Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
No, ono to už oficiálne je, vybŕlala som že sa s tým už konečne priznala v tehulkách. To je dobre že sa má drobček lepšie! Včera bola u nás kamoška s 9 - mesačným bábom, tak som sa trošku vyšantila (aj mamina a ocino boli v siedmom nebi - Lucia s Majom by sa mali viac snažiť!). Drobec chcel stále behať, juuuj, ták ma bolel chrbát! A to bol u nás asi len hoďku. Veru neplánujem, ani zásnuby ani nič! Vlastne niečo plánujem, čakám čo mi oznámi môj drahý, že kde bude hrať túto sezónu, a potom budem plánovať cestu za ním!
Odpovedať
Profilova fotka
sunny myslím že až tak im nechýbam. :-D Maťa má sama izbu a zdedila po mne skrinu. takže je spokojná. :-D
Odpovedať
-to hej lucka aj ja som mala po segre vela toho,a hlavne plno oblecenia,ked odisla do uk z jednym kufrom :-D ,ale mi chybala straaasne :-| srdiecko -tehulkam to povedala najprv :-( ja som na nu myslievala a drzala palceky-ale hlavne nech je vsetko v najlepsom poriadku ;-) -ani mi nehovor o bolesti chrbta,ale zvykam si,plus totalna vycerpanost ach len cakam kedy sa to konecne zmeni...ale na druhej strane je to zlate ako male 8-) -cestu za drahym,akoze na daku dovolenku,hadam nie natrvalo...hmmm??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
maťka aké bábo bolo u nás? Práveže sa musíme prestať snažiť a vtedy to možno vyjde. Ale momentálne neviem neviem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, mali by ste s Majom čo najskôr zakopať "válečnú sekeru" alebo dúfať v nepoškvrnené počatie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
momentálne som za možnosť č. 2. :-D :-D :-D Však ma prejde smiech. :-N
Odpovedať
neboj luci,vsetko bude ok,nemozte sa hnevat vecne,ci hej?-i ked pravdu mas ty :-p
Odpovedať
Lucka: dnes sa to vyrieši, uvidíš - pekne naňho pomrkaj, usmej sa a on urobí to isté ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
večne nie ale zrejme toto ešte dlho potrvá. Mna to len tak neprejde lebo viem že mám pravdu a nevypadá to tak že mejo by mal záujem sa udobriť. Takže čakám. :-D A len dúfam že sa dočkám. Asi sa spolieha na to že na budúci týždeň má narodky a tak sa mu to prepečie nejak samo. Ale o tom može len snívať. :-D
Odpovedať
Jaj tii chlapi su ale tvrdohlavy :-o este ze u nas je ten moj ten,co prvy spravi krok,a neznesie aby bola ticha domacnost-hned vsetko vydiskutovat-co je dobre,lebo u nas som ja ta tvrdohlava-ale zas,v tvojej situacii sa cudujem,ze nestal za tebou-to mu lahko neprejde,ved ste sa brali -V DOBROM V ZLOM-stale pri sebe [ :-D ]
Odpovedať
hellou baby, tak vidim, ze ma tu pekne ohovarate... 8-) ale nehnevam sa :-D oficialne oznamujem... mame 3cm... a citim sa uplne v pohode, neni mi zle, iba obcas, nebyvam az tak unavena, mam energie kopec, furt sa dakam flakam a tak... a vy ako? srdiecko??? ako bolo na dovolenke??? my prideme asi tento vikend domov, ale neviem este na isto
Odpovedať
Profilova fotka
tweety tak ti oficiálne gratulujem a prajem hlavne vela vela zdravíčka. A nech ťa ten tvoj 3 centimetrový poklad velmi netrápi. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lucka, on ma moc netrapi zatial, len sa mi ozyva tak, ze nejem ako za dvoch ale ako za piatich... hriby s lekvarom, zavinace s jogurtom... proste zasnem :-S a vy sa ako mate? stale prerabate?
Odpovedať
Profilova fotka
Tweety, gratulujem! Nech rýchlo a hlavne v zdraví rastiete! :-)
Odpovedať
monika, dakujem... dufam, ze nas pribudne coskoro viac tehuliek... srdiecko, lucka, znova sunny 8-) to by bolo uplne uzasneeeee 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dnes zase nejak meškám, ale už znovu opatrujem, tak nemám čas. Ale už len nejakú hodinku, no potom chcem ísť sa opaľovať, nech ma ešte trošku do soboty priškvŕkne :-D. Lucka, čo sa týka fotky, som za fotku č. 1. A netráp sa kvôli manželovi. Viem, že je to ťažké chodiť popri sebe bez slov a ešte keď si v Stožku vlastne nie celkom doma, ale chlapi sú chlapi. Ako vždy tvrdohlavý a nedajú za pravdu nám, ale niekomu cudziemu. Aj u nás je to občas tak ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
stále v jednom kole. Ale dá sa aj ked to nemá konca. ]-( Fúúú tak to sú fakt pekelné kombinácie. :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, vieš, Luci mi chýba keď som sama, nemám s kým pokecať, stále by som chcela vedieť čo nové v dome... Ale na druhej strane si vychutnávam novú skriňu :-D , tá moja bola príliš malá na moje handry, teraz mám priestoru a tiež si vychutnávam že som v izbe sama, môžem kukať v telke čo chcem, druhá sestra si stále púšťa nahlas hudbu a to mi hrooooze vadí, tak som rada že teraz ani toto nemusím trpieť! Ale teším sa na to, keď budú mať všetko prerobené a Luci nás pozve na obedík... :-D A ešte jedna nevýhoda že je preč, musím upratovať celý byt sama, zametať skoro každý deň, smeti sú tiež na mne, keď sa zdržím v meste po robote tak ma ocino zdrbká, že som nebola s Tinkou a že zase musel ísť on... Ak pôjde Janči niekam preč zo Slovenska, tak chcem ísť za ním! Už proste nebudem 5 mesiacov čakať naňho doma! Tweety, zlatíčko, ja sa tááák veľmi teškám! Na dovolenke bolo úplne superne, som si oddýchla, všetko tam bolo úžasné! A vy, pôjdete niekam? Či radšej nebudeš riskovať? Ako s bytíkom? Platí dokončenie a sťahovanie v auguste? Ako sa má Michal? Ja budem ako vždy cez víkend na chate, takže ak prídete, dúfam že sa zdržíte aspoň do pondelka! Luci bola u nás Monča s Paťkom. Je úžasnýýý! Len chcel stále behať hore dolu a to dalo zabrať! :-D
Odpovedať
tweety: super, super :-) teším sa s Tebou a informuj nás priebežne o stave, centimetroch, gramoch,...
Odpovedať
Profilova fotka
Tweety, aj ja Ti srdečne gratulujem a teším sa s Tebou ;-) . Musí to byť úžasný pocit nosiť pod srdcom bábo :-) . A musím sa Vám pochváliť. Včera sme urobili veľký nákup x-) . Kúpili sme práčku, chladničku a aj obyvačku. Ani sme všetko naraz neplánovali a ...je to :-) . Už nám to dokonca aj doviezli. Ešte včera. Ak budete chcieť podrobnosti, popíšem neskôr, teraz sa idem slniť 8-) . Krásny deň ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sa niekto má...že slniť... 8-) . "Teším" sa na piatok, má byť vraj 35 stupňov. Ľudia, ja tu asi zdochnem :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka jasné chcem podrobnosti!!! x-) Vy to teda beriete zhurta. :-D maťka a to prišla len tak, či si ju niekde stretla? Jasné obedík bude len neviem kedy. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
monika aj ty trpíš bez klímy? ja som si bola teraz po obed a poviem vám som rada že som dnu. Je tam riadny výpek. Na zdochnutie. :-p
Odpovedať
iwka: ste sa nejak rozšoupli, ale dobre dobre len nakupujte - ja sa tiež teším na chladničku. Chcem nerezovú - to aby som mohla každú chviľku utierať capky na dverách
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to vyriešila tak že kedže všetky spotrebiče sú nerezové musela by byť nerezová aj chladnička. Ale kedže je dosť náročná na udržbu tak ju kúpim v bielom a šupnem ju do špajzy. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luci ja ju často stretávam a sľúbila mi že ma príde pozrieť aj s drobcom. V pondelok bola u nás požičať pre mamu nejaké romány a tak sme sa dohodli že príde. Kedy to má Majo tie narodky? Bude aj nejaká oslava? Pozvete ma? :-D :-D Bude aj štrúdla?
Odpovedať
dakujem dakujem... budem informovat o vsetkom 8-) srdiecko, ideme do francuzska, zac. augusta... takze uz sa tesim... kupat sa mozem, horsie to bude s tym opalovanim, ale tak zakryjem si brusko... podla mna to babo na svoj vyvoj potrebuje vsetky zivly takze sa nejako extra neobavam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
maťka majo to má 25.7. 0slava bude ale kedy, kde a či bude aj štrpdla neviem. Ale práve ma napadlo čo ti može moja svokra dať na meniny alebo narodky. No predsa štrúdlu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luci áno, áno, áno!!! Štrúdla a celá pre mňa!!!! Mňamky! Idete cez víkend makať na tej kuchyni? Či Majči maká aj cez týždeň? Tweety včera sme sa rozprávali s Jankou, že keby nebolo internetu a tejto stránky a toho že ti občas zavolá niektorá z nás, tak o tebe nevieme celý rok! ]-( Tak dúfam že sa to zlepší, a že aspoň sem nakukneš častejšie! Budeme teraz veľmi zvedavé ako sa ti bude dariť, ako budete rásť, aké divoké chute ešte budeš mať,... proste budeme chcieť vedieť všetko! Jankina sestra bola včera v poradni, tam jej povedali že má od dnes nastúpiť do nemocnici (už sa začala otvárať a kleslo jej bruško), tak bola trošku v strese (aj Jenny aj jej sestra). Termín má 20 augusta, takže ja dúfam že je to všetko v pohode! Juuj, išla by som aj ja niekde ešte! No uvidíme v auguste, septembri, možno vypadnem aj na pol roka.
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, tvoj drahý má narodeniny 3 dni predo mnou :-) . S tými nerezovými spotrebičmi budete mať ťažší život. Aj mňa manžel lámal na nerezové spotrebiče ale nedala som sa :-D . Idete niekto cez víkend na Ružinú na tú akciu, čo tam bude?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?