Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • sunny,tak sem s tou fotockou 😮

• hej presne tak 🙂 nasi mi aj plienky pre maleho boli kupit v Lidli,lebo ja som sa nesla zmierit z cenami co boli pampers a huggies-no hroza 😠 draksie ako v UK a platy? 😞 ved tam balik plienok vynde na 500sk,a tu ten isty na 300sk-plus vzdy mi chodi z firiem letaky do schranky a je tam plno kuponov na zlavy aj na plienky.U nas -sila 😒
    Dobre babule padam do prace majte sa pekne 😉

• sunny ahoj a usilovne pracuj. 😉

• Sponzor fóra
  • moca a kde vlastne máte hostinu. Neviem či si to už spomínala.

• pisala 😉 mame ju v jedalni na drevarskej priemyslovke,prave preto sme si to dali vyzdobit agenture aby to tam vyzeralo pekne,sice ona je pekna sama o sebe,lebo ju celu rekonstruovali a aj to je vyhoda,ze si mozeme uplne vsetko priniest,maso,sunky,............................alko,nealko.

• Luci:dnes sme tu asi iba my dve 😉

• nie aj ja som tu, len nejak nestíham, ale čítam si všetko čo píšete

• baby cafte... srdiecko, vcera som spala po tej nocnej asi 20hodin som myslela, ze uz dusu vypustim...dnes som vyspata, hyperaktivna... vonku je brutalne teplo a tu v praci mame zase strasnu zimu, normalne mam ponozky, sveter 😃
    sunny, ako sa mas? co nove?

• OK zunka som rada,ze si verna citatelka,ten maly krasavec je synovec?

• moca podla fotiek v tvojom albume to tam budeš mať určite supiš. Už sa teším na tvoje fotočky. Dufam že ich potom pridáš sem.

• ahoj tweety. 😉 srdiečko je už preč z práce.

moca a kto vás bude fotiť?

• lucka, tak hadam si to dakedy precita 😎 ako sa mas?

• teraz fajn, lebo už končím. Letim domov skontrolovať chlapov čo dnes spravili. 😃 A ty ako sa cítiš v tomto teple? nebýva ti zle?

• lucka, vcera som mala trochu lietavy zaludok, akosi mi nezapasoval jogurt, ale inak pohoda, rano vzdy daco rychlo zjem a potom sa najem poriadne v praci, ranajky, obed... papam teraz o sto dusu 😃

• ahoj tweety ,uz tu asi nie si,ako sa mas?
    Tu je tiez horuco,normalne zo mna v praci lialo,teraz idem z malym na plavaren,lebo sa zas dusim 🙂 dufam,ze sa mas dobre a pekne rasties 😉

• Sponzor fóra
  • tak to je super že ti nebýva zle. Tak len pekne papajte aby ste rástli. 😉

sunny aj ja by som šla na plaváreň. len drahý stále doma prerába tak nie je kedy.

• ivka ako ste dopadli?

• Iwka a Janka, dnes je štvrtok a vy ste nám niečo sľúbili, nie?!
    Dúfam, že ste nezabudli!!! 😠 ..............FOTKY

Luci: aká bola kuchyňa? 🤔

Sunny: malý sa rád kúpe, však? Nie je mu voda studená?

• zunka taká ako pred tým. nevybledla ani o kusok. No čo už, musím sa zmieriť aj s touto farbou. 😠

presne tak. FOTKY FOTKY FOTKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Dnes robím iba do 12:00 - potom ideme pozrieť spolužiačku a jej 4-mesačnú Sašku - jéj sa teším na ňu.

Lucka: tej farbe treba dať čas, ona vybledne. A na tmavšej Ti nebude vidno steny zašpinené od výživy, rezancov a piškót 😉

• vidíš to ma nenapadlo. 😃 Takže všetko zlé je na niečo dobré. 😃 Tak do 12-tej. To ja pojdem vtedy len na obed.

• Dobreeeeeeee ranko,
    lucka,my sme tu farbu zriedili bielou,rozmiesali vrtackou(mala taku miesaciu nasadu) a teraz je ta farba super.Ale my sme to spravili na zaciatku,ked sme zistili,ze by sme v tej obyvke boli akoby pristavali mimozemstania,tak nas oslepovala 😛
    Zunka,ten malicky Samko je tvoj synovec??? 😵

• Moci: ano to je môj synovec, má aj svoj album na ModromKoníkovi - švagriná-teda jeho mamina je tam pod nickom Zubok - je tam viac fotiek

• no idem si to hned mrknut,je nadherny,ja milujem deticky,no uz aby som si niake zaobstarala 😉

• moci: tak sa presuň do snažiliek 😵

• ja som ju chcela zmiešať s bielou ale drahý furt že načo ved to bude dobré, že nebude vobec taká žltá. takže som to nechalal na neho. 😃

• Lucka: ty navštevuješ tému snažilky?

• moca aj by si už brata také malé čudo? ja veru ano. Práve mi skončila MS tak nastáva mesiac intenzívneho snaženia sa. Dufam že to tentoraz vyjde.

• zunka skor tému tehulky si intenzívne čítam. 😃 A dufam že sa tam čoskoro pridám. 😬

• Lucka: tak sa pekne snažte a potom na urob stojku 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov