.K. tak si zisti ako ti ide bus a daj vedieť. Monika tak by sme ťa dole na autobuske počkali a išli spolu pred Baums /Bambus/ :-D :-D :-D
Odpovedať
Lucka: tak bus mi príde do DT 15:30. Neviem do kedy sa zdržíme, lebo môj by sa po mňa stavil, keď pôjde z maratónu, no to bude možno aj 20:00 hod a možno aj menej, viac - neviem
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj ja nemám nič v pláne tak tam s tebou vydržím do uuuplného konca, kým si ťa drahý nevyzdvihne. ;-) Práve sm sa dozvedela užasnú novinu že drahý ostáva v tal. min do utorka. A ja som dúfala že v nedelu večer ho tu mám. :-( Sprosté taliansko. 8-(
Odpovedať
ale donesie aspoň bubáčiky, aby si mohla míňať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka tie sú minuté už teraz. :-D Treba doplatiť 50 000 za kuchyňu a peneži sú fuč. ]-(
Odpovedať
jeee vy mate stretko, :-) tak nech Vam to vynde,potom hodte dake pictures ;-) tu sa zas serka pocasiiii 8-) ale aspon nebude tak horuco v robote. Cakam kym sa maly zobudi,aby sme isli do tesca kupit daco na tie pliagy mravcovske ]-( normalne jedneho mna dlazke zabijem,a za chvilu pridu dvaja,akoby skontrolovat teritorium,co je este vojna,a takto sa to opakuje.Uz som zabila dakych 20,myslite,ze ich je este viac???? :-D Inak z drahym je to ok,vcera prisiel skor,a to mi este zavolal,aby som nesla spat,ale pockala nanho 8-) nakoniec som isla do postele o 12:30 8-( Bolo nam to obom luto,a tentokrat aj on vyronil slzicku ;-( sme proste v strese az je to neuvertelne :-( Ja som totiz vystresovana aj z toho,ze idemem na SK-proste urobit ten first step,vybavovacky,urady,stahovanie-ja sa normalne tohobojim,lebo viem ,ze nieco do toho pride,a predsa uz nemozme saskovat ked mame dieta :-.
Odpovedať
ahoj sunny, ja som mesiac nebola v praci, som oddychovala domenko, takze som nemala pristup na net... som rada, ze sa mu ozvali... a ajilon ci soitron??? ako sa inak mas?
Odpovedať
ahoj tweety,tak musis byt pekne odychnuta x-) ozvala sa mu ajilon,a este jedna,hned dvere vedla,tak neviem aky je medzi nimi rozdiel,lebo vravel,ze sa zaoberaju tym istym =-) akurat,to ho stve,ze hned ako sme prisli domov,poslal im mail,ze dakuje a bla bla a oni nic,neodpisali po dlhej dobe,tak neviem,najprv boli nadseny a teraz si ani nedali namahu odpisat na mail :-x inak dufam,ze to dopadne dobre,som rada,ze si uz mozme pokecat,ze si back ;-) ja teraz musim do tesca,narychlovku,potom praca,ale este tu budem pa :-) 8-)
Odpovedať
Lucka: do solárka musím ísť holá? =-)
Odpovedať
to sa mu ozval asi aj soitron aj ajilon... pretoze obidve firmy su pre HP, len jedna ma 1st line a druha 2nd line agentov... ale v podstate to je jedno 8-) no ono je to s tymi nasimi agenturami dost posahane, ked od nich nieco potrebujes tak cakas aj dva tyzdne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ja chodím nahá, je to lepšie lebo ťa opáli všade. ;-) tweety ahoj. ako sa máš. Niečo som o tebe počula x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?