Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
neviem,kde robia dobre nechty vo ZV,neporadis?Kadernicku mam svoju uz asi 8 rokov,robi doma a licit sa budem sama,nechcem nic vyrazne,ja sa v podstate vobec nemalujem.
Odpovedať
Profilova fotka
este som si dala do albumu tu vyzdobu do kostola co som robila
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si nechty dala robiť v detve a som max. spokojná. sú uplne tenučké skoro ako moje. Ale dobre vraj robia aj tam kde je ČSOB banka. Ja som chodila ku p. Gažúrovej pri plavárni, nad Triangolom. Je tam aj solárko.
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyy práve mi prišlo interné oznámenie, že sa sa nám skracuje do konca mesiaca prac. doba. Robíme len do pol druhej a to aj v stredu. Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí x-) x-) x-)
Odpovedať
breeee ranko dievky :-D prave som vstala,moje vlastne dieta ma nechalo vyspta x-) :-) drahy prisiel rano o 4,viete si predstavit ako spoloc.unaveny :-p a este aj zabrrdal do mna,lebo spim naha tak je teplo.Tak sa nam to konecne podarilo :-N . Aj u nas je tak horuco,ze vsetky okna v noci otvorene,ale stale ako v Spanielsku? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je ale parada,v tomto teple sa necudujem.Ale koho to tak mohlo napadnut??? ;-) Lebo take napady nie su kazdy den 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, Luci tak to budeš v robote bývať kratšie ako ja!?! To neni možnéééé! A ja som dúfala že ma budeš voziť domov! ]-( Ale aby si nebola veľmi nafučaná, ja dnes robím len do 13:00 hod. Cha Už máš zavreté to okno? Bol Majo taký láskavý a zavrel ho?
Odpovedať
sunny: hološa jedna, tak už nemáte absťák? :-D Lucka: už ste s Majom pomerení?
Odpovedať
zunka to bolo fakt len na zahnanie akstaku ;-) ozaj lucka,uz je to ok?\ srdiecko ako sa mas?ako janka s malou?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny ja sa mám perfišne, keď si predstavím že je víkend pred nami, končím dnes o dve hoďky skôr (kvôli horúčave) a ideme dnes na chatu (ako každý víkend). Sa veľmi teším, tam je taká pohoda, kľud... U Janky som dosť dlho nebola, pracuje v Almáde (teda chodí zastupovať, kým majú baby dovolenky) tak 6 hodín denne. Často ju stretávam v Kauflande po práci, malá tak rýchlo rastie, sa na ňu tááák teším, ona je taká malá princeznička, úžasné bábo! Dúfam že keď v septembri prídete tak že sa stretneme!
Odpovedať
to by som rada,ved sa dako potom skontaktujeme ;-) tak ti je dobre,na chatu by som aj ja sla,takto idem len do zahrady :-S deti rastu hrozne rychlo,akurat predvcerom som menila maleho satnik,za nove vacsie vecicky,ten sa ma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, aj mne by si mohla prísť vymeniť šatník, aj ja veľmi rýchlo rastiem, žiaľ nie do výšky, ale do hrúbky! ]-( Veď to máš super že bývaš v dome, môžeš sedieť v záhrade, ty nemusíš kvôli tomu chodiť na chatu! Keď som bola u Janky, sedeli sme v záhrade, to sa mi veľmi páčilo. Si tam môžu grilovať, variť guláš, opekať... kvôli tomu ja "musím" chodiť na chatu!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ano ano končím skor ak ty srdiečko. No nie je život krásny. x-) x-) x-) :-D s majom už v pohode. V stredu ked som prišla domov tak bol ako med. Tá noc v detskej izbe mu zrejme prospela. Aspoň viem ako nanho. Ked ma zase nas... tak sa odstahujem do detskej izby a bude. :-D
Odpovedať
-dobry napad lucka,ze detska izba :-D a ked pridu deti bude tam spavat tiez,ked sa budu budit ;-) srdiecko ja tiez len uz do sirky,to je asi vekom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale v detskej som sunny spala ja. A on mal celú manželskú posteľ pre seba, svinucha. :-D A s tými deťmi , no neviem neviem. sunny v tvojom prípade hovoriť o veku je komické. :-D :-D :-D
Odpovedať
to bol vtip lucka :-) este by sa to dalo zachranit,ale som leniva cvicit ,ani nemam cas,aspon plavat som bola tento tyzden ;-) mozno na druhy pojdem byciklovat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ty si to sunny mozes odovodniť tým že más drobca. Ale ja nemám ani drobca ani vyčerpávajucu prácu a aj tak sa neviem donútiť hýbať. ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby kde ste sa všetky podeli? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jáááj Lucka, komu je lepšie ako Tebe :-) . A to nebudeš mať ani obedňajšiu prestávku? A keď si sa sťahovala do detskej izby, Majo Ti čo na to povedal? :-D
Odpovedať
trošilinku, ale fakt trošilinku som robila s tvojimi fotkami - mám asi 3 také upravené
Odpovedať
Profilova fotka
jasné že obed budem mať. ten sa nezmenil a stále trvá hodinu. Ale dnes sa mi teda do toho tepla ani náhodou nechce a tak radšej počkám a najem sa doma. :-) Ked som si brala svoje perinky tak som si ešte zanadávala na stožok tak mi prišiel do detskej povedať že si mám nadávať na zvolen a že na dedine sú lepsí ludia ako v meste. :-D Ako malé deti. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Lucka, to si viem predstaviť :-D Tak to je super, to prídeš z obedu o 13tej a potom ešte 1/2 hodinu pracuješ a ideš domov? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, už len pol hodku. Rozmýšlam či sa mi vlastne oplatí vracať sa z obeda. :-D Dnes mi dáko celý den behá po rozume janka. Predstavujem si seba ked som mala den do svadby. To bol asi najstrašnejší deň z príprav. Všetko sa nám to dáko vtedy nakopilo a nevedela som čo skor. Dufam že janka je v pohodičke. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fakt bytík už majú hotový?
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ja padáááám :-D . Idem na nechty, potom pre tortu, zabaliť Janke svadobný dar, ísť ku Janke so svadobným darom, bežať na Poľanu robiť výzdobu a bude polnoc keď prídem :-N . Majte sa krásne a pekný víkend Vám prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, no neviem v akom stave je Janka, ale ja tiež na ňu myslím. Musí mať fofry. Byt ešte nieje, ale v krátkej dobe to bude, už nemajú toho veľa :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ahoj. vecer ešte napíš ako to prežíva janka. a nezabudni ju pozdraviť. Dúfam že potom pridá nejaké fotočky. ;-)
Odpovedať
ja som Janke poslala smsku, že nech nestresuje, ak sa to dá :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zunka myslím že sa to nedá. :-D :-D :-D Ved uvidíš. ;-)
Odpovedať
zdochnem od nudy a tepla, ale už idem domov našťastie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?