Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Fuuu monika tak to je šťastie v nešťastí. ze mu držíme palce nech sa skoro uzdraví. Bože človek aby si fakt dával strašný pozor lebo v priebehu sekundy sa ti môže zneniť život na ruby. Aj mu to zašívali?

• ivka aj ja cééém isť opekať. 😞 Ked príde drahý musíme podniknúť nejakú opakačku. Tak si uži tú romantiku. Práve tu bola Mirka tak sme poklábosili. Hovorila že sa m áte stretnúť.

sunny super že vám vyšiel deň. Tu nebolo bohvieaké počasie. 😠

• Monika, pozdrav drahého a nech sa rýchlo uzdraví 😉 . A odkáž mu, nech Ti viac podobné šoky nespôsobuje, ok? 😵

Lucka, to je super nápad. Mohli by sme ísť vo dvojiciach - Vy, my, Jankiny, Zunkiny (neviem, ako to napísať 😃 ), čo Ty na to? To by bolo super. Aspoň by sa naše polovičky spoznali a robili výjazdy vtedy, keď aj my, ale pánske 😃 . A jasné, že sa môže pridať aj Monika aj Sunny, no keď sú z ďalej 😒 , škoda 😢 .

No Lucka, dnes si ma odmietla 😢 . Škoda, že si musela ísť na lipu 😃 .

Sunny, som rada, že Ti víkend vyšiel podľa predstáv 😉 .

• Sponzor fóra
  • ivka dosť ma to sra.o, ale ked svokruška sa mi snažila vytvoriť nejaký program ked videla ako sa nudím tak som ju nechcela odmietnuť. 😬 Keby ste zavolali o chvíločku skôr ... 😃
    Ten nápad vo dvojiciach sa mi páči. Len to zrealizovať. 😃

• No veď Lucka, škoda, že nás to skôr s Mirkou nenapadlo 😠 .
    Myslíš, že bude problém to zrealizovať? Ja si myslím, že ani nie. Počkáme na Tvojho Maja, keď sa vráti a keď budeme mať všetci voľnú sobotu a bude fajn počasie, vyrazíme 😃 .
    A tej lipy si natrhala dosť? 😬

• Neviem či dosť. Ja vlastne ani neviem, na čo sme to zbierali. 😬 😃

Juuuj tak sa teším ked to zrealizujeme. Ja milujem tieto opekacie akcie. 😵

• Lucka, no predsa na čajík 😃 .
    Jóó, aj ja ich milujem, tú vôňu slaninky, mäska, no proste 😛 .

Lucka, nevieš koľko stojí u Ivety čiste manikúra a lakovanie nechtov?

• Tá ku ktorej ja chodím sa volá Ivata? 😬 😃 A neviem čo može stáť taká manikúka. A ako vám to včera dopadlo? Myslím to romantické rande pri Slatine. 😵

• Inak tento týždeň si idem doplniť nechty tak ti to môžem zistiť. 😉

• Ako nám dopadlo romantické rande? Založili sme ohník a začalo pršať. Proste hotová romantika 😃 😃 😃
    Nie, volá sa Iveta, nie Ivata 😃 .
    No ja mám cestu zajtra okolo, tak zistím to aj ja, len tak či náhodou nevieš 😉 .
    Veď som počula, že máš nejaké pekné nechty 😎

• No teraz ich zrovna pekné nemám. 😬 Jasné IVETA! 😃
    Ale ved v dážď je ako storený na romantiku. 😃

Tak ja pomaly idem do spáčov /zase sama/ lebo zajtra bude zase problém 5:50 vstať. Booože ako sa mne nechce vstávať. 😦 Takže dobrú nocku.

• Dobrú nôcku Lucka, aj ja idem do spáčov a tiež sama 😦 . Neprídeš? 😃
    Mirka vravela, že ich máš peknučké 😉

• Monika: ako sa má tvoja krvavnička? uverili mu, že si to pre melóne podrezal tie žili 🤔 😃 ?

Opekačka? ale veď ja chudnem!!! ja sa budem pásť tam niekde na lúke a vyhrýzať lesné plody a korienky 😵
    Ináč vo svadobných albumoch je jedna baba(zabudla som meno-asi monika), ktorú fotila "naša" Gabika. Pekne ich pofotila.

• Tortu som aj odfotila - zajtra hodím sem foto.

• ahojte, bože ako ja neznášam pondelky. 😠

zunka žiadne vyhovorky typu lesné plody a korienky neberieme. 😃 Jedna výnimka sa predsa spraviť môže. Juuuj už sa teším na foto torty.
    Ano videla som tie fotky a dokonca mala aj toho istého DJ-ja.

• Sponzor fóra
  • Lucka: ale keď tých výnimiek (v jedení) je nejak veľa 😞

Monika: do albumu pridám o malilinkú chvíločku tvoje ďalšie prezentácie, tak si ich odtiaľ stiahni. Ináč tie fotky môžu byť trošku iný rozmer ako zvyčajne: teda ak by ste si dali vyvolať nejakú koláž, tak nebude mať možno rozmer 10x15(ako normálne fotky), ale napr. 10x13 alebo 12x16 😐 , tu v robote nemám program, kde si viem pozreť veľkosť fotky.

• ale no tak zunka, kôli nám ešte jednu výnimku spravíš, nie? 😬 😵 Slubujem že poslednú. A do kedy to vlastne chceš dietovať?
    Tie monikine koláže sú super. 😉

Baby ako to vyzerá s tým stretkom cez slávnosti???

• Lucka: ja vlastne ani nedietujem, len o tom viacej hovorím 😵 ako konám. Po 17:00 hod nejem iba pijem. A víkend bol v tomto smere strašný 😠 😐 .

Ja mám mať akurát vtedy MS 😠 a v poslednom čase mi je na hov.o, teda dooooosť riadne na hov.o. Ale ak sa bude dať fungovať ako normálny človek, tak určite prídem. Ktorý deň? V nedeľu a v sobotu večer pôjdem asi na chatu(teda určite ak mi nebude zle).

• Dobré ránko 🙂 ,
    Zunka, veru veru, kvôli nám budeš musieť zhrešiť 😃 , jasné??
    Áno, fotky som videla, som myslela, že budú mladí z DT, keď mali na Raticovom vrchu sobáš, ale nepoznám ich.

No ozaj, napíšte kedy to ktorej vyhovuje a môžeme ísť 😉 . Ja zatiaľ neviem, lebo aj Janka má mať rozlúčku cez slávnosti a vôbec sa neozvala 😒 .

• Baby viete že mne je to jedno. Ja môžem stále. 😃 Takže povedzte kedy to ktorej viac vyhovuje aby sme to zosúladili. Aj ked vidím že to bude značný problém. 😠

• Zunka, neviem ako sa Ti mám poďakovať. Fotky sú prekrásne. Ďakujem mooooc veeeľmi.
    Máte niekto program slávností? Mohli by sme sa stretnúť tak, aby potom bolo niečo zaujímavé - že by som išla s drahým pozrieť, už keď budeme v Detve.

• No to vidím aj ja 😠 .
    Takže keď dedukujem, že rozlúčka bude v piatok (dúfam, že nie všetky tri dni 😃 ), tak mne by sa dalo v sobotu okolo tej 17tej a ak nie, tak aj v nedeľu - hocikedy. Lucka, tak ak sa Zunke dať nebude, pôjdeme len my a zoberieme aj Mirku. Hmm? 😉
    Zunka aj na mňa čaká MS a prvý mesiac bez HAK, tak tiež sa teším, ako budem liezť po stene 😞

Baby, ak za rýchlo zdúchnem, tak som už musela ísť preč. Idem do solarka a popýtať sa ohľadom nechtov 😵

• Monika, daj si www.detva.sk a tam to nájdeš 😉 .
    V sobotu o 21,15 je SĽUK 🙂

Tak ja idem a prídem 😃

• Ja program nemám ale mohla by ho zohnať ivka. 😬 Kedže ja som jediná ktorej to vyhovuje hocikedy dohodnite sa vy. Čo takto sobota, okolo 16:00, aby potom zunka stihla chatu a monika program.

• Ok, do 18,30 by mala byť aj Poľana a Marína - takže by som stihla aj to. A potom večer SĽUK. Fajn, mne to vyhovuje. WAU!

• No totooo monika, ja zíííram. Tebe konečne vyjde to stretko. 😃 Takže ešte zunka a janka a sme komplet. 😃

• To o sobote hovoríte, však?
    Pôvodne som mala ísť na preteky do prešova, no drahý beriem chalanov z klubu, tak ja sa nezmestím a mal ma brať u nás večer, keď sa budú vracať a niektorý z chalanov, že už dotiahne na biku od nás k sebe domov. Ale teoreticky by ma mohol zobrať v Detve, ja by som potom ale musela zísť z amfíka niekde dole nižšie, aby ma tam našiel.

• Ano zunka o sobote. Takže už ostáva len janka a sme všetky. 😉 Jupííí ani to nebolelo.

• Ahojky babule,zunka tie fotky sa ti zas vydarili 😉
    monika tebe by sa uz vazne hodilo take male,ako mas to dievcatko na fotke 😬
    aj ja cem ist na stretko 😮 ,cely tyzden robim,a to v tomto parne,cela v ciernom,aspon si iden dat suknu,nech sa mi to vetra 😃 ale aj tie tricka mame take hrube 😠
    vcera som mala pekny den z muzikom,piknik v prirode,prechadzka,zakoncene vecerou v pube [v zahrade]pri vode a pifo-proste idilka 🙂

• sunny super že aspoň niekomu vyšiel víkend. U mňa to bola katastrofa. 😠
    Neboj ked už budeš na slovensku poriešime dáke stretko. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov