Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • takže asi to bude úplne normálna košela, ktorú využije ešte ďalších 10 rokov 😃

sicilia, chodím často do LC a tam je tiež celkom fajn výber, takže ak nezoženieš vo ZV, tak nabehni do Lučenca.

• Ahojte 😉 ,
    doteraz som mala malého, tak nestíham 🤔 . Zunka, skúsim to, ale obávam sa, že to nepôjde, lebo síce mám VŠ, ale do týchto vecí som antitalent 😢 . Vieš ako ma to štve, že všetci si robia albumy, len ja ...to neviem urobiť. Tak idem skúšať 🙂

• Dakujem za rady. Mozno aj Lucenec bude fajn 😉 A mate v ZV predajnu OZETA? My mame len Makytu a hladame jeden konkretny oblek z Ozety. 😉

• Sponzor fóra
  • iwka: hlavu hore, všetko zvládneš, uvidíš a ak nie tak čo svet sa nezrúti a album Ti urobí nudiaca sa zunka 😵

• Zunka, takže ja skicár ani nemám. Vôbec som ho nenašla 😠 .
    Môžem Ti poslať aspoň 3 foto na mail?

• ivka skušaj skušaj a hlavne sa sustred. Musí sa ti to podariť lebo už táááááááááááááááák velmi chcem vidieť ten prsteň. Tak šup šup, čistu hlavu a jasnu myseľ a musí sa ti to podariť. Dbaj aj na moje zdravie. Ako dlho možem ešte vydržať v takomto napätí?! 😃

• Iwka, môžem mi to poslať, ale po jednej fotke v e-maili, OK?
    a tak možno sa ten tvoj skicár volá paint. A to "príslušenstvo" si tam našla?

• sici: tak to teda neviem s tou Ozetou, ale Lucka je rodáčka, tak ona možno bude vedieť

• o ozete neviem. Ja do takých obcodov nechodím. Ale bol tu taký obchod s oblekmi možno to je ozeta. Je na malej stanici, hned na zaciatku.

• sicilia: Tiež hľadám obyčajné smotanové topánky, celkom hladké potiahnuté látkou. pobehala som všetky obuvy vo Zvolene a pomaly aj v Bratislave a nič som nenašla jedine také tie s perličkami, ale sú zlaté a pokiaľ na šatách budú smotanové perličky tak sa to bude dosť biť. V Poluse mali také ako by som chcela ale biele, pýtala som sa odkiaľ to vozia tak, že z Poľska 😒 . Nakoniec skončím s hľadaním asi v tom Poľsku, nie na trhu, ale normálne v obchode. Ak by si dnes niečo našla daj vedieť. 😉

• Áno, príslušenstvo som našla. Zunka, ak máš čas, pošlem Ti tie fotky po jednej v maily a urob mi to prosím Ťa, lebo už zase musím utekať na sociálnu poisťovňu 😒 .
    Lucka, som z toho smutná. Fakt 😢

• iwka, ešte mi hoď do IP to tvoje heslo

• ivka ja viac. 😴 😃 na sociálku je treba isť aj mne ale dáko sa tam neviem dostať. Inak ako sa má janka pár dní pres svojim velkým dnom.

• Zunka, prišli maily? Jasné, IP 😉
    Lucka, má sa celkom fajn, no už začína stresovať pomaly, či bude všetko tak ako si vysnívala, či jej niečo nechýba a tak. Veď asi to poznáš, hmm? 🙂

• Iwka - prišli - ty si bola kočka, faaaaaaaaakt
    Lucka máš na čo Tešiť

• Sponzor fóra
  • zunka si fakt kamoška. 😠 teraz som zvedavá ešte viac. 😠 Fakt dakujem 😃

Ivka tak ju odo mna pozdrav a že budem na nu velmi myslieť aby jej to dopadlo podla predstáv. 😉

• Zunka, no ja som spokojná nebola, takže od kočky mám ďaleko 😒 . Účes sa mi veľmi nepáčil 😞 , ale už je aj tak po.
    Dobre, idem na sociálku a Ty Zunka mi urob album. Jááj, teším sa ako malá. Niekedy Lucka (Ty to máš bližšie) prídeš ku mne a naučíš ma tieto zložité veci. Alebo prídete obidve, ok?

• jasné prídeme ti skolaudovať bytík. 😉 Týmto sme sa vlastne samé pozvali. 😃

• hlásim sa - ja Zunka - ale vypadám ako Iwka - idem robiť ten album 😉

• zunka a čo keby si mi aspoň jednu jednulinku foto poslala a tým uspokojila moju strašnú zvedavosť. 😬

• To je riadna haluz. Tak ja teda ešte počkám. Ale už nie dlho. 😃

• lucka- už sú tam dve fotky

• lucka: veď ich je tam už veľa, tak čo nekukáš

• tri krát hip hip hurá pre zunku, teraz ako ivku. 😃

• pre skutočnú ivku: Bola si krásna, neviem čo sa ti na tom učese nepácilo. Bol super. A ten prsteň 😵 krásny. Presne podla mojho vkusu. 😃 Vidno tam na tebe ako žiariš šťastím. 😉

• Lenka, dam vediet ak nieco najdem. A pojdem pozriet aj do toho oblekoveho obchodu pri malej stanici. Presne tam mi byva starka a dnes tam idem. 😉

• už je tu pravá Zunka. Pred chvíľou som dala do témy cica nežer príspevok pod iwkiným menom 😬 , som sa zabudla zmeniť na zunku 😒

• iwka a máš aj viac fotiek, alebo len tie čo si poslala?

• baby mne sa chce tááák velmi spať že až. 😦 Byť teraz tak doma v posteli alebo niekde pri vode ...

• aj mne sa chce spať, ale o chvíločku už idem domov robiť torty, tak si nepospím
    idem robiť také pekné(teda dúfam) marcipácové s priesvitnou látkovou stuhou,.... no neviem to vysvetliť, ale potom pridám fotky a ešte by som chcela vybehnúť na bicykli a potom aj so Samkom možno na bicykli a ríbezlie treba obrať a ešte sa určite niečo najde

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov