Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Luci:ani sa nepytaj,ja by som to male brala vsetkymi desiatimi a aj tymi na nohach,ale kym nemame po svadbe a pevne byvanie,stahujeme sa ako cigani :-( co ma uz ani nebavi ]-( ,no ale dufam,ze vam sa to podari ci skor!!! Zunka:maly je prenadherny,nejdem sa tu nad nim rozplivat,lebo by ste si mysleli ze som chora :-) jednoduchu bezkonkurencny
Odpovedať
moci: odkážem Samíkovi, že má obdivovateľku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aku stojku? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
moca a prečo sa nemožete usadiť vo zvolene?
Odpovedať
Profilova fotka
Asi,ked budete mat po tom,sprav stojku o stenu a spermie preniknu hlbsie a mozno sa to podari,ale mne to pripada strasidelne,asi by si moj drahy myslel ze mi sibe,ale aj ja by som to robila :-D :-D :-D
Odpovedať
moci: presne to som myslela :-D , vážne sa to tak robí Lucka, takže začni trénovať stojky, alebo aspoň sviečku, či ako sa to volá - to máš chrbát na zemi a dvíhaš iba nohy a panvu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lebo,milan skoncil tento rok VS,a ako absolvent si nenasiel v okoli ZV pracu,v BA aj nieco bolo ale za smiesne prachy.Tak isiel pracovat ako ing.kvality do BOSCHu,je to dobre miesto no ale daleko od vsetkeho co mame radi :-( :-( :-( Nas plan je tyky,ze tu si spravi prax asi rok a potom sa uz da doma laksie zamestnat.Aspondufam,zt je tu 3ti mesiac,tak dufam ze to prejde rychlo a ked prideme domov este ta stihnem s bruskom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alebo lezis na posteli a nohy si opries o stenuaby si mle zadocek vo vzduchu,len treba menit miesto na posteli,aby sa nevydrala stena na jednom mieste :-D
Odpovedať
Luci: nemáš strach s pôrodu? Ja strašný! Keby ho niekto za mňa porodil, tak by som to brala.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na praxi videla par porodov,nooo.......................ja neviem.Ale ja som si povedala,ze ak by som raz rodila asi to bude v B.Stiavnici,poculi ste uz o tom?
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja nechcem drahého odradiť. keby ma videl po sexe robiť stojky a sviečku tak by si zrejme myslel že som cvok. Takže to radšej nechám na prírodu a ak by to nešlo tak vyskúšam tu stojku. Aj ked je to dosť ťažké si samú seba predstaviť ako robím stojky. :-N :-D strach z porodu nemám, len rešpekt. Ja mám dosť nízky prah bolesti ale koli bábu som ochotná vydržať všetko.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som chcela rodiť tam. už som navštívila aj ich stránku a vyzerá to tam dobre. moca s tou prácou je to bieda ale čo už. Myslím že vo zvolene nemá človek nejakú sancu chytiť si dobré miesto aj ked má prax. je to tu bieda. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja by som si dieta vedela aj adoptovat x-)
Odpovedať
v štiavnici rodila kamoška s Hriňovej a bola veľmi spokojná. Prvorodička - cca 4 hod - manžel na sále, ochotné sestry, ....ona chválila. ten môj prah bolestivosti je tiež nízky. Mne plombujú zub s injekciou a aj tá mi nie vždy zaberie.
Odpovedať
Profilova fotka
myslím že aj ja ale najprv by som chcela vlastné. lebo len pri nich si zažiješ ten pocit po porode. x-)
Odpovedať
dobre ranko zienky,maly dnes hore od 6.19 8-( este stale chcete dieta? :-D zunka hej maly ma velmi rad vodu,ale nechodim s nim pravidelne,popravde boli sme len 2 krat,kvoli casu mi to nevychadzalo,ale chcem castejsie.Myslim,ze je to prenho zdrave,a voda tam je celkom teplucka,tak sa da na tych 40 minut.Horsie je to v satni,drobec vsade uteka [stvornozkuje]a aj seba prezliect aj jeho ,no je to sranda :-D som nevedela lucka ze uz sa snazilkujete takto vo velkom,drzim palce :-)
Odpovedať
zaslúžila rodička sunny -ahoj!
Odpovedať
Profilova fotka
to je vsetko individualne,ten porod myslim.Jedna to ma za 3-5 hod ina 10-12hod ,to je strach aj napisat tak dlho :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja k zubárovi bez injekcie ani nevkročím. :-D Ja sa napr. pri MS nadopujem hned na začiatku tabletkami aby ma nič nebolelo takže neviem ako to vydržím bez liekov ale ked to vydržali tolké pred nami tak to musím aj ja. Aj ja chcem aby bol manžel pri mne ale on to zatial odmieta. Dufam že ked to bude aktuálne nejak ho spracujem. :-D
Odpovedať
Jedna kamoška rodila vo ZV - 18 hodín mala bolesti a potom jej urobili cisársky, chúďa si vytrpela
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si neviem ani predstaviť. 18 hodín bolesti. :-S sunny vo velkom sa začína snažilkovať až od teraz. :-D
Odpovedať
ja som mala tiez trochu strach z porodu,ale radsej som na to nemyslela,co ma prist to
Odpovedať
no maly mi to stlacil a sa to odoslalo =-) takze co ma prist to pride,ale pri druhom chcem jenoznacne epiduralku,moj prvy porod sice trval len 4 hodiny,ale zato bol bolestivejsi,a bez nicoho uff tazke chvile ;-(
Odpovedať
epidurálku chcem aj ja určite. Prvé 4 hodky bola bez nej a potom 4 hodky s ňou a bola to úľava.
Odpovedať
Profilova fotka
malý nezbedník tak aj on si chce s nami písať? :-D napr. v štiavnici sa epidurálka nepoužíva. a vo zvolene neviem ako to je.
Odpovedať
baby inak som rozmyslala,ze radsej este ostat v uk a porodit surodenca tu,lebo na SK to urcite nechcem.Predstava podplacania doktorov,inak by ta mozno aj vykrvacat nechali,to ze sa plati za epidurlku a za pritosnost otecka pri porode sa mi zda otrasne,a pri myslienke klystiru a povinneho nastrihu-ou no no no :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tebe sunny nerobili klistír a nástrih?
Odpovedať
jasne ze nie,brrr uz len pri pomysleni :-S a otec pri porode je samozrejmost,zadarmo aj vsetko ostatne zadarmo,aj pobyt v nemocnici,epiduralka,vsetky zakroky a pomoci. :-) Tiez babetko ostava s tebou na izbe od okamihu ako sa narodi ta neopusti ani na sekundu,pokial nie je v inkubatore. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super. Tiež ma tieto veci ako klistír a nástrih dosť desia. Tak to by som si jednoznačne odrodila na tvojem mieste tam. Tu čo si nezaplatíš to nemáš.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte matky a budúce matky, ;-) prajem pekný deň, ťažká téma hneď zrána.. :-p Ale volanie prírody asi nezastavíme, všade kam sa človek pohne tak sú nové detičky tak prečo nebyť "in". Včera som mala pracovné rokovanie s babou, ktorá má dvojičky, teraz som tu mala stránku, tiež prišla rodinka s takým milým chlapčiatkom :-) váľal tu po mne očiskami.. no a nechcite rodiť ;-) . Pôrodu sa podvedome bojím aj ja, :-. ale raz mi kamoška povedala, že veď keď to vydržala deväť mesiacov tak tých pár hodín už vydržíš. Celý pôrod sa tešila na to,že konečne uvidí bábätko a jej ženská zvedavosť prekabátila aj všetko nepríjemné okolo toho ;-) no a teraz má už štyri deti a asi ešte ďalšie pribudnú lebo chcú mať veľkú rodinu, len neviem kedy spí :-S ? A to bude môj najväčší problém, že sa nevyspím :-p. Tak sunny súcitím s tebou ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?