Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Lucka, my si aj navaríme, keď prídeme, však baby? alebo nie =-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo vy ste také zlaté. :-D Len dufam že ozaj prídete a zhodnete sa na nejakom termíne. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a v nejhoršom objednám pizzu, no nie? Načo sú donáškové služby. :-D
Odpovedať
mňam pizza :-p , som dávno nemala
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ju mám tak 3-4 krát do týždňa. A stále ju mám tááááááák rada. :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nic my ked sme robili kuchynu tak sme tiez zili na piizi,alebo u rodicov aku budete mat?
Odpovedať
lucka: ja keby som jedla pizzu tak často tak mám už asi 100 kg ]-( , musím sa veľmi obmedzovať moca: a vy by ste kde chceli nakoniec skončiť? SK -ZV? CZ?
Odpovedať
Profilova fotka
Jasneeeeeee ze vo ZV mame tam krasny bytik-tak ho volame,rodinu,kamosov,........... :-( je mi velmi smutno ale snazim sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Pridala som do albumu fotky nasej kuchyne a spalne,tak to mrknite ;-)
Odpovedať
super foto - v spálni máš skoro podobnú skriňu ako lucka a ja, len iná farba a máš pekné obliečky s tými postavičkami a kuchyňa je supiš moderná, tá zástena-to čo je na stene, sa dobre udržiava? nevidno na tom veľa čmúh a špinu? a na okno je veľmi pekný črepník - zelený
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem,je to nerozbitne sklo,take zeleno-sede,rozhodli sme sa prt to,lebo viem,ze obkladacky musis furt surovat a hlave okolo sporaka.Toto nastriekam okenou a sep-sup je to ciste a nenarocne, x-)
Odpovedať
moca: ani ja nebudem mať obkladačky, ale to isté čo pracovná doska, to bude aj na stene, ale aj takéto lesklé je to pekné
Odpovedať
Článok sa načítava...
luci: ty si kde hovorila, že vo ZV sú najlepšie ceny na plávajúce podlahy?
Odpovedať
Profilova fotka
Sulpa som tam aj kupelnu,stredova ulicka,na lavo je sprchovy kut a na pravo umyvadlo.Za stenou je vpravo pracka a vlavo WC :-p
Odpovedať
júú moca a tá kúpelka - zelená super. veľmi dobré sú tie dvere s mliečneho skla, či z čoho - to je do sprchovacieho kúta? a tá celá zelená stena - či roleta to je čo?
Odpovedať
Profilova fotka
je to mliecne sklo,ale ako sa to v kuchyni udrziava dobre,tak ked mam toto cistit pripravujem sa na to psychicky 2 dni ]-( ano je to do sprch.kuta.to zelene je stena,pridam este foto aby si si to predstavila.Dali sme si to navrhnut,lebo sme prestavovali byt.jadro a ona nam poradila tu zelenu stenu,aby sa opticky zvacsila kupelna
Odpovedať
moca mas peknu kuchynku x-) mi mame zatial kuchynu najhorsiu v dome :-S ,je hrozne mala a stara,chystame sa aspon dlazku zmenit pre zaciatok,hadam to da iny obraz ;-) dnes tu je dako zamracene,a to chcem ist po robote z malym plavat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
páni moca to je krásny bytík. Tá kuchyna je supiš. Fakt velmi pekne a vkusne zariadené. Nemáš foto obyvačky? zunka podla mna maju lacnú podlahu na podborke a potom ešte u nás nad Záhonkom ja taký obchod a aj tam majú lacnú. Ale je to asi cenovo rovnaké ako na podborke. Aj my musíme tento týždeň kupiť plávajúcu. Rozhodli sme sa pre čerešnu.
Odpovedať
Profilova fotka
tak som tam hodila este tie dve fotky z kupelne.Dakujem sunny,my ked sme prerabali byt tak to bolo ako na stavbe no hruuuta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte sa chcem spýtať ako si spokojná s varnou doskou? Aj ja budem mať elektricku a sklokeramickú a vela ludí ma od toho odrádzalo. ale nedala som sa. :-D Tá kuchyňa sa mi fakt páči. Stále si ju pozerám. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola aj proti mycke aj proti doske,ale nedam na to teraz dopustit,ked ti nieco vykypi tak kym to vychladne nemozes na tom mieste varit,ale mas ete dalsie :-) a potom dostanes k tomu taku skrapku a ide to ako ked zo skla skriabes v zime ladik,a potom to postriekas okenou a mas to v suchu.
Odpovedať
babule ktora mate umyvacku riadu?Je to vazne nenahraditepny pomocnik? Neviem,ja si to neviem predstavit,som tak strasne zvyknuta umyvat riad,vacsinou hned ako sa nakopi,a na umyvacke by som asi musela cakat kym sa naplni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja umývačku ešte nemám ale už do konca týždna by mala byť. Tiež som ju najprv nechcela ale teraz som rada že ju budem mať. Aj ked sme sa okašlali a dali si tú menšiu a tie su o dosť drahšie ako tie väčšie. ]-( moca kde ste kupovali spotrebice?
Odpovedať
no mne by sa uz zisla len kvoli drahemu,on totizto umyje riad len raz za mesiac,inak je to na mne ]-(
Odpovedať
ja budem mať tiež umývačku. Ja veľa pečiem, tak mám aj veľa riadu a zaberá to aj veľa času. A dostaneme ju ako svadobný dar x-)
Odpovedať
Profilova fotka
moca práve som zistila že farba tvojej spálne, myslím tým steny, je presne také ako mala byť moja kuchyňa. Neviem možno to fá fotka skresluje ale takéto niečo to malo byť.
Odpovedať
Profilova fotka
My mame tiez tu malu,neviem ako je to s cenou ale priestorovo staci pustam je asi kazdy 3-4 den,takze sa na tom dost usetri,kupovali sme to vo firme RAVAL,ale uz sa vo ZV vrusila,mali sme tam znameho a dostali sme vsetko za nakupnu cenu,lebo sme brali od nich vsetky elektrospotrebice,no asi na tom aj nieco zarobil,ale ked sme to porovnavali,nedalo sa to porovnat
Odpovedať
zunka pri peceni to hej,preto nemam az tak rada pecenie,vela riadu a take co je od cesta,prilepene od muky sa tazsie umyva brrrr-necem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej sunny,mozno si to uz pisala,ale odkial si tu zo SK?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ste mali super. My všetko kupujeme v TPD. Máme tam tu kartu a nakupujeme za velkoobchodné ceny.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?