Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • jasné prádlo nik neuvidí či je nové alebo staršie.
    a ty nebudeš mať korunku? ja mam naušnicky a nahrdelník z mojej svadby tak ak niečo daj vedieť. 😉 ale niesu perličkové ale štrasové.

• Mas pravdu,prdlo ti velmi netreba,ja som ale musela mat podrsenku,aby mi stal dobre korzet,inak nic vynimocne.Aj samodrzky som musela vyhodit,lebo ked som tancovala bosa,roztrhli sa 😉

• a ja som moje svad. samodržky využila aj tento víkend na svadbe. 😃

• Sponzor fóra
  • Ahoj kočky! Tak konečne máme piatok. Teraz cez víkend je toľko akcií, že ani neviem, čo skôr si vybrať: výstup na Pusťák, staré mašinky na stanici, Radvanský jarmok a ešte v Očovej nejaký letecký cirkus..
    Čo sa chystáte robkať vy?

• Jeeeeeeej aj ja by som niekam chcela ist,ale som tu 😞 mne by to bolo jedno.No co uz 😞

• Mocarabia, ty si teraz "vonku"? Ty si tiež hneď po svadbe musela /dobrovolne - nasilu/ pokračovať v pracovných povinnostiach, že?

• no do soboty sme boli doma a potom uz robit 😐 ,tak este tyzden sme mali volno

• Ahojte,

tak trošku relaxujem a čítam to tu všetko a cítiť to tu takou riadnou predsvadobnou náladou. 😉
    Zunka tak Ty už doťahuješ len detaily a ten pocit keď sa chlapi prizerajú poznám tiež, ale zvážme baby narovinu, chceli by ste, aby sa do toho Tí naši chlapi nejak prehnane angažovali? 🙂 Mne sa zaangažoval trochu a všetko mi prevrátil na ruby.

Mocarabia: pozrela som si Tvoj svadobný album a sú fakt vydarené fotočky. 😵 Radosť pozerať. Ste pekný pár. Kde ste to mali hostinu? Pekne to bolo pripravené.

Monika: práve sme boli na klobásu na Radvanskom, lebo to tu mám rovno fakt pod nosom, ešte mi tu varia guláš pod oknom 😒 asi sme mali aj my postaviť náš stan. Mali sme byť služobne aj na Pustom hrade aj na vláčikoch a nútili nás, aby sme prišli aj do Očovej, tak som zrušila všetko a idem relaxovať na Liptov- čisto babský víkend. 😉 Moja polovička má zase čisto chlapský na Borovom.

• tak ja nemám žiadne plány len spať. 😬

ja pomaly padám domov, dufam že tu cestu zvladnem. 😒

Pekný víkend všetkým.

• Lucka, tak pekný spiaci víkendík!
    Leni...hmm...tak klobásku - to by som si dala.. To už bude rozlúčka so slobodou cez?

• Ešte nebude rozlúčka teraz potrebujem len zrelaxovať. Rozlúčka bude 23. sept. to ideme všetky babizne na kurz afrických tancov v L. Hrádku tak to potom roztočíme. 😃

• Dakujem pekne 🙂
    Lenka my sme mali hostinu v jedalni na drevarskej priemyslovke,su tam velmi mile pani kucharky,vydu vo vsetkom v ustrety 😉 .A ty ides mat kde hostinu?

• babule,tak to tu citam,a nestiham ani pisat 😃
    zunka,co sa zatazovat spodnym pradlom,ved chod nadivoko aj tak by slo dole nadranom 😃 😉
    lucka ono zachvilu tie nevolnosti prejdu,ak ti nechuti jedlo nejedz,aspon ovocie a vela tekutin ved zachvilu ti zachuti aj za 2 🙂
    lenka tie afro tanco zneju dobre,bude urcite sranda,tak sa zabavte
    monika ty toho mas,aspon sa nenudis,hned by som menila a mala trochu fun 😉
    ja nic extra,vcera sme boli von na tie moje narodky,len na drink v Stamforde,celkom pohoda,ale stale ma bolel chrbat,tak som bola na tabletkach,takze som mala len nealko 😠
    dnes su moje narodky oficialne ,tak som dostala krasne ruze,otvarame flasu vina a sedame pred telku.........hmmm relaxacny vecer 🙂
    Prajem vam pekny vikend 😉

• Ahojte 😉 ,
    Zunka, tak Ti prajem, aby si si "užila" posledné svadobné prípravy, ale hlavne všetko s mierou, aby si bola vo svoj deň svieža a oddýchnutá 😉 . Ak niečo budeš potrebovať, s čím by som Ti vedela pomôcť, daj mi vedieť
     🙂 .
    Lucka, Ty oddychuješ? Všetko ok?
    Monika, my sme tiež plánovali ísť do Očovej zajtra, ale neviem ešte isto, lebo môj ide hrať tenis a taký čas, že ani ani 😐 . No možno sa stretneme 🙂 .
    Včera sme boli v Ikei, tak som sa vytešovala a cestou sme sa stavili v NR na autosalóne. Jááj, tie autíčka, vedela by som si vybrať 😃 .
    Tak Vám všetkým prajem pekný víkend, aj keď 1/2 je už za nami 😞 .

• iwus aj tebe pekny vikend, 😎
    ake je u nas pocasie?Uz v stredu ideme domkov tam mam trochu dilemu,ake veci nabrat aj sebe aj drobcovi,hlavne jemu,lebo ja mam este plno veci doma.Nechce sa mi trepat cely zimny a letny satnik 😒

• Sponzor fóra
  • Ahojte,neviete nahodou daky pekny text do dakovnych kariet???Alebo kde by som to mohla najst? Dakujem

• bré ránko. moca dakovné kerty boli v niektorých albumoch. tak skus pohladať. Inak ja som mala strasny vikend. bolo mi tak zle ze som sa ani z postele nepostavila. hruza. 😒

• Ahojte,

tak som po víkende zrelaxovaná na Liptove bolo prekrásne počasie.
    Mocarabia hostina bude na železničnom učilišti v jedálni ako sa ide na Zlatý potok. Tiež je tam jedna zlatá pani. Akurát sa vytešujem, že už aj zákusky si môžme doniesť rovno z výrobne ku nim do chladiacich boxov a nemusíme to skladovať doma. Tam sa to aj rozdelí do krabíc na výslužky. Ozaj ako ste to robili s výslužkami? Komu všetkému ste dávali koláče a koľko asi?

• Lenka,viem kde to je ja som na zlataku vyrastala,aj ja som to robila tak,ze som kolace priniesla tam v piatok a tam sme robili vysluzky,davali sme asi tak po 25ks 🙂 🙂 do jednej aj podla toho ci ve vacssia rodina alebo mensia,toto je taky priemer.DAvali sme aj kucharkam,starejsiemu,fotografke,kameraman,hudbe,farar,organista,kadernicka,......uz si viac nepamatam.My sme tie vysluzky aj v piatok roznasali,tym co byvaju vo Zvolene. 😵

• caute babenky,lucka moizes mi napisat aj meno tej kadernicky,aby som vedela koho si mam pytat ked zavolam 🙂

• Ahoj Sunny, tak momentálne je na SKK pekné počasie, dnes svieti príjemné slniečko, dokonca ešte aj teraz 🙂 . Ale zrejme to už dlho trvať nebude, má sa ochladiť 😞 , tak pre istotu zober veci aj také ako mikiny, svetríky, tepláčiky a tak 😉 .
    Lucka, prajem Ti, nech si čím skôr užívaš tehotenstvo a nech Ťa tie "stavy" netrápia 😉

• ahojte, pánečku baby ja po dlhej dobe ráno normálne ranajkujem a možem existovať. dufam že mi to vydrží aspon doobeda. 🤔

sunny vola sa Katka a pýtaj si majitelku. 😉

veru poobede je krásne teplúcko ale rano a vecer riadna kosa.

• inak včera som bala na sone a videla si svoj pokladík. má 5 mm. to je ale velkost!? 😃 sme v 7 týždni. nič viac mi nepovedal. takže už k nemu asi nepojdem a zaplatím si toho sukromného, čo k nemu chodí monika. ten bude hadam zhovorčivejsí. 😠

• Ale Luci,co ti mal povedat n take malinke zlaticko,vies oni to beu profesionalne,ked budes v 25t tak ti budu o tom rozpravat,ze uvidis a u koho si bola?
     😉

• jee lucka tak uz si ho videla?no a je to chlap ci baba? 😃
    Ja som mala prve sono okolo 12 tyzdna a potom uz len jeden okolo 30 tyzdna,ty mas vyhodu,ze ich budes moct mat viac, 😉
    Tie nevolnosti prejdu,a po 3 mesiacoch budes mat super obdobie a konecna faza je dost narocna,kvoli kopancom v noci,nepohodliu,bolesti chrbta,ale vsetko zvladnutelne a na kazdeho to vplyva inak 🙂

• sunny ti uz zajtra ides domkov???? 🙂 na kolko budes doma?

• moca hej zajtra 😵 ideme na 2 tyzdne,sa neviem dockat,len ta cesta z drobcom,to bude hruzaaa 😦
    sme sa rozhodli ,ze ideme vlakom na letisko,lebo nas nema kto odviest a auto nechat na letisku bude drahe 😕
    potom cakat na letisku hod.pred,potom let okolo 2 hodin a cesta z BA do ZV,prideme domov okolo 11.30 😦
    no ale co clovek nespravi pre domov? 🙂
    inak ako su u nas tie jarmoky,sa mi zda,ze mama mi hovorila,ze zacinaju vo stvrtok a su aj cez vikend?

• bola som u galada. ja som necakala ze sa tam bude rozplývať ale aspon že mi povie či je všetko v poriadku. ale zajtra idem do poradne tak sa popýtam. 😉

sunny tak stastnú cestu prajem. a jarmok by mal byt aj cez víkend. 😉

• Lucka,Galad je vyborny gynekolog,nemusis sa bat.Ale este je miminko velmi malicke by ti k tomu nieco povedal.V poradni ti tiez povedia co a ako,teraz sa este staraju hlavne o teba a neskor aj o malicke 😉

• aj ja som bola u Galada,mamina ho pozna,ozaj mozno budes rodit u mojej maminy 🙂 .Kedy ti vypocital termin?
    Moca vy snazilkujete?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov