Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
takže asi to bude úplne normálna košela, ktorú využije ešte ďalších 10 rokov :-D sicilia, chodím často do LC a tam je tiež celkom fajn výber, takže ak nezoženieš vo ZV, tak nabehni do Lučenca.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , doteraz som mala malého, tak nestíham =-) . Zunka, skúsim to, ale obávam sa, že to nepôjde, lebo síce mám VŠ, ale do týchto vecí som antitalent ;-( . Vieš ako ma to štve, že všetci si robia albumy, len ja ...to neviem urobiť. Tak idem skúšať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za rady. Mozno aj Lucenec bude fajn ;-) A mate v ZV predajnu OZETA? My mame len Makytu a hladame jeden konkretny oblek z Ozety. ;-)
Odpovedať
iwka: hlavu hore, všetko zvládneš, uvidíš a ak nie tak čo svet sa nezrúti a album Ti urobí nudiaca sa zunka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, takže ja skicár ani nemám. Vôbec som ho nenašla ]-( . Môžem Ti poslať aspoň 3 foto na mail?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka skušaj skušaj a hlavne sa sustred. Musí sa ti to podariť lebo už táááááááááááááááák velmi chcem vidieť ten prsteň. Tak šup šup, čistu hlavu a jasnu myseľ a musí sa ti to podariť. Dbaj aj na moje zdravie. Ako dlho možem ešte vydržať v takomto napätí?! :-D
Odpovedať
Iwka, môžem mi to poslať, ale po jednej fotke v e-maili, OK? a tak možno sa ten tvoj skicár volá paint. A to "príslušenstvo" si tam našla?
Odpovedať
sici: tak to teda neviem s tou Ozetou, ale Lucka je rodáčka, tak ona možno bude vedieť
Odpovedať
Profilova fotka
o ozete neviem. Ja do takých obcodov nechodím. Ale bol tu taký obchod s oblekmi možno to je ozeta. Je na malej stanici, hned na zaciatku.
Odpovedať
Profilova fotka
sicilia: Tiež hľadám obyčajné smotanové topánky, celkom hladké potiahnuté látkou. pobehala som všetky obuvy vo Zvolene a pomaly aj v Bratislave a nič som nenašla jedine také tie s perličkami, ale sú zlaté a pokiaľ na šatách budú smotanové perličky tak sa to bude dosť biť. V Poluse mali také ako by som chcela ale biele, pýtala som sa odkiaľ to vozia tak, že z Poľska :-S . Nakoniec skončím s hľadaním asi v tom Poľsku, nie na trhu, ale normálne v obchode. Ak by si dnes niečo našla daj vedieť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, príslušenstvo som našla. Zunka, ak máš čas, pošlem Ti tie fotky po jednej v maily a urob mi to prosím Ťa, lebo už zase musím utekať na sociálnu poisťovňu :-S . Lucka, som z toho smutná. Fakt ;-(
Odpovedať
iwka, ešte mi hoď do IP to tvoje heslo
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka ja viac. |-| :-D na sociálku je treba isť aj mne ale dáko sa tam neviem dostať. Inak ako sa má janka pár dní pres svojim velkým dnom.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, prišli maily? Jasné, IP ;-) Lucka, má sa celkom fajn, no už začína stresovať pomaly, či bude všetko tak ako si vysnívala, či jej niečo nechýba a tak. Veď asi to poznáš, hmm? :-)
Odpovedať
Iwka - prišli - ty si bola kočka, faaaaaaaaakt Lucka máš na čo Tešiť
Odpovedať
Profilova fotka
zunka si fakt kamoška. ]-( teraz som zvedavá ešte viac. ]-( Fakt dakujem :-D Ivka tak ju odo mna pozdrav a že budem na nu velmi myslieť aby jej to dopadlo podla predstáv. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, no ja som spokojná nebola, takže od kočky mám ďaleko :-S . Účes sa mi veľmi nepáčil :-( , ale už je aj tak po. Dobre, idem na sociálku a Ty Zunka mi urob album. Jááj, teším sa ako malá. Niekedy Lucka (Ty to máš bližšie) prídeš ku mne a naučíš ma tieto zložité veci. Alebo prídete obidve, ok?
Odpovedať
Profilova fotka
jasné prídeme ti skolaudovať bytík. ;-) Týmto sme sa vlastne samé pozvali. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hlásim sa - ja Zunka - ale vypadám ako Iwka - idem robiť ten album ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka a čo keby si mi aspoň jednu jednulinku foto poslala a tým uspokojila moju strašnú zvedavosť. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
To je riadna haluz. Tak ja teda ešte počkám. Ale už nie dlho. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka- už sú tam dve fotky
Odpovedať
Profilova fotka
lucka: veď ich je tam už veľa, tak čo nekukáš
Odpovedať
Profilova fotka
tri krát hip hip hurá pre zunku, teraz ako ivku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pre skutočnú ivku: Bola si krásna, neviem čo sa ti na tom učese nepácilo. Bol super. A ten prsteň x-) krásny. Presne podla mojho vkusu. :-D Vidno tam na tebe ako žiariš šťastím. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka, dam vediet ak nieco najdem. A pojdem pozriet aj do toho oblekoveho obchodu pri malej stanici. Presne tam mi byva starka a dnes tam idem. ;-)
Odpovedať
už je tu pravá Zunka. Pred chvíľou som dala do témy cica nežer príspevok pod iwkiným menom :-N , som sa zabudla zmeniť na zunku :-S
Odpovedať
iwka a máš aj viac fotiek, alebo len tie čo si poslala?
Odpovedať
Profilova fotka
baby mne sa chce tááák velmi spať že až. 8-( Byť teraz tak doma v posteli alebo niekde pri vode ...
Odpovedať
aj mne sa chce spať, ale o chvíločku už idem domov robiť torty, tak si nepospím idem robiť také pekné(teda dúfam) marcipácové s priesvitnou látkovou stuhou,.... no neviem to vysvetliť, ale potom pridám fotky a ešte by som chcela vybehnúť na bicykli a potom aj so Samkom možno na bicykli a ríbezlie treba obrať a ešte sa určite niečo najde
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?