Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
maťka dohodnuté, bude štrúdla. A celá len pre teba. ale musíš ju skryť pred ocinom. :-D Monika a aká akcia je na ružinej?
Odpovedať
srdiecko, nechodime do zvolena casto pretoze sa nam neda, je tazke vypadnut niekam cez vikend kedze cely tyzden robis a potom som rada, ze cez vikend mozem byt doma a stiham aspon nieco... budem sem teraz chodit castejsie ale neslubujem, ked sa prestahujeme tak budem asi znovu doma aby sme ten byt dali dako dokopy takze nebude cas... a teraz som moc nemala chut rozpravat o tom tehotenstve pretoze to nexcem zakriknut... s jenny obcas smsky napisem takze take strasne to neni 8-) a o tebe viem prostrednictovom fora... takze ja sa nestazujem 8-) ale chybate mi to je jasne... ved ja vas furt spominam, doma pred misom vas furt ospevujem... skoda, ze to necitite :-) dufam, ze to jankynej sestre dopadne vsetko dobre, pls. pozdrav ju... a jenny tiez a strasne sa na vas tesulinkam
Odpovedať
na ružinej je fest rádia expres trvá to 2 dní piatok a sobotu oeha, imt smile, gladiator, žbirka, PS, no name, desmod, smatanová,.....a strašne veľa ďalších vstupné na dva dni v predpredaji 299,-, potom tam už 399,- lucka zapni si expres, tam to dávajú každých 10 min ja asi pôjdem pozrieť, ale ráno vstávame na maratón, tak nemôžem byť dlho, ak chcem na biku dôjsť do cieľa, ty ideš monika?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to vyzerá slubne. Možno tam niekoho nahovorím ísť. :-N :-D
Odpovedať
cafte babule,je tu este niekto? =-) tak dnes si idem do prace,muz ma zobral autom,lebo on siel z malym fotit daku babu,nejaka make up artist,tak ze ma po robote vyzdvihne-ok pridem do prace a ja na nohach flip flopky :-o skoro ma slak trafil,jeho nikde,manazerka ma poslala domov,ze tak nemozem robit-tak som mala volno [ 8-) :-D ]ale moj muz fuc,tak som sa vybrala domov peso,na moje prekvapenie len 15 min.cesta ;-) a pridem domov a on tam-ze zabudol mobil a baterky :-) jeee tak sme sli spolu a stravili pekny den pri vode.Co z toho vyplyva;noste do prace flip flopky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jééé to je pekné poučenie sunny. Nás pustili zase z roboty skor koli teplu. V piatok mám byť 36 stupnou tak to už neviem ako v práci vydržím. :-p
Odpovedať
ake poucenie? =-) no nespravis to este raz,ked chces volno? ;-) aj tu je riadni hic,tusim36,ale potime sa aj doma 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, koli volnu hocičo. :-D
Odpovedať
popravde mi to bolo jedno,co mi povedia a to ze poslali domov som brala ako vyhru a baby za pokladnami to chcu tiez vyskusat ;-) -inak kebyze by ma mali za to vyhodit,neprotestujem,aj tak rozmyslam,ze odidem,mozem ist robit do jednej kaviarnicky :-) myslim,ze by to bolo pre mna lepsie,aj kvoli jazyku budem zas komunikovat :-o aj lepsi ,cistejsia praca-ale problem z parkovanim.Je to v strede mesta,takze parkovat niekde na kraji a platit si za to-co vynde skoro hodina zarobku denne a budem robit po 4 hodiny-takze v podstate zaplatene za 3-co je ufff no :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sunny a teraz vlastne čo robíš, myslím kde pracuješ?
Odpovedať
robim v obchode s oblecenim,vo velkej spolocnosti-asi okolo 30 zamestanncov,a robim delivery-cize tovar co prisiel,odbalit,dat na vesiaky,roztriedit.Alebo ked je napr.detske oddelenie velky bordel,snazim sa to dat do poriadku-no hrozna nuda |-| Bezim lucka,ideme plavat zo segrou a potom na pifco pa zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak plávať, hmmm sa máte. :-D Tak si to uži a pa zajtra. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto? =-) No, nepovedala by som, že sme to zobrali zhurta, proste my nebudeme bývať so svokrami :-D , tak sa musím spoliehať na svoje veci. Iba ak by som to riešila tak, že jeden týždeň vyperie moja mamina a druhý svokra :-N . Lucka, podrobnosti pre Teba ;-) : práčka Zanussi, radila som sa nakoniec s jedným známym, ktorý robí obch.zástupcu pre viac značiek a odporučil Zanussi. Bola dobrá cena a hlavne sa mi páčila dizajnovo a jej ľahké ovládanie. Chladnička Elektrolux, kombinovaná s novým programom (neviem presne ako sa volá), ktorý fúka studený vzduch, tým pádom sa Ti nikdy nenamrazí a tým pádom nebudem mať robotu naviac - rozmrazovať :-D. A obývačka, ktorú sme momentálne neplánovali kupovať, ale je fakt podľa mojich predstáv a rozhodla cena. Výrobca Decodom, sektorová v kombinácii dub-javor. To je asi všetko :-) Sunny, super, že sa Ti podarilo vynaliezavým a nevtieravým spôsobom získať voľno :-D
Odpovedať
iwka. decodomácke výrobky poznám naspamäť a tieť som rozmýšľala nad obývačkou od nich - ten sektorový nábytok a nejak si to poskladať
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zunka, ja som si najprv myslela, že Decodom robí len kuchyne, no mýlila som sa. Na tejto našej obyvke sa mi páči najviac to, že to nieje v demonte, ale skrinky sú v celosti :-) . Zunka, mám už foto v PC, ale jedna má približne 1,2 MB, čo robiť? :-( . Chcela som Ti poslať aspoň snubný prsteň, už chcem mať album. Urobíš to pre mňa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som chcela ísť na Ružinú, ale dávame konečne do poriadku pracovňu, tak budem asi maľovať a riadiť. Tak už len túto izbu a sme kompletní. Konečne. Ivka tá Elektrolux chladnička - to je program no frost.. Baby to u mňa nehrozí, že by ma pustili z roboty - aj keby som prišla bosá a aj keby bolo v kancli 100 stupňov v lete a -50 v zime.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, áno, áno je to tak nejak x-) . Musíš byť rada, keď konečne posledná "izba" bude ok ;-) .
Odpovedať
iwka: Ak máš tie fotky vo formáte jpg tak urob toto: štart - programy - príslušenstvo - skicár V skicári si otvoríš jednu fotku a ideš - obrázok - roztiahnuť alebo skosiť - zvisle aj vodorovne na 50% a potom to uložíš ak ich máš vo formáte bmp tak toto: otvoríš si foto znovu v skicári a nič s ňou nebudeš robiť, len ju dáš uložiť ako - potom tam budeš mať uložiť vo formáte- a ty si zvolíš (roletkou) jpg. No a to Ti uloží a zmenší. Mala by si mať potom dve rovnaké fotky - jedna veľká a druhá malá. A ak nevieš ako zistíš či je foto bmp alebo jpg, tak na ikonku fotky daj kurzor a ono to samé ukáže také okienko, kde to bude napísané, alebo na ňu šťukni pravým tlačítkom myši - vlastnosti - a tam to vyčítaš ozvi sa ak to nepôjde - potom dám inštrukcie na vytvorenie albumu - ty to zvládneš
Odpovedať
dobre rano 8-) jaj tak sa mi nechcelo vstavat,ale decky plac sa stupnuje,stupnuje,stupnuje......stupnuje a ked pridete do izby po svoje ranene dieta ma velky usmev na tvari,ze vas konecne vidi x-) och vyzera zas na horuci den,zeby som si dala flipflopsky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ranné vtáčatá, tak som sa rýchlo oboznámila s novými správami a prípravami na víkend. My sme trochu pokročili v prípravách na svadbu a konečne sme prišli na to aké spravíme svadobné oznámenie.Len realizácia bude asi náročnejšia. Zháňame starú uniformu z prvej republiky a také staré klasicé svadobné šaty. Monika: stretko, ktoré sme mali bolo veľmi príjemné a konečne som pochopila, že prípravy sa dajú ľahšie zvládnuť za podpory okolia. Pošlem Ti IP. Inak ak sa niekto fakt chystáte na tú Ružinú budem tam služobne. Budeme tam mať v sobotu vodný futbal je to desná sranda tak si príďte zahrať. Len si treba zobrať plavky, lebo ani nitka neostane na Vás suchá.
Odpovedať
sunny, malý spáva v postieľke pri vás v spálni, alebo s vami v posteli?
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, skús ísť popozerať posekáčoch. Ja hrám v ochotníckom divadle a často sme si tam povyberali kadečo. Napríklad v sekáči ako je plecháč /cestou na sídlisko Západ/ je na poschodí sekáč a tam mali rôzne "princeznovské" šaty. Možno by si si vybrala a mohla ich použiť ako staré svadobné. Ale tam asi ťažko nájdeš starú uniformu z prvej republiky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, doteraz mi nešiel net.no hrúúúza. Normálne som musela pracovať. :-S :-D Ale našťastie už ide. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika dobrý nápad, tie sekáče a kvôli uniforme asi skočím do múzea, alebo v divadle by tiež mohli také niečo mať?
Odpovedať
zunka,ze pri nas? :-D niiiie,mi chceme sukromie tiez :-p maly spava vo svojej izbe od 3 mesiacoch :-) -je to hlavne preto,lebo ked mne sa nedalo spat,al.som dacim suchla on sa budil-takze sup do vlastnej izbicky ;-) -lucka neprepracuj sa :-o -lenka co nedas daku fotku do pasu? ;-) -monika tak ty si herecka =-) to popri praci?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny to vymyslel môj chlap tak sa mu to snažím zrealizovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj to orepracovaniemi nehrozí. Práve si pochutnávam na koláčikoch so svadby jednej kolegyni. Kto si dá so mnou? :-p lenka a vlastne načo vám budú tie staré šaty a uniforma?
Odpovedať
Iwka: ozvi sa. nejde Ti to? Lenka: to bude nejaké špeci oznamko - už sa teším. sunny: malý spáva vo svojej izbe? teda dobrá si. To by som aj ja chcela v budúcnosti dokázať......o vlastne mi nebudeme mať izbu na detskú, iba ak by spalo vo vani a pozerala som si modrého koníka tému pôrod a ty si tam písala, že Ťa mangel požiadal o ruku tesne po pôrode - teda toľká romantika ;-)
Odpovedať
zunka-vana je dobry napad ;-) ci to bolo romanticke?asi hej-ale po tej bolesti,uf mozno ma to trochu povzbudilo-takze pomohlo :-) a aj si pekne klakol na kolienko a mi pri tom plakal-takze romantika asi ano x-) zunka ako teba tvoj poziadal o ruku? iwuskaaa kde si zas zmizla,ci vybavujes svadbu? ;-)
Odpovedať
sunny: doniesol prsteň a že či ho chcem - a bolo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?